325
Volvo
  • partygyerek
    #165
    hallotam róla..
    de meik izzót kell kicserélni?
    mert eleve a szintjelző nem megy fel, alul marad, mintha üres lenne :)
  • pszihopata
    #164
    Szerintem te ne állj neki!Izzócsere max!:)

    Autóvillamossági szerelőről hallottál már?
  • [Walaki]D`Lair
    #163
    nyilván ahol a benzinszintet mérni kell, a tankban lol...
  • partygyerek
    #162
    és hol a benzinszint mérő? :)
  • [Walaki]D`Lair
    #161
    A benzinszintmérőnél :D:D
  • partygyerek
    #160
    Üdv!
    Egy olyan kérdésem van, hogy a volvo 440 gl tipusú autómba, nem jelzi ki a benzinszintet a műszerfalon.
    Azóta rossz, amióta a hűtőt kicseréltem benne.
    Mi lehet a gond? hol keressem a bajt?
  • [Walaki]D`Lair
    #159
    Mivel városban egyáltalán nem használjuk így 14-15 az átlag...az eddigi legkevesebb fogyasztás egy Budapest-Keszthely táv volt éjszaka végig Autópályán 100-al, ott 9.3-at fogyasztott...:)
  • pszihopata
    #158
    Ha egy ilyen hosszú hsz-re csak enyiben kötsz belém,azt már szinte kitüntetésnek érzem!
  • pszihopata
    #157
    A6 és 5-ös!Mea culpa
  • DJ BP
    #156
    XC90 T6, megkérdezhetem mennyit kajál? :)
  • DJ BP
    #155
    Nem is kimondottan a t6-ra értem,hanem a kategóriájára,egy a8 v. 7-es bmw-is pénztemető 5 éves kora után

    Ha már kötözködünk, az S80 Volvo az E, az 5-ös meg A6-os kategóriájában van :)
  • [Walaki]D`Lair
    #154
    Van abban igazság amit mondasz...mondjuk mi nem cég vagyunk így 4 év alatt csak 78 ezer km van benne :D:D:D
  • pszihopata
    #153
    Nem is kimondottan a t6-ra értem,hanem a kategóriájára,egy a8 v. 7-es bmw-is pénztemető 5 éves kora után.Igényes bonyolult technika,ahol a gyár számol azzal,hogy a vevőréteg bírja a számlákat.Megvenni ezért könnyű,megválni tőle míndíg nagy bukta,és ha nem akar valaki egy lógó belü luxusautóval járni /nálunk gyakori látvány/,lehet rámerni a pénzt rendesen.

    Különösen kényes egy turbó benzines,még akkor is ha a tulajok tudják hogy hidegen finoman,autópályán nem leállít rögtön stb.a váltó kiváltképp problémás.
    Persze erre a gazdag cégvezető,aki újonann megvette,nagyívben tesz,beletapos 4 év alatt 200000-et,mikor jönnek a problémák eladja,/a cég elbírja/ a magyar nepper kivikszantja,óra vissza 80000-re,aztán mehet a használtautóra!

    A futóművét is ugyanúgy szidják,mint a váltóját,a fogyasztásról nem is beszélve.Akinek megér a presztizs ennyit,az vegyen ilyet,nekem csak akkor kéne ha újban is lazán megengedhetem magamnak,és pár év után jöhet az új.Igaz akkor is dízelt vennék,és nem turbó benzinest ami inkább egy wrx-be való,és nem egy luxusautóba.
  • [Walaki]D`Lair
    #152
    Ez butaság...mindig van 1-2 eset ami szar, de a mién egyáltalán nem szervízigényes, a kötelezőkön kívül nem kellett semmit ráköllteni..
  • [Walaki]D`Lair
    #151
    Nem fért el más a motor mellett, olyan széles
  • pszihopata
    #150
    /56438/
  • pszihopata
    #149
    Ha nembírom az arcod,az miért feltűnési viszketegség okoska?
    Mikor pózoltam én bármivel is,azt hiszed én nem tudnék megvenni egy kitaposott t6-ot?Csak nem vagyok a magam ellensége!

    Nem inkább te akarsz felvágni fater benzinpusztítójával,ami olyan szervízigényes,hogy normális ember 6 éves korában messze elkerüli.Miért került 3.2-be mit gondolsz?Azért mert 2 év alatt rákölthetsz ugyanennyit-de az igaz,hogy a szomszéd csak azt látja milyen szép kocsi.Csak nehogy kinézzen,mikor csörlőzitek fel a trélerre!

    Menj át az autómániába,ott megnézheted hogy égett le egy ilyen szutyok!/5643/
  • T6 fan
    #148
    Haggyad szegény gyereket, feltűnési viszketegség! A 6sebességes váltóval egyetértek, ezt nemértem mérnem egy iet raktak bele.
  • [Walaki]D`Lair
    #147
    Jóvan hagyjad má' magad...akkor mivan, megvered? :D:D Mindent ilyen vérkomolyan veszel az életben? :D
  • pszihopata
    #146
    Vigyázz magadra Kristóf fiú!Ezt a stílust nem tűröm el,jössz itt apuci kocsijával dicsekedni,és most már kostolgatsz is?Próbáltad volna ezt a szemembe mondani!
  • [Walaki]D`Lair
    #145
    Azért egy rendes 6 sebességes automatával sokkal jobb lenne...én így ebben a formájában szarnak tartom, nem érződik 272Le-nek a motor, max 150-170-nek...
  • T6 fan
    #144
    a mienk 180-nál még húz rendesen, 250-nél nemenged többet, de tudna
  • [Walaki]D`Lair
    #143
    Hát nemtom, a miénket elég gyengén viszi 140 fölött, igaz ez XC90 szal kicsit nehezebb a bódé...
  • T6 fan
    #142
    az a 14 misis autó luxusautó te emberállat, nem pedig arra a célra készült mint 1 RS. és csak 3.2 millás de mindd1.

    Az S80-as meg annyira nem gyengül ám vissza, mer a maximális nyomaték 2000-től 5000-ig megvan
  • [Walaki]D`Lair
    #141
    Akkor valszeg béna volt a sofőr, mert szinte ugyanaz a T6 és az RS 0-100 gyorsulása :D Sőt utána a T6 vissza is gyengül a váltó miatt...:)
  • pszihopata
    #140
    Vaooo!Egy 14 misis autó legyorsult egy 7 millióst!Csak 85 lóerő a különbség!
  • T6 fan
    #139
    Jah azt elfelejtettem megemlíteni! vistont azóta rendeztünk 1 2006-os Octavia RS Vs. S80 T6 draget és a skoda sehol nemvolt.
  • [Walaki]D`Lair
    #138
    LOL:D:D:D

    Amúgy maga a motor télleg kurvajó...csak az a váltó ne lenne hozzá...:S
  • pszihopata
    #137
    Hogyne!Zavar ha valaki hülyeségeket irogat.

    Ha egy T6 fan irogatja hogy milyen űberfasza egy t6,és abba beleköt egy pszihopata azon te képes vagy meglepődni?
  • [Walaki]D`Lair
    #136
    Ó bazmeg muszáj mindenbe belekötni? :D:D:D
  • pszihopata
    #135
    Ha 220-al megy,és a volvo előtt skoda 120 l-je volt /elég ritka/,akkor tart a felénél.Ha a kamionosok is úgy akarják!

    'csak azt veszed észre, h. 1 bizonyos távot 1\3-ad annyi idő alatt teszel meg."

    -lehet nagyot írni,milyen jól hangzik mi?

  • [Walaki]D`Lair
    #134
    180-200, ahogy a "nagyok" szokták...(pfejj)
  • pszihopata
    #133
    És ott mivel járt eddig,T-forddal?Mert egy gyík 120-as skoda is vígan poroszkál 110-el.Mennyivel is járhat a t6-tal?
  • [Walaki]D`Lair
    #132
    Szerintem autópályára értette :)
  • pszihopata
    #131
    Nem lehet nagy forgalom arrafelé!Mert mint tudjuk a menetidőt a lóerő határozza meg!

    Jah,a nevadai sivatagban lehet!
  • [Walaki]D`Lair
    #130
    Csak az a kurva 4 sebességes automatája ne lenne...
  • T6 fan
    #129
    Most vettünk 1 S80 t6-ot 2001-es verziót. K''va jól húz a kocsi. A sebességet nem érzed, csak azt veszed észre, h. 1 bizonyos távot 1\3-ad annyi idő alatt teszel meg.
  • oneal1
    #128
    volvo v70 a király!:)
  • blackgamer
    #127
    Használtteszt: Volvo C70 Convertible - 2003
    elfogadnám
    [center]
  • [Walaki]D`Lair
    #126
    Nem rossz, de én különösebben nem szeretem a CC-ket...