2757
  • Lipi1980
    #2717
    Feltelepítettem külön is a DirectX-et, de utána sem hajlandó tovább menni a telepítés, pedig már 2 eredeti lemezről is megpróbáltam telepíteni, de semmi!
  • akyyy
    #2716
    basszus tul ré gjátszottam, most ott van a 2 főellenség, ilyen lovas gecik, de teljesem mind1, a lényeg, hogy mikor feldühítem őket, picit bulletezik a játék, és megjelenik 4 féle nyíl, olynakor mit is kell csinálni?:DDDD
  • CroftManor
    #2715
    Regi-regi TR? Hiszen az anniversary a TR remakje.
    Akyyy, tedd az olom tomboket a jobb kezebe
  • Lipi1980
    #2714
    Erről nekem egy régi-régi TR rész jut eszembe, amikor Midas király szobránál kellett arannyá változtatni a más fémből lévő cuccodat...

    Meglepődnék, ha itt is ez lenne a megoldás. Bár még nem tudtam játszani ezzel a résszel, a #2709 és 2712-ben vázolt probléma miatt...
  • akyyy
    #2713
    van egy nagy szobor, le van szakadva a két keze, 4 helyre lehet valami téglát tenni, egyikbe valami arany van, nálam van 3 ólom, mit csináljak velük?:S
  • Lipi1980
    #2712
    Egy a gond, hogy nem találtam meg, hogy hol tudnám kikapcsolni a DirectX telepítését...
    Mert a "haladó" szintű telepítés semmivel sem haladóbb az alapnál...
  • Lipi1980
    #2711
    Köszi!

    Megpróbálom így is!
  • AtiRadish
    #2710
    2708: Ha fullra szembe van veled a fal, akkor S betü +ugrás, amikor Lara pont a legszélén megfordul, és jo lesz.

    2709: alt+ctrl+del, és a direct x telepitest allitsd le, mert amiatt nem megy tovabb
  • Lipi1980
    #2709
    Én már a telepítésnél elakadtam!
    Eljut kb. 95%-ig, és onnan sehova! Egy idő után már a lemezt sem pörgeti! Se hibaüzenet se semmi!
    Fuck, pedig úgy rémlik, hogy anno amikor megvettem, akkor sikerült feltelepíteni, csak azóta le kellett dúrni a gépem, és most hogy a Legend-et végigvittem, így most az Anniversary-val szeretnék próbálkozni

    Mi lehet a probléma?
  • keeper2
    #2708
    Helló!
    Egy kis segítséget kérnék, egyiptomban van egy rész, ahol kötélen himbálódzva kell falon futni, majd kilendült állapotban a falra merőlegesen elugrani, ehhez kellene segítség, mert nekem mindig csak a fallal párhuzamosan sikerül ugrani. Köszi
  • Lynibaba
    #2707
    Sziasztok, annyit szeretnék kérdezni hogy pontosan hogy működik a headshot, ugyanis az utolsó szörnyet nem tudom megölni . Hiába jelenik meg a célkereszt, Lara nem hajlandó fejbelőni az ellenséget ( maximum párszor) hiába nyomom a gombot. Ps2 es és PC - s megoldásokat is szívesen várok!
    Köszi!!
  • kisbiro96
    #2706
    Sziasztok tudnátok segíteni én már a telepítés után elakadtam.Azt írja hogy nem éri el a BIGFILE.000-át.
  • akyyy
    #2705
    Segítsetek légyszives.

    Kipróbáltam a demót, és van xbox kontrorrelem. Sajna elég nehéz ugy hogy folyamatosan kapaszkodni kell, az ujjaim szétcsavarozódnak:D nem lehet bekapcsolni hogy automata megkapaszkodjon? Van valami ilyesmi beállitás, de akár on akár off, nem csinál az semmit...
  • akyyy
    #2704
    odaadhatnád nekem igazán ingyen.
  • rotator
    #2703
    1.790 Ft boltban.
  • Neoncsoves
    #2702
    üdvözletem!

    Videokártyámhoz Tomb Raider Anniversary-t kaptam, de én nem szeretem a sorozatot, akit esetleg érdekel az megkaphatná 3-4ezerért (jóval a bolti ár alatt van). Annyira lett csak felbontva, hogy éppségben van-e a lemez, beolvassa-e stb.

    Nem mintha megérné ez a játék azt, hogy megvegyék eredetiben, de van feleslegben akkor már eladnám.
  • marietta0524
    #2701
    ok, köszi. majd megpróbálom
  • AtiRadish
    #2700
    Hosszan nyomd a spacet, el kell h. kapja
  • marietta0524
    #2699
    nekem van egy gondom: még csak peruban vagyok(tegnap kezdtem el játszani) és kiérek egy nagy ajtó elé ami be van zárva. van mellette 1-1 bejárat. a bal oldalin bemegyek, ugrálok egy keveset, és amikor hátrafelé kellene ugranom, soha nem kapja el, azt a kiálló balkont. mit csináljak?(és off-on van a manual grab)
  • Vlala #2698
    Neke maz említett időugrálós volt a legjöobb "fodrász". Főleg miután a szomszéd srácnak elsőre sikerült.
  • chopin42
    #2697
    Ja persze, bocs, már emlékszem. Az is elég idegesítő, de sztem Egyiptomban téptem ki a legtöbb hajat a fejemből...
  • CroftManor
    #2696
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az időre ugrálós rész az nem Egyitpomba van, hanem Atlantiszban.
  • Vlala #2695
    Az időre ugrálóüs a vége felé van, spoiler jelenléte nélkül többet nem áll módomban mondani. :)
  • Maxtreme
    #2694
    Jó kérdés, lehet az :)
    Amikor rudakon kellett átugrálni :)
  • chopin42
    #2693
    Időre menős? Az hol is? Nem tán Egyiptom?XD
  • Vlala #2692
    A T-Rexet először csak lövöldözéssel gyűrtem le. Csak utána olvastam, hogy a pályaelemek nem dísznek voltak ott... :)
  • CroftManor
    #2691
    Nekem a T rexes pálya anno úgy 20 perc volt, nem nagyon szoktam futkosni Larával, inkább szaltókkal meg bukfencekkel haladok előre.

    Maxtreme: Annál az időre menős résznél én is sokat szarakodtam és repkedtek a csúnya szavak szegény larára
  • grebber
    #2690
    Hát lehet én is lefogom ha elég reménytelennek tűnik.
    Pl ahogy átviszek egy pályát utánna mindig nézem végigjátszás videót hol lett volna az ereklye amit nem találtam meg.És látom hogy pl T-rexes pályát max de tényleg max 30 perc alatt(nem adtam össze videok perceit) vitte átt a srác.Na nekem az pl 1 óra volt Bénázok rendesen.
  • Maxtreme
    #2689
    Most a Tr fanok meg fognak kövezni az is biztos, de nekem pl a Legend jobban bejött :) (kinek mi ugye. Az jóval akcióközpontúbb mint ez)

    Ráadásul az Anniversary-ben vannak olyan szinten idegesítő részek hogy eszméletlen.

    Ahol pl időre kell ugrálni.. Kiv lennék ott hányan tették le a játékot :)
  • grebber
    #2688
    Kurva hosszú ez a game ahogy olvasgattam.
    Legend az jóval rövidebb volt bár ez csak olvastam még azt sem toltam :(
  • Maxtreme
    #2687
    Pedig akár lehetne is, ha nem lenne bent az a bizonyos rész.. :) Na majd ha odaérsz rájössz miről beszélek :D
  • grebber
    #2686
    Ez a játék nálam nem a többszörvégigjátszos kategoriába tartozik.
  • CroftManor
    #2685
    De am, ha megszerzed az arany shotgunt, akkor egy lövéssel leteríthetsz mindenkit, még a T-rext is
  • grebber
    #2684
    Köszönöm akkor számomra nem fontosak!
  • CroftManor
    #2683
    Outfiteket (ruhákat) pl, meg napszemcsi, meg ha megvan az összes, akkor arany shotgun, meg örök élet. ilyesmi
  • grebber
    #2682
    Mi pluszt ad ha megtalálom őket? Mert ha csak a játék végén ilyen rajzokat akkor kell a ráknak ereklye.
  • CroftManor
    #2681
    Pedig nem oylan nehéz emgtalálni őket, egyet segítek: a mountain caves pályán, a pálya végén a nagy kapunál, fent van az ereklye.
    You tubeon ha rákeresel, van egy csomó erekjés videó.
  • grebber
    #2680
    Resume game biztos segítene ha lenne olyan.De már valahogy csak kibogarasztám és sikerült betölteni.Inditottam egy új játékot egyből kiléptem majd egyszercsak megint inditottam valami és akkor kérdezte mit akarok és ott voltak végre a mentéseim.

    Azt kell hogy mondjam kegyetlen balfasz béna vagyok ebben a játékban.Olyan hogy erekje még felet sem találtam 1-et sem :(
  • CroftManor
    #2679
    Load game-el akarod betölteni?
    A resume game nem segít?
  • grebber
    #2678
    Nekem lenne egy kis problémám a játékkal.
    Eredetibe van meg nekem VGA-mhoz járt.
    Átvittem 2 pályát ugye mentett a game,most folytatnám és nem tudom betölteni.Miért van ez?