24
eltünt a taskmanager?
  • Pheel
    #24
    Simán befér bármelyik Windowsos topikba.
  • stp4trick
    #23
    jó tudni
  • moonman
    #22
    Azt a BPS-t miért nem lehet már elfelejteni?

    Nem megbízható antispyware programok

    "false positives work as goad to purchase, company is known adware distributor" stb.
  • stp4trick
    #21
    spybot- adaware-avast megy folyamatosan és nem talál semmit, és kipróbáltam a BPS Spyware removert, amik talált is sok mindent, de lehet olyat is kiszedett amit nem kellett volna. Most nem fut a DvdShrink meg mégvalami és a lenti hibát okozza, de lehet, csak vmi dll-t szedett ki a BPS
  • izb
    #20
    counterspy + avast és no problemo
  • noctlown
    #19
    Könyörgöm, magyar fórumon, miért nem lehet magyarul írni?
  • stp4trick
    #18
    aha
  • mod
    #17
    Ez egyértelműen vírus. :-|
  • stp4trick
    #16
    Nekem vagy két napja van olyanom, hogy egyes progik indításakor behal a rendszer oly módon, hogy az egér csigalassúsággal húzható és az ablakok is percek alatt nyitható. Feladatkezelő megnyitása után a megnyitott progi 90% körüli terhelést mutat, amint azt letiltom a feladatkezelő ugrik fel 96 %-ra és nem csinál semmit utána a képernyő pedig villódzik. Most raktam fel a 91.31-es nv drivert, az okozhatna valamit?
  • mod
    #15
    Az Ad-Aware az maga egy spyware. :-O
  • scorpeeon
    #14
    köszke. lefuttattam egy nortont és talált kb. 2000 threat-et.
    mostmár müködik a ctrlaltdel is és a parancssor is.Ja és bocs operátorok, hogy uj témát nyitottam, de idegesitök voltak ezek a problémák. Tőlem mostmár ki is törölhetitek a topicot
  • reménytelen
    #13
    Jó honlapokat látogathatsz...
  • Tomicsek
    #12
    Nem moonman-nak akartam válaszolni, csak általánosságban írtam, lehet tényleg rosszul emlékszem.
  • Tomicsek
    #11
    Ne röhögjetek ki, de mintha olvastam volna, hogy az ATI controlcenternél vagy más progi volt nem emlékszem, szóval van ilyen billentyűparancs valamelyik beállításnál, és ez foglata a ctrl-alt-delt. Tehát ott is ez volt valaminek a indítókombinációja. Tényleg bocs ha hülyeség, de így rémlik.
  • moonman
    #10
    Ha vírus vagy hasonló miatt nincs feladatkezelő, akkor általában ez helyre szokta hozni:

    REGEDIT4

    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System]
    "DisableTaskMgr"=-


    [HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System]
    "DisableTaskMgr"=-

    Ez pedig ajánlott a feladatkezelő helyett illetve mellett. Ingyenes, magyarul is tud:

    Starter
  • tigeroo
    #9
    nekem sincs feladatkezelő, sőt megcsináltam minden tippet amit itt leírtatok de semmi....scorpeeon sztem vírus lesz :(

    (nekem valami 4000-et talált a SpywareDoctor + Ad-Aware)
  • Dj Faustus #8
    Frissített adatbázisú vírusirtó (NOD32, Avast, Kaspersky), és spyware-irtó (Ad-Aware, Spybot, Spysweeper, Counterspy) futtatása csökkentett módban (Windows elindulása előtt nyomjad az F8 billentyűt, majd a menüből válaszd ki a Csökkentett módot), kikapcsolt rendszervisszaállítás mellett (Sajátgép ikonon jobb klikk/Tulajdonságok menüpont kiválasztása/Rendszer visszaállítása fűl/A rendszer visszaállítása kikapcsolása az összes meghajtón legyen bejelölve) megvolt már? Ugyanis a feladatkezelő normális esetben nem kéne eltűnnie. Ezt valami program, vagy vírus okozhatja!

    Egyébként a feladatkezelőt a következőképp hozhatod vissza:
    Start --> Futtatás --> gpedit.msc --> <Enter>.
    Bal oldalon: Felhasználó konfigurációja --> Felügyeleti sablonok --> Rendszer --> Ctrl+Alt+Del beállításai
    Jobb oldalon: A Feladatkezelő eltávolítása --> jobb klikk --> Tulajdonságok
    Itt engedélyezd majd állítsd vissza nem konfiguráltra!

    Forrás: PC World Segélyvonal - Letiltott feladatkezelő..., Feladatkezelős és rundll problémák
  • Calver
    #7
    általános segítségkérő topic nem megfelelő erre a célra?
  • CattiBrie
    #6
    Alt-tab?
  • Vlala #5
    És mindenképp futtass le egy virnyákirtót, lehet, hogy összeszedtél valami csúnyát.
  • Zsoldos
    #4
    windows/system32/taskmgr.exe -t keresd meg

    csinalj belole egy masolatot (taskmgr2.exe) es inditsd el.
  • Csacsi
    #3
    van már windows topic, sazerintem elfért volna ott.
  • Emmegki
    #2
    1, reset, vagy
    2, tölts le egy alternatív taskmanagert
  • scorpeeon
    #1
    pls help!, amikor el akarom indítani a Feladatkezelőt a Alt+Ctrl+Del billentyűkkel, nem csinál semmit, pedig kéne.
    Ha futtatásba írom be, hogy taskmgr, akkor ezt írja: "Ezt a fájlt jelenleg 1 másik program használja."