323
  • MimaSKATE
    #122
    xD
  • Fido4life
    #121
    A Wallie-re gondoltam..-.- Vazze..-.-
  • MimaSKATE
    #120
    thaw ba megtanultam az airshufflet aztán tegnap thug1 eztem és miko wallshuffle-t akartam akkor az airshuffle-t nyomtam és nem vettem észre és valahogy nem értette miért nem megy fel a falon XD de utánna észre vettem
  • MimaSKATE
    #119
    de tudja kolo(tesóm tudja)XD
  • Balumann
    #118
    ki csak nem tudom hol a dvd :D
  • AtiRadish
    #117
    Azt mondtad Balu ki van írva dvd-re neked
  • Balumann
    #116
    mámrint a vége az a falon felcsúsás és kilövésre vonatkozott.
    *és sztem senki se tudja

    vagyis én elvileg tudom de 2 hónap próba után se sikerült megcsinálni.
    Majd lekell töltenem megint és felrakom lehet megint a játékot
  • Balumann
    #115
    ja de van egy határ, meg illik normálisan kérdezni, mint egy értelmes ember ha már segítséget kérsz. És valami értelmesebb kérdést, és ha valaki nem tud válaszolni, vagy nem tudta jól, nem mindjárt "De csak ebben lehet te ****, meg beégtél vazze"
    Olvasd el megint amiket írtál, és gondolkozz el hogy neked lenne-e kedved ilyen paraszti kérdésre meg üzire válaszolni. Volt mikor már tudtál értelmesen is feltenni kérdést, bár a sok kérdőjelet mindig nem tudtad megtanulni. Ez egy forum... nem olyan hely ahova bármit idepöttyenthetsz, és ahol mindjárt ugorni fognak hogy neked segíteni tudjanak.
    Egyébként én nem tudom, én sztem senki se tudja, ha jól viselkedsz, normálisan, akkor talán elmondják azok akik a videót csinálták, a Tho-sok, tőlük kérdezd.
  • xy21
    #114
    De ha így válaszol az első kérdésemre akkor másodszorra hogy kérdezzem meg?
    Azt leírta hogy a thug 1-be sehogy de akkor odaírná hogy mégis hogy kell a többi thug-ban.Vagy most mindegyik TH topikba tegyem fel ezt a kérdést?Én asszittem hogy a topicok azé vannak ha vkinek segítség kell akkor segítenek.De...
  • Atti12
    #113
    ha igy kérdezel nem fog senki válaszolni -.-
  • Fido4life
    #112
    Ban plse...
  • xy21
    #111
    De csak ebben lehet te ****!Amikor csúszól a falon majd valahogy kikatapultász a picsába!Nekem azt monták hogy gyorsan kell nyomkodni a csúszást meg a deszkafelvevést!De vki elmagyarázhatná értelmesebben.
    És csak a thug1-ben lehet ezt megcsinálni.Beégtél vazze
  • Fido4life
    #110
    Azt a THUG 1-ben sehogy..
  • Fido4life
    #109
    -.-
  • xy21
    #108
    HOGY KELL MEGCSINÁLNI AZT A WALLSHUFLÉT VAGY MIT? AMIKOR CSÚSZOK A FALON MAJD KILÖVÉS A PICSÁB@!?NA AZT HOGYAN KELL???
  • MimaSKATE
    #107
    öööö :D
    http://tfkclan.googlepages.com
    www az nem kell de még van mit rajt javítani:)
  • Balumann
    #106
    mi az tfk oldalának címe?
  • MimaSKATE
    #105
    jah mondtam neki j nézze meg a tfkclan oldalát mer ott van faq
  • Balumann
    #104
    -nem csinálta leírás alapján
    -feltelepítette de nem rakta be a thug_cd1.iso -t daemonba és úgy akarta indítani
    más ötletem nincs
  • xy21
    #103
  • MimaSKATE
    #102
    10 mill manhattan :D
  • MimaSKATE
    #101
    figy valaki HELP ME!!!!vagyis nem nekem csak én írok XD oda adtam heveromnak a t1 et és azt írja ki rakd be a 2. cd-t :S mi leeht?
  • Fido4life
    #100
    Nekem az egész együtt, a THUG-ba valahogy megvolt a város hangulat szvsz..
  • Atti12
    #99
    moscow, és 19 mill :D
  • AtiRadish
    #98
    A wastelandes topicba már felvetettem a témát, hát itt is: kedvenc pályátok???
    Nekem annyira nem jönnek be a thug1 pályái,de a Hotter than hell és Manhattan,na ezek nem rosszak. A többi pálya nálam kicsit ötlettelennek tűnik.
    Ja és rekordok?? De ne too easy szinten csináljátok mert az napokig eltart nálam:D. Indy helyből meg egyéb ökörségek.
  • AtiRadish
    #97
    JA, én azokra a videókra gondoltam.
  • Fido4life
    #96
    Jah azok annyira nem nagy számok, szal az nem nagy veszteség..:)
  • Fido4life
    #95
    Jah, ok :)
  • Tmacy
    #94
    szerintem itt oylan videokra gondol amit az amerikai gördeszkás cégek emberkéiről forgattak és beletettek a játékba,pl amikor csapatot kell választani,van oylna hogy watch birdhouse team video,ésabba pl tony hawk deszkázik..meg ha végigviszed kapsz videokat.
    szerintem erre gondoltak..na midnegy,lehet tévedek
    peace
  • Atti12
    #93
    nem egyáltalán nem cikizés, csak szoltam hogy nekem benne van :)
  • Balumann
    #92
    nem minden videót rippeltek ki belőle, de azt már nem tudom miket. De az egyértelműen észrevehető nagyon sok videó hiányzik, pedig nem láttam a konzolon, hogy mik hiányoztak :S
    csak egyetlen egy THUG 1 van, egyetlen egy fajta rip, és ugyan az a torrent van minden oldalon, úgyhogy nem tudom minek kérdezgetitek ezt. 4 oldalon néztem meg, ugyan az a tracker link és a fájlok is.
  • Fido4life
    #91
    ez moszt cikizés vagy v. olyasmi ?
  • MimaSKATE
    #90
    xD
  • xy21
    #89
    Ja azok benne vannak viszont az "ÉLŐ" videók nincsennek benne ami a menüben van Movies opciónál!
  • Atti12
    #88
    uygan azt amti ti és benne van az amikor muska menőzik a kocsijával
  • AtiRadish
    #87
    Ti melyik torrentet töltöttétek le??
  • Atti12
    #86
    nekem is
  • zsakosfrodo2
    #85
    Érdekes nálam a filmek a PC-sben is benne voltak.
  • Fido4life
    #84
    Yup', főleg hogy játékra, jelenleg nálam csak a Sony gépe használható.. Igen hangulatosak ezek a videók, megadják a hangulatot, és jó dumák is vannak benne, nem úgy mint a THAW-ban...Booone
  • AtiRadish
    #83
    Ezt honnan tudod h. ezeknek benne kéne lenni??
    Ps2-őn is toltad akkor gondolom.