F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
néém😄😄-van busznál is😄.azért ne ölj meg.most ne.nem akarok meghalni.majd máskor.különben sem érek még rá.
Pá Free
Pá Free
ups and downs
IC csak vasútnál van!! Ha valaki buszt használ<#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent>
Most away, majd ha tudok lassan irkálok!
Most away, majd ha tudok lassan irkálok!
T.T.
szeretek másoknak örömet okozni.ja,majd vmit akarok neked mondani.ill Andi,najó én,de az õ ötlete volt😄-szóval érted...nem?nembaj.énse
ups and downs
egész jók ezek az Intercity buszjáratok😄😄-tök kevesen vannak😄😄
Jobb mint a VONAT!a Bzmot-nál😄😄
Jobb mint a VONAT!a Bzmot-nál😄😄
ups and downs
remélem nem, az eléggé hogyismondjam gerinctelenség lenne...
The only speedometer is in your head.
Hát hello!
Mi is ki akartunk menni a meccsre, de már nem hiszem h van jegy.
Azért nem megyek mert Button nem lesz ott, pedig Õ alázna mindenkit mint a versenypályán😊)
Jeff ne olvass nõi lapokat😄DDD
Babo egy köcsög!😊 Jön Õ még vissza...
Mi is ki akartunk menni a meccsre, de már nem hiszem h van jegy.
Azért nem megyek mert Button nem lesz ott, pedig Õ alázna mindenkit mint a versenypályán😊)
Jeff ne olvass nõi lapokat😄DDD
Babo egy köcsög!😊 Jön Õ még vissza...
T.T.
ja,Jeff:szép dolog ilyen ujságokat olvasni.én fõleg azon lepõdök meg,hogy csillagászati összegeket kérnek el egy-egy ruhadarabért.Zum Beispiel:29 ropi egy nyomorult bikini
ups and downs
hát fújj.jesszusom!!!ahogy tanult lengyel kollégám mondaná:"Coza u pade!!"
Egyébként helló!megint megjöttem,nem hiányoztam senkinek,úgyhogy tök jó!
Este megyünk az F1es meccsre a nõvéremmel,kiv leszek rá.Rem Schuminak azért megengedik h találkozzon velem😄
Babo egy kecsög,vhogy nem siratom,de mind1😄😄.A kibaszott telcesek még mindig nem rakták fel az eredményt,hogy halnának éhen.
Röviden,tömören,lényegkiemelõen,célratörõen ennyi!
Egyébként helló!megint megjöttem,nem hiányoztam senkinek,úgyhogy tök jó!
Este megyünk az F1es meccsre a nõvéremmel,kiv leszek rá.Rem Schuminak azért megengedik h találkozzon velem😄
Babo egy kecsög,vhogy nem siratom,de mind1😄😄.A kibaszott telcesek még mindig nem rakták fel az eredményt,hogy halnának éhen.
Röviden,tömören,lényegkiemelõen,célratörõen ennyi!
ups and downs
ha érdekel valakit akkor a film promoter plakátja:
sztem Dolph Lundgren jobb lett volna erre a szerepre😄😄😄😄, de az biztos hogy furán állna rajta egy ilyen overál:

sztem Dolph Lundgren jobb lett volna erre a szerepre😄😄😄😄, de az biztos hogy furán állna rajta egy ilyen overál:

The only speedometer is in your head.
hát igen, az biztos hogy kicsit rossz a story, de lényeg hogy NASCAROs film, kiváncsi leszek erre a Will Ferrel féle Talladega Nights: Ballad of Ricky Bobby filmre... annyira rossz nem lehet, mint a Lindsay Lohan féle😄 de abba legalább játszik Jeff Gordon😊
a nöi föszereplö ua. lesz mint a koponyákban.
a nöi föszereplö ua. lesz mint a koponyákban.
The only speedometer is in your head.
Azt láttam már ez elött is. Jó film csak atörténettel van bajom... Jó és a rossz harca a NASCAR pályán...
Downhill!!
elhiszem, jó is az a NASCAR topic😄 kéne egy össznépi találkát szervezni, csak vannak vidékiek is igy nehezen kivitelezhetö...
Télleg a Mint a Villám film hogy tetszett??
Télleg a Mint a Villám film hogy tetszett??
The only speedometer is in your head.
igen azokat láttam😊 elég mutatósak, bár a Gordon-Johnson páros jobban tetszik😊
de ez a Jas gyerek???? gondolom láttad te is a topicba, ill irtál te is neki egy kedveset😄
de ez a Jas gyerek???? gondolom láttad te is a topicba, ill irtál te is neki egy kedveset😄
The only speedometer is in your head.
Ja lent voltam szekszárdon és össze futotunk ott volt dougie is meg Cheby-g vittem neki két makettet amit berakott a NASCAR topikba.
Downhill!!
noproblem, nevolt akkor térerö amikor irtad aztán 4kor volt egy kicsi és rögtön megérkezett az sms.ed, de nincs gond😄
The only speedometer is in your head.
hát nagyon remélem, bár rengeteg melóm lesz benne.
köszi szépen.
halloom találkoztál Chevy G-vel is😊
köszi szépen.
halloom találkoztál Chevy G-vel is😊
The only speedometer is in your head.
Upsz... bocsiii. a Versenyek után egybõl megirtam ne felejtsem el megigertem aztán azért
Downhill!!
akkor jó, ezek szerint nálad a rövid hajú nök vannak elönyösebb helyzetben?
The only speedometer is in your head.
azért irtam hogy "jobb rlz"😄
ööö, smseket is igen, köszi, bár második hajnali 4kor jött meg és ébresztett fel, mert versenyautó smshang van beállitva😄 megnéztem és jobb kedvem lett😄 aztán aludtam tovább...
ööö, smseket is igen, köszi, bár második hajnali 4kor jött meg és ébresztett fel, mert versenyautó smshang van beállitva😄 megnéztem és jobb kedvem lett😄 aztán aludtam tovább...
The only speedometer is in your head.
majd szeptembertöl kezdödik meló ezerrel, az egyetemen😊 augusztusba még lesz egy gólyatábor is ahol készülni fog csomo kép, majd néhányat megosztok a retro topic népes táborával😊
The only speedometer is in your head.
azt el is hiszem😊
szerinted hosszúhaj nem állna neki jobban?:S (bocs hogy ilyet kérdek, ne válaszolj ha nem akarsz)
szerinted hosszúhaj nem állna neki jobban?:S (bocs hogy ilyet kérdek, ne válaszolj ha nem akarsz)
The only speedometer is in your head.
persze😊
köszi, emailel kapcsolatban jól emlékszel😄 jobb rlz😊
köszi, emailel kapcsolatban jól emlékszel😄 jobb rlz😊
The only speedometer is in your head.
Szia petya!! Megkaptad az üziket amiket küldtem amig szabin voltál?
Egyébként hogy telt?
Egyébként hogy telt?
Downhill!!
helyes.
azért volt hogy mi is aláztunk egy nagy vereség után😄😄
mekkora volt??😄
azért volt hogy mi is aláztunk egy nagy vereség után😄😄
mekkora volt??😄
The only speedometer is in your head.