325
Volvo
  • istvan3
    #205
    Nem tudjátok hol lehetne kapni s40 eshez üzemanyagszint mérőt?
  • istvan3
    #204
    A potméter panelja jó, mert ki lett mérve, a szintjelzőn szakadás nincs.
  • Motoroj
    #203
    Miből gondolod, hogy jó?
  • istvan3
    #202
    Hello.
    Van egy Volvo s40 esem, az üzemanyagszint mérő jeladója jó, de a műszerfalon a digitális benzintszintmérő nem mutatja a helyes értéket. Tudnátok segíteni mi lehet a hiba?
  • bubu13
    #201
    Lengyelcarról van valami véleményetek?
  • Motoroj
    #200
    Esetleg lambada. Vagy labda.
  • madmanic
    #199
    lamBda.. bunkó vidéki még írni sem tud...
  • Motoroj
    #198
    Nem tudom pontosan mekkora a féktárcsa, de szerintem még 15-ös felmenne. Jó lenne, mert ballonosabb gumit lehetne rátenni, az meg télen nekem előny.
  • Carmang
    #197
    Szerintem a 16"-os a legkisebb ami rámegy.
  • Motoroj
    #196
    Az ország másik vége :)
  • madmanic
    #195
    alsóújlaki volvo bontó..

    Korrekt az ember, nem is drága, és el is küldi futárral amit szeretnél, ha messze vagy. Már mindenféle típushoz van alkatrésze, nekem v 40 em van, és nem tudtam olyat kérni ami ne lett volna. ( fényszórók, lamda szonda, katalizátor stb.. )

    A stílusa kicsit "nyers" de szót lehet érteni vele. Vasi Impalára keress rá a gugliban.
  • Motoroj
    #194
    Kösz, de már van :)

    Inkább az érdekelne, hogy S70/V70/C70-re való felni van-e valakinek? 16-osnál kisebb is jó, erre szerelném a télit legközelebb.
  • petya085
    #193
    Eladó 4 db gyári AEZ alufelni S40-esre 95%-os nyárigumival,szép megkimélt állapotban!Ár 75000ft.több infó-06209259827
  • madmanic
    #192
    az enyém eladó...
  • Motoroj
    #191
    Van még Volvós?
  • Carmang
    #190
    Próbáld a másik kulccsal.
  • SZilaJMaGGoT
    #189
    Üdv!

    Immobilizer villog és a kocsit nemlehet elindítani. Ötlet? A segítségeteket előre is köszönöm...
  • Carmang
    #188
    Az index.hu oldalán van a Volvo-s élet. De ott már kaptál is választ ;)
  • sgabo
    #187
    szia Petka! tudsz valami tippet, hol találok valakit, aki ért a Volvo D5-ös motorjához? Köszi.
  • Petka
    #186
    nemnagyon
  • sgabo
    #185
    hello!
    jár ide mostaság valaki? vagy ez már egy halott topik?
    üdv: SGabo
  • madmanic
    #184


    nna csak hogy sokat ne kelljen vitatkoznunk, megérkezett az alkatrészem, remélem látszik.. az ára is... ( 7490 postaköltséggel együtt )

    mégegyszer szépen megkérlek, ha úgy érzed, hogy valamihez nem értesz, nem tudsz, vagy egyszerűen csak nem akarsz segíteni ne okoskodj itt légy szíves...

    ha meg csak kötözködni akarsz arra ott a gumiszoba..
  • pszihopata
    #183
    'V40 2.0 hez bal oldali belső féltengely porvédőt. ( csapággyal szimmeringgel )"

    6000-ért!

    Swifthez se!
  • pszihopata
    #182
    Mint a mesében!Bravó!

    'autósboltban miért lenne volvo alkatrész?"-

    -talán mert autó!97'-es volvóhoz,ami ugyanaz mint a carisma,nincsen alkatrész?

    -kinek akarod ezt a hülyeséget beadni?
  • madmanic
    #181
    köszönöm a segítségedet, de sikerülét találnom egyet Pesten 6 ezerért, kompletten, hétfőre itt is van.

    "22 ezer?-egyátalán nem sok!"

    ha fogalmad sincs arról, hogy milyen elketrészről van szó, ne okoskodj bele légy szíves.

    lottóznom kellene...
  • pszihopata
    #180
    Ja akkor majd egy márkatárs leakasz egyet a falról!

    22 ezer?-egyátalán nem sok!

    Annyi esélyed talán van mint a lottó ötösnek!
  • madmanic
    #179
    szerinted miért itt kérdeztem?

    Bárdinál nincs.

    volvo üzletekben nincs.

    autósboltban miért lenne volvo alkatrész?

    de szívesen hoznak nekem egyet 22 ezerért amit bevallom picit sokallok érte...

    szerencsére van ez a volvos topik ahol tele van segítőkész emberkékkel...
  • pszihopata
    #178
    Bármilyen autósboltban az országban 1 nap alatt ott van a futárral!
    Ilyet itt kérdezni?
  • Carmang
    #177
    Sztem az index fórumán hamarabb találsz olyat aki tud érdemben válaszolni ilyen kérdésre.
  • madmanic
    #176
    Üdv!

    Segítsetek pliz!

    Zalaegerszeg környékén keresek 97 es V40 2.0 hez bal oldali belső féltengely porvédőt. ( csapággyal szimmeringgel )

    Ha tud valaki segíteni privizzen rám!

    köszönöm szépen!
  • Carmang
    #175
    Gondolom kézikönyved nincs hozzá, azért kérded. Nekem meg 2001-es évjáratú van, abban meg nincs ilyen ikon...
    Szóval segíteni nem tudok, viszont kérdezni igen :)
    A hátsó ablaktörléssel neked is van bajod? Lásd #166 hsz.
  • Kolynos
    #174
    Sziasztok!

    99-es évjáratú 1.9 TDi V40-es Volvo-m van.Kb 2 hónapja kilyukadt a jobb első gumi fékcsövem, ezen felindulva kicseréltem az összeset és a vizsga közeledtével a fékbetéteket is. A csövek cseréje után a légtelenítés is sikerült-bár tartottam az ABS-től-,de nincs gond a fékkel, viszont azóta narancssárga hátérrel zöld háromszögben lévő lambda ikon jelenik meg a műszerfalon határozatlan időnként, akkor is , ha a motor áll és csak a gyújtás van rajta. A fékpedálra lépve viszont eltűnik, majd egy idő után újra megjelenik.
    Ha valaki tapasztalt már hasonlót vagy tudja ezen ikon jelentését a segítségét előre is köszönöm!
  • tothtök
    #173
    kösz psziho
  • tothtök
    #172
    benzint igen kap.
  • pszihopata
    #171
    3 dolog lehet ami hengerenként is elromolhat,mert független egymástól.

    Gyújtás-trafó,kábelek /kilőve/
    Befecskendezés-gyertya nedves-e?Ha benzines akkor valszeg jó.
    Szelepek-kompresszióméréssel lehet utánanézni
  • Carmang
    #170
    Hát nem tudom ki autószerelő itt, én biztos nem.
    Szerelő látta már az autód?
  • [Walaki]D`Lair
    #169
    benzint kap?
  • tothtök
    #168
    Hello!

    2001-es S40 volvom van 2000ccm tud-e valaki segiteni abban,hogy 2 henger megy 2 nem ,trafó,kábel cserélve és nem jó.Milyen hibálya lehetséges??
  • [Walaki]D`Lair
    #167
    Lehet benne valami, nekünk a felső részen nem töröl rendesen...:S
  • Carmang
    #166
    Háháá!

    Volvo fórum is van itt!?

    Kollégák, olyan kérdésem lenne, hogy a V40 "hátsó ablaktörlő nem töröl rendesen" című műsor típushiba?
    Úgy vettem használtan az autót, hogy nem törölte rendesen félkörben a hátsó ablakot, hanem a közepén (függőlegesen) V alakban otthagyta a szutykot, mert nem nyomta a kar a lapátot rendesen az üvegre.
    Aztán iden februárban műszaki vizsga alkalmával (márkaszerviz) kicserélték az egész kart mondván, hogy rossz. Akkor igen megörültem, mert rendesen, félkörben lecsapta a lapát a vizet.
    Most, hogy bejött a nedves idő, és használnom kell a hátsó ablaktörlőt, megint azt vettem észre, hogy V alakban ismét nem töröl, nem fekszik a lapát rendesen.
    Kilen hónap alatt engedett volna a karban a rugó????