F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

antijuve
#1995
néém😄😄-van busznál is😄.azért ne ölj meg.most ne.nem akarok meghalni.majd máskor.különben sem érek még rá.
Pá Free

ups and downs

Jeff Gordon
#1994
😄😄😄😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#1993
mondjuk😄😄
wir möchten etwas geleihen😄

ups and downs

Freedom88
#1992
IC csak vasútnál van!! Ha valaki buszt használ<#violent><#violent><#violent><#violent><#violent><#violent><#violent>

Most away, majd ha tudok lassan irkálok!

T.T.

Jeff Gordon
#1991
aztelhiszem

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#1990
és micsodát?:S
menjek fel msnre?

The only speedometer is in your head.

antijuve
#1989
szeretek másoknak örömet okozni.ja,majd vmit akarok neked mondani.ill Andi,najó én,de az õ ötlete volt😄-szóval érted...nem?nembaj.énse

ups and downs

Jeff Gordon
#1988
Freedom örülni fog ennek azthiszem😄😄😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#1987
jájájá,kedves kollegina

ups and downs

antijuve
#1986
egész jók ezek az Intercity buszjáratok😄😄-tök kevesen vannak😄😄
Jobb mint a VONAT!a Bzmot-nál😄😄

ups and downs

Jeff Gordon
#1985
zupersite😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#1984
nem, nekem is😊

The only speedometer is in your head.

antijuve
#1983
csak nekem baszakodik ez a ligahonlap???

ups and downs

antijuve
#1982
akkor szép csendben aláz,mert eddig nem vettük észre😄

ups and downs

antijuve
#1981
én freevel értek egyet😄
jegy még van😄ha jól tom,de mindegy is😄

ups and downs

Freedom88
#1980
Mibe fogadjunk???????

T.T.

Jeff Gordon
#1979
remélem nem, az eléggé hogyismondjam gerinctelenség lenne...

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#1978
Hát hello!
Mi is ki akartunk menni a meccsre, de már nem hiszem h van jegy.
Azért nem megyek mert Button nem lesz ott, pedig Õ alázna mindenkit mint a versenypályán😊)

Jeff ne olvass nõi lapokat😄DDD
Babo egy köcsög!😊 Jön Õ még vissza...

T.T.

antijuve
#1977
ja,Jeff:szép dolog ilyen ujságokat olvasni.én fõleg azon lepõdök meg,hogy csillagászati összegeket kérnek el egy-egy ruhadarabért.Zum Beispiel:29 ropi egy nyomorult bikini

ups and downs

antijuve
#1976
hát fújj.jesszusom!!!ahogy tanult lengyel kollégám mondaná:"Coza u pade!!"

Egyébként helló!megint megjöttem,nem hiányoztam senkinek,úgyhogy tök jó!
Este megyünk az F1es meccsre a nõvéremmel,kiv leszek rá.Rem Schuminak azért megengedik h találkozzon velem😄
Babo egy kecsög,vhogy nem siratom,de mind1😄😄.A kibaszott telcesek még mindig nem rakták fel az eredményt,hogy halnának éhen.
Röviden,tömören,lényegkiemelõen,célratörõen ennyi!

ups and downs

Freedom88
#1975
Következõ videóra olyan elõkészületek vannak, h nyaljátok majd ujjaitokat😄

T.T.

Freedom88
#1974
tyü

T.T.

Jeff Gordon
#1973
ha érdekel valakit akkor a film promoter plakátja:
sztem Dolph Lundgren jobb lett volna erre a szerepre😄😄😄😄, de az biztos hogy furán állna rajta egy ilyen overál:

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#1972
hát igen, az biztos hogy kicsit rossz a story, de lényeg hogy NASCAROs film, kiváncsi leszek erre a Will Ferrel féle Talladega Nights: Ballad of Ricky Bobby filmre... annyira rossz nem lehet, mint a Lindsay Lohan féle😄 de abba legalább játszik Jeff Gordon😊
a nöi föszereplö ua. lesz mint a koponyákban.

The only speedometer is in your head.

gordon 24
#1971
Azt láttam már ez elött is. Jó film csak atörténettel van bajom... Jó és a rossz harca a NASCAR pályán...

Downhill!!

Jeff Gordon
#1970
elhiszem, jó is az a NASCAR topic😄 kéne egy össznépi találkát szervezni, csak vannak vidékiek is igy nehezen kivitelezhetö...
Télleg a Mint a Villám film hogy tetszett??

The only speedometer is in your head.

gordon 24
#1969
Ja az biztos jok azok agépek.. De tök jó arc Chevy meg Dougie. Tök jól elvoltunk...

Downhill!!

gordon 24
#1968
Azt nem tudom minek ir be ilyeneket aztán csodálkozik ha leorditják a fejét.

Downhill!!

Jeff Gordon
#1967
igen azokat láttam😊 elég mutatósak, bár a Gordon-Johnson páros jobban tetszik😊
de ez a Jas gyerek???? gondolom láttad te is a topicba, ill irtál te is neki egy kedveset😄

The only speedometer is in your head.

gordon 24
#1966
Ja lent voltam szekszárdon és össze futotunk ott volt dougie is meg Cheby-g vittem neki két makettet amit berakott a NASCAR topikba.

Downhill!!

Jeff Gordon
#1965
noproblem, nevolt akkor térerö amikor irtad aztán 4kor volt egy kicsi és rögtön megérkezett az sms.ed, de nincs gond😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#1964
hát nagyon remélem, bár rengeteg melóm lesz benne.
köszi szépen.
halloom találkoztál Chevy G-vel is😊

The only speedometer is in your head.

gordon 24
#1963
Upsz... bocsiii. a Versenyek után egybõl megirtam ne felejtsem el megigertem aztán azért

Downhill!!

Jeff Gordon
#1962
akkor jó, ezek szerint nálad a rövid hajú nök vannak elönyösebb helyzetben?

The only speedometer is in your head.

gordon 24
#1961
Ja igen azt láttam felvettek.. Gratula... Akkor azért csak lesz ebbõl valami..

Downhill!!

Jeff Gordon
#1960
azért irtam hogy "jobb rlz"😄

ööö, smseket is igen, köszi, bár második hajnali 4kor jött meg és ébresztett fel, mert versenyautó smshang van beállitva😄 megnéztem és jobb kedvem lett😄 aztán aludtam tovább...

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#1959
NEEEM!!! CSAK IGY JÓ!!!

T.T.

Jeff Gordon
#1958
majd szeptembertöl kezdödik meló ezerrel, az egyetemen😊 augusztusba még lesz egy gólyatábor is ahol készülni fog csomo kép, majd néhányat megosztok a retro topic népes táborával😊

The only speedometer is in your head.

gordon 24
#1957
Email?? mi nem tok róla..

Downhill!!

Jeff Gordon
#1956
azt el is hiszem😊
szerinted hosszúhaj nem állna neki jobban?:S (bocs hogy ilyet kérdek, ne válaszolj ha nem akarsz)

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#1955
sose hallottam:S
sry

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#1954
persze😊
köszi, emailel kapcsolatban jól emlékszel😄 jobb rlz😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#1953
Vasúti szimulátor, elég gyökszi a grafika, de el lehet rajta szórakozni

T.T.

Freedom88
#1952
Tökéletesen😊

T.T.

Freedom88
#1951
Király volt nagyon!!!Húú kell még ilyen party, kibaszott jó volt

T.T.

gordon 24
#1950
Szia petya!! Megkaptad az üziket amiket küldtem amig szabin voltál?

Egyébként hogy telt?

Downhill!!

Jeff Gordon
#1949
BVE???:S:S

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#1948
nebasszát??😄😄😄
rajta jobban mutatott?😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#1947
helyes.
azért volt hogy mi is aláztunk egy nagy vereség után😄😄
mekkora volt??😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#1946
ilyen volt ma Zsófyn😄DDDD

T.T.