9761
10645648441175096535.jpg
  • mycso
    #9641
    Jól mondja az előttem szóló, de picit hivatalosabban:

    DDR --> double-data-rate (na ilyen van a vga-don, persze természetesen Gddr, mert grafikus memória)

    Tehát 1000MHz a tényleges órajel és 2000MHz az effektív órajel.
  • pointer4
    #9640
    Mert a memória 2x szórzóval jár, az egyik meg beszorozta neked a másik meg nem. Vedd le 900ra, és a másik 1800at fog írni :D
  • CroftManor
    #9639
    Hogy lehet az hogy Fire Stormban 2000 Mhzt ír memóriára, GPU Zbe meg 1000ret?
    kép (nagyító)
  • CroftManor
    #9638
    Sztetek egy Galaxy 8800GT+Ac S1 rev2-es ventit eltudnák adni 25é?
  • anonym92
    #9637
    Hát pedig ezt megjavították. És már működik is csak vmi érintkezési hiba volt ezekszerint.
  • pointer4
    #9636
    Szerintem csak egyszerűen akarják az időt, ezeket a kártyákat még a gyárba se javítják, olcsóbb nekik kicserélni.
  • anonym92
    #9635
    Asus A-45GA 450W
  • anonym92
    #9634
    Asus 450W
  • grebber
    #9633
    Milyen tápod van??
  • anonym92
    #9632
    Hát az volt a probléma vele h mikor a Flatout 3. részét felraktam és elindítottam a játékot akkor csupa rozsaszín meg zöld képpontok jelentek meg a képernyőn aztán szétcsúszott a kép. Mikor újraindítottam akkor már be se jött a Windows csak egy fekete képernyő.
    Ezek után visszavitettem a kártyát a boltba(még volt 1 hónap garancia)aztán mikor visszakaptam azt mondták h megjavították és h lefuttattak rajta egy 24 órás tesztprogit és működött. És most ugyan olyan mint volt. Szal ennyi...
  • grebber
    #9631
    Miért mi nem jó vele?
  • anonym92
    #9630
    Ok azért köszi! Akkor szentem a vidikarim rossz pedig most javították meg elvileg... vagy mégsem?
  • grebber
    #9629
    Szerintem mindegy!
  • anonym92
    #9628
    Tudom ez meg van csak a képen látható jobb oldali csatlakozó nekem két fehér végű 1x4es csatlakozóba megy át és az mindegy h ezeket milyen sorrendbe kötöm be?
  • grebber
    #9627
    Képen látható hoba kell bedugni a tápkábeleket.Ha nincs megfelelő csatlakozod kell átalakító amit elvileg kaptál is 1-et a vgahoz!

  • anonym92
    #9626
    Hello! Szeretném beszerelni az ASUS 8800GTX-emet a gépembe és ehez szeretnék segítséget kérni!
    A kártyát már beraktam a helyére csak a csatlakozókkal van gondom.
    LÉgyszi írjátok h mit hova kellene csatlakoztatnom!
    Előre is köszönöm.
  • EasyLife
    #9625
    Sziasztok!
    Éppen az új forcewaret raktam föl mikor is elbambultam a telepítőnél és érdekes dologit fedeztem fel :D
    szóval ültem és bambultam a képernyőre és akkor vettem észre h a telepítő háttere egy sztereó fotó :D próbáljátok ki aki nem tudná mi az google :)
    (nem kell hozzá semi8lyen szemüveg csak jól kell kancsalítani)
  • holecsko10
    #9624
    Sziasztok!

    Nekem egy Asus8800GTX videokártyám van és ki akarom kötni a tv-re hdmi-n keresztül. Van egy DVI-HDMI átalakítom amit egy 9600GT-hez kaptam és ezt kötöttem össze a 8800GTX-el a kép jó meg minden de hangot nem visz át ezt hogy lehet elérni hogy legyen hang is mert a 9600 gt-nél volt. Kell valami program hozzá vagy csak az nvidia vezérlőben kell matatni? 182.50 verzió van telepítve a gépemre.
    Kérem valaki segítsen.
  • strebacom
    #9623
    Hát a 182.50-es driver nálam sem jött be, pl ha kilépek a gameböl akkor csak az egyik mag órajeleit veszi vissza, a 182.46 a legjobb ahogy a neten olvasgatom...
  • zozika03
    #9622
    meg csináltam a 182.50 drivert raktam fel az előzőket le törőltem de ugyan az nem tudok se átcani se fílmet nézni se semmi
  • rumkola
    #9621
    mit raktál újra? www.nvidia.com -ról szedd le hozzá a drivert és telepítsd fel

    persze az előzőeket távolítsd el
  • zozika03
    #9620
    sziasztok
    vettem egy gigabyte geforce 8500 gt 512 mb-os videókártyát
    de amikor ujra raktam szakadozot és alssú vólt minden ólvastam más fúromukon hogy a biossal van valami ulyra kéne rakni vagy frissíteni nem tudom, de 1 általán nem tudom hogy ezt hogy kéne csinál léccci segítsetek
    köszi
  • vandyke
    #9619
    Sziasztok!

    Szeretném az otthoni 8xxx kártyámat bios ügyileg frissíteni. A gondom az, hogy nem tudom megállapítani, hogy Samsung vagy Hynix típusú a memória rajta. Arra gondoltam, hogy az Evereset majd segít ebben, de sajnos vagy nem voltam körültekintő vagy nem írja ki milyen van rajta. Tud valaki segíteni? Előre is köszönöm.

    üdv,
  • cumfu
    #9618
    na jó lett?
  • Gomber
    #9617
    hát probáltam már párszor... mondjuk elötte nem töröltem a régit... majd megpróbáálom, kssz
  • cumfu
    #9616
    de jó rá!!! Mielött feltennéd vedd le a régit, újraindítja magát a gép akkor lesz ilyen szar a kép. utána pedig rakjad fel amit letöltöttél utoljára majd restart...
  • Gomber
    #9615
    császtok!

    feltettem a far cry-t a gépere, és amikor elindítom kiírja hogy elavult a geforce 8600 gt videókarim szoftvere, és h frissítsem le, utána le okkozom, és végülis elindul a game meg minden jó, csak néha a képen ilyen fehér folt jelenik meg, sztem ez a szoftvernek köszönhetően!
    az lenne a kérdés h van e olyan progi ami automtokusan lefrissíti? mert az nvidia honlapán voltam fenn leszettem a gf 8600 gt "legujabb" driverét, felteszem ujra indul a gép és ilyen 8 megabiten fut a monitor meg minden szval nem jó rá...
  • solo
    #9614
    Sajna ez az Ígyjártál katgória :(
    Ha számlával nemtudod bizonyÍtani, akkor lehetetlen, meg amúgyse nagyon Írnak új garipapÍrt.
  • grebber
    #9613
    Ahol vettem a VGA-t ott elvileg meg kell lenni a gépen az adataimnak nem hogy ott vettem és mikor ??
    Így visszamenőleg nem leht valahogy elintézni a garit mert elhagytam az összes pc-s papiromat ?:(
    Vagy ez az így jártam kategória? Mert asszem 2 év van rá de nembiztos meg papírom sincs :(
  • grebber
    #9612
    Vittem már vissza hibás ramot amire azt mondták nem hibás és nekem kellett fizetnem mert bevizsgálták.

    Amúgy meg sajnos amikor vettem a gépemet azután pár héttel mondom előkeresem a gar papírokat ha valami gond lenne a géppel.És semmi alkatrésznek nincs meg a papírja :(
  • cumfu
    #9611
    garanciális? Ha igen én tuti nem költenék rá!
  • grebber
    #9610
    Nem azt mondtam hogy 60 foknál fagyogat hanem hogy alapjáraton, tehát csak netezek zenét hallgatok stb nem játszok akkor 60 fokos.
    Crysis alatt szokott fagyni az gondolom agyonizzasztja azért ott 76fok amit látok és meghal a gép.
  • cumfu
    #9609
    sztem Accelero S1 4500FT körül van és nagyon jó! Bár ha 60 foknál fagyogat akkor vidd vissza gariba ha még van rá, nehogy még a garis kártyára te költs. Én is visszaküldtem :)
  • solo
    #9608
    Felmész az oldalra, és ott a listán rajtavan, vagy felmész egy pc-s oldalra, és megnézed, hogy mivel kompatibilis.
    Nem, 4870 re nemjó.Azt már nembÍrja.
  • grebber
    #9607
    Ezt elméletileg egy 4870-re is rá lehet tenni??

    Mert akkor gondolok a jövőre is hogy a köv VGAhoz is jó legyen!
    Vagy hol tudom megnézni hogy mely VGA-kra passzol?
  • solo
    #9606
    GFX chilla.Abban minden van, bár, a ragacs minősége az már kérdéses.
  • grebber
    #9605
    8800GT-re milyen jó hütőt tudnátok ajánlani ami aránylag olcsó is?
    (Mert vagy a VGA kezd meghalni vagy csak a hűtése mert sokszor elmegy a kép meg fagy a gép gamek alatt alapon 6 fokos most!
  • pointer4
    #9604
    Akkor mond azt hogy mész a Blahalujza térre, és előadod ezt a fogyasztóvédelemnél.
    Majd egy kollegájukkal - akit nagyon fogja ez érdekelni az eset - visszatérsz.
    Ne hagyd magad !!!
  • np
    #9603
    Köszi akkor ebbe a cserébe semmi képpen nem fogok belemenni. Bár azt kétlem, hogy visszadják az árát vagy ilyen árban adnának helyette kártyát.
  • pointer4
    #9602
    Loool, ez igen :D
    Ezt ők is tudják hogy ilyen a földön nincs :D Csak átakarnak vágni.
    Emlékszem egy pasi vett a munkahelyemen 450k ért tévét, és 2 éves gar előtt behalt, szervíz passzolt. Akkor olyan 180kért ment már az a kategória. Főnököm kapkodott mint akinek rohama van hogy honnan tudna még egy PONNTolyan régi modellt keríteni :D
    Persze kapott helyette 1 számmal nagyobbat ~420k körül, de azt is csak azért mert aszonta jó az úgy. Amúgy szó nélkül visszakellett volna adni neki a teljes vételárat.