207
Gyorséttermek
  • rebimano88
    #207
    Köszi, örök hálám!
  • benso
    #206
    Nyomtasd ki innen akkor

    http://www.burgerking.hu/kupon/tavaszi--kuponakcio
  • rebimano88
    #205
    Nem is tudtam, hogy megint vannak ilyen kuponok, régen nekem is volt! Pár napja voltam Burger Kingben, de nem kaptam:(
  • benso
    #204
    Baromi jók azok a kuponok, nekem régen is volt mindig, Mekibe is meg Burger Kingbe, csak akkor még hetekre le volt bontva, hogy mikor melyik menüt veheted, most pedig akár egy nap is lekajálhatod az egészet!
  • benso
    #203
    Azért a Mekis krumpli verhetetlen, mégha poról is van
  • Nominka
    #202
    Na, hát szerintem a Subway is műanyag ízű, még a mekinél is jobban! Kfc szendókat szeretem, meg a Burger King is tényleg elég jó, mostanság ott szoktam többet kajálni a barátom kuponjaival
    Ezeken kívül a király utcai pizzás a másik nagy kedvenc!!
  • rebimano88
    #201
    Ha már gyorskaja, akkor nekem jelenleg a Burger King a favorit! Még mindig ők állnak a legközelebb az igazán finom éttermi hamburger ízvilágához, csak persze sokkal jobb áron...
    Néha a McDonalds-ban is kajálok, az se rossz, csak valahogy elműanyagosodott a szendvicsek íze. A KFC régebben jó volt, de ami igazán finom, az drága lett, ami pedig akciós az kb. fonnyadt és nincs is benne semmi, csak ketchup.
    A Subway-t bírom még valamennyire, de azért annyira nem jók a szendvicseik, mint amennyiért adják!
  • Bandee1987
    #200
    700 huf-ba kerül a pár perc krumpliban is a legnagyobb adag, szóval, ott se olcsóbb..ráadásul most nem arról beszélünk, hogy otthon mi lenne, hisz otthon persze hogy sokkal olcsóbb...
  • Powalik
    #199
    Akkor már inkább felvágok otthon pár krumplit, aztán bevágom az olajba, sok a 700 HUF ezért az adagért.De biztos nagyon finom, én a pár perc krumplit választanám akkor inkább!
  • Bandee1987
    #198
    Ajánlom a belfritet.

    weboldala

    kb. 700 ft-ért kapsz egy akkora adag sültkrumplit (majdnem fél kg-t), amivel egy kevésbé éhes ember bőven jóllakik. Ha nagyon éhes vagy és még veszel hozzá egy nagyobb szenyát, akkor meg bőven jóllaksz vele és kijöttél 1300-1400 ft-ból.

    Ja, és a sültkrumplijuk sztem simán üti a mekist. Ajánlom hozzá a koktél (hagymás) szószt, remek.
  • mekkano
    #197
    Én úgy tudom,hogy azért vannak ilyen árak,mert ugye ezek előre el vannak készítve,mármint a szendvicsek,fűszerek,szószok,stb.Mind-mind saját stílusukban(ami ugye titkos).Ennek megvan a maga ára.És ami szerintem nagyon sokat dob még az árán,az a beszállítás.Lemerném fogadni,hogy abból a 400 Ft-ból 100 Ft mindig a szállító miatt megy rá,a termékre
  • Voronyinko
    #196
    Nem hinném hogy elsődleges céljuk a családi konyha kiváltása lenne, az marad a pizzázók/pizzafutárok reszortja:)

    Ha viszont nincs időd hazamenni vagy valamiért nagyon gyorsnak kell lenned akkor viszont jobb megoldást nem nagyon találsz a problémára szerintem.

    Drágának drága, de mi olcsó manapság? Ez van.
  • annittaa
    #195
    hú most megnéztem az oldalukat,durva kosarak vannak,a családi csomag 5ropiért durva szerintem.Annyiért már jókora kiadós ebédet főzök.
  • Powalik
    #194
    Mondjuk egy mekis menü áráért itt is kapsz egy menüt, vagy még olcsóbban, és van benne káposztasali is. Nem kell külön megvenni, mert úgy tényleg nagyon drága, nem éri meg.
  • mekkano
    #193
    Ez tényleg elég nyomós érv...Gondolom most ezért is van ez az új akció.Ezzel tuti vonzani fogják az embereket
  • Bandee1987
    #192
    Többet járnék kfc-be, ha mondjuk nem lennének az adagjaik ilyen picik (és az árak is kissé mérséklődnének). 400 ft egy hangyafasznyi káposztasaláta, pedig nagyon finom.
  • Ron Ragm
    #191
    ja hát itthon új arcok, bele kell húzniuk hogy ismertek legyenek
  • annittaa
    #190
    hát igen,most hogy ezen elgondolkodtam,én is csak a Moszkván tudok.hol van még?aki tudja,írjon.
  • mekkano
    #189
    Az a baj,hogy nincs sok üzletük,ezért néha elég körülményes eljutni egy KFC-be.
  • Powalik
    #188
    Tényleg jó úton haladnak, a mostani akciójuk miatt csábultam el tegnap, és hát ilyen melegben nem rossz dolog, ha korlátlanul fogyaszthatod az italokat.
  • hangyafarm
    #187
    Igen, a KFC-nek még sokat kell erősödnie, hogy utolérje a mekit és bk-t, de jó úton haladnak, főleg hogy most végre egyre több akciót csinálnak, ami eddig nem volt jellemző rájuk.
  • baltexa
    #186
    Uhhh én arra nem is emlékszem...
    Mondjuk nagyon függ a célcsoporttól is...
    Szerintem a meki kifejezetten a fiatalokra épít,a KFC viszont inkább a családokra,és azokra akik egészségesebb életvitelt folytatnak...persze ey csak személyes meglátás...
  • manoka29
    #185
    Itt még azért eléggé tart a meki uralma, de valszeg az lesz előbb vagy utóbb, mint külföldön. Bár volt egy másik ilyen lánc, a Wendy's vagy mi, és az külföldön befutott, de itt nem.
  • baltexa
    #184
    Arról nem is beszélve,hogy külföldön a meki és a BK már rég kifutott...
    A KFC jó helyen tart,népszerű,de van más feltörekvő konkurencia is a piacon...
  • mokkamester
    #183
    Lehet, hogy ehhez kell egy két év a kfc-nek de szerintem meg fog valósulni. Szerintem a kfc még csak most kezdett el felpörögni, úgy igazán építkezni. Ezzel a kajával nehéz versenybe szállni gyorsétteremi szinten, mert mégsem egy hamburgerről vagy pizzáról beszélünk.
  • baltexa
    #182
    Néha elcsodálkozom és elgondolokozom mit is eszek pontosan amikor egy-egy mekis hamibi esetén furcsaságokba ,,botlok,,. :S
    De igazából van amikor már nem is szeretném megtudni...
    Éjjel amikor megyek hazafelé a buliból,csak a meki van nyitva általában...és nincs más kajálda...
    Mondjuk Mekikben is van eltérés...ha kibírom,,hazáig,,és nem a körúton állok meg kajálni,akkor a 3.kerületi pünkösdfürdő utcai mekibe megyek(a MCDriveba gyalog :D )itt minőségibb a kaja,bár az alapanyag gondolom mindenhol ugyan az...
    Szóval a csibehusi biztosan egészségesebb és kiadósabb lenne hajnalban...és finomabb is,de pl éjjel nincs nyitva a KFC...
    Ha nem is a nagy éttermeik hanem csak kis kiszolgáló ablkok lennének nyitva éjjel is...akkor tuti,hogy sokan mennének oda is és nem csak a meki elött állna a sor...
  • mokkamester
    #181
    A twistert nem próbáltam még, én csirkerész függő vagyok, ráadásul ez még egészséges is. A csirkehúsnak magas a fehérjetartalma, és legalább a KFC-ben tudom, hogy mit gyűrök magamba, nem mint egy olajtól cuppogós húspoginál.
  • KeepTheRules
    #180
    Bár egy menü ezeken a helyeken is felér árban a KFC-hez...
    És a Longer menü vagy a Twister akkor már jobban laktat :)

    és finomabb is:)
  • karribi
    #179
    Ha már gyors éttermekről van szó... én az anyagiakat veszem mindig figyelembe...
    A KFC csibéit és szendvicseit nagyon szeretem,de havonta csak 1x-2x engedem meg magamnak...
    A többi alkalommal marad a régi meki és börger :D
    Bár egy menü ezeken a helyeken is felér árban a KFC-hez...
    És a Longer menü vagy a Twister akkor már jobban laktat :)
  • huybert
    #178
    igen így könnyebb volt kideríteni, hogy miről is van szó :)
    Töltenék fel én is szívesen, csak az abaj, hogy nincs mivel videót készítenem :(
  • mirakon
    #177
    Na igen, így lehet, hogy könnyebben megtudja, miről is van szó :)
  • zsirol
    #176
    Erre gondoltam-> http://www.kfc.indavideo.hu/
  • zsirol
    #175
    Azért van egykét gáz videó ezen az oldalon....
  • vexler
    #174
    Ennyit megér tényleg!Kezdem is a forgatást! :D
  • mirakon
    #173
    Arra gondol, hogy ha tölt fel valaki egy videót akkor kap egy kupont, amit beválthat twisterre :)
  • huybert
    #172
    Ingyen adják a Twistert??? :O Ennyire rég voltam már kfc-ben?
  • kismiki
    #171
    Akkor te nagyon szerencsés vagy, mert most ingyen osztogatják :)
  • mirakon
    #170
    Én Twister párti vagyok. Sokan azt mondják, hogy olyan mint egy normál gyros, de szerintem nincs igazuk, mert ennek a fűszerezése olyan amilyet még sehol máshol nem ettem.
  • huybert
    #169
    Nekem a Hot&Spicy a kedvencem. Ha tudnám hogy pontosan hogyan fűszerezik, akkor otthon azt gyártanám megállás nélkül :)
  • huybert
    #168
    Nekem is a kfc a kedvencem pont azért, mert ott látom hogy mit eszek. A mekinél és a börgernél húspép van, ami ki tudja miből készült.