F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jeff Gordon
#2045
van ilyen hogy BMW-Sauber mod?😮 és ott minden f1autóval lehet menni?
azt hallottam hogy a menüje lassu, ez igaz?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2044
Csodálatos

T.T.

Jeff Gordon
#2043
ezt néztem:



nemrossz film, föleg tanulságos, ajánlom nektek is😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2042
Ez a BMW Sauber mod.
CTDP 2 héten belül elvileg...mert most jött ki a patch és ISI erre a patchre fejlesztette a modot, vagyis már kiadható a CTDP

T.T.

Jeff Gordon
#2041
elég jól néznek ki...
gondolom ezaz f1mod ami a játékban van ez még nem a ctdp féle, vagyis nem ilyen "normális mod" ugye?:S

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2040
Ime a képek!






T.T.

Freedom88
#2039
3 kép NASCAR, 3 kép F1

T.T.

Jeff Gordon
#2038
kössz, Nascart ki ne hagyd 😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2037
tenksz Brian!

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2036
Húú, gyorsan készitek pár képet a rFactorról...

T.T.

Freedom88
#2035
CSókolom, csókolom, van e itt valaki?

T.T.

Jeff Gordon
#2034
na kipróbáltam a Race Driver 1et, elég jó kis gém, jókat lehet benne küzdeni, nagyon élvezetes, ajánlom a többieknek is😊
azthiszem f1 mellett most ezzel fogok jáccani.
egy kép a játékról:



és a legújabb változatról, a 3ról:

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2033
Valahogy úgy...akkor megyünk!

T.T.

Jeff Gordon
#2032
😄
akkor vagyunk 4en, nem??

mentem filmet nézni, Pénz Beszél Al Pacinoval. majd jövök.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2031
Trenyo úgy tom nem tud jönni, mert nyaral a kis kurta😊

T.T.

Freedom88
#2030
Ha lehet bõvitjü egy nõvel😊)

T.T.

Freedom88
#2029
Este lesz fönt!

T.T.

antijuve
#2028
inkább okosságokat.aludni nem megyek,mertbár háromnegyed hatkor keltem,nem vagyok álmos.

ups and downs

Jeff Gordon
#2027
😄😄😄😄😄

The only speedometer is in your head.

Tigristank
#2026
Beszélsz itt hülyeségeket😄
Menj aludni😄

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Jeff Gordon
#2025
pfff😄
na Brian! még csak most megyek, HP gépet viszem...

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2024
ez egy mínusz pont,mit egy??legalább 100!!

ups and downs

Jeff Gordon
#2023
képet csinálsz nekem hogy hogy néz ki?
szivesen megnézném.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2022
szokásos csapat?😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2021
Hoppá! rFactor legújabb verziójában gyárilag benne van a NASCAR!!

T.T.

Freedom88
#2020
Pénteken este Elem utca????

T.T.

Jeff Gordon
#2019
jaja, sajna😞

The only speedometer is in your head.

#2018
Nekem akármelyik nap jó😊 Ilyenre!
antijuve
#2017
bejnye

ups and downs

antijuve
#2016
ez is biztos😄-a dokik nem javasolják nekik😄

ups and downs

#2015
ejnye...
Jeff Gordon
#2014
az egészen biztos😄 mondjuk holnap😄?

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2013
mért?jó kérdés.utálom a játékosokat akik ott játszanak,bár páran elhúzták a csíkot.és hát néha kicsit furán fujtak nekik a bírók.pl tavaly elõtt(Chievo-Juventus,ez nagy bûn a szememben,a Chievo a kedvenc olasz csapatom,a másik az Inter😄)-szval utálom,ja a Juve topicosokat meg szintúgy.nagyképû faszok

ups and downs

#2012
Villeneuve nem indul a magyar GP-n...
#2011
De Te miért vagy ekkora Juve-ellenes?
#2010
Én most mivel nem mentem Velencére,meg elmaradt életem koncertje (8500Ft jön vissza),így kicsit király egy bulihoz az anyagi keretem😄
antijuve
#2009
többiek bizta tudják mirõl van szó😄-én nem😄

ups and downs

#2008
Vmikor el kéne menni hepajkodni megint...😊Sztem az az elem utcai hely,az kiváló minden szempontból!
antijuve
#2007
szevasz tavasz

ups and downs

antijuve
#2006
ha te mondod...
mindenesetre ez nem olyan nagyszerû topic mint egyeseké(khmmmm,ugye Juvésok,meg CS-sek😄😄)

ups and downs

Tigristank
#2005
Üdv!

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

#2004
Ahoj skacok!😊
Jeff Gordon
#2003
lesz ez még Húsz ezer is.
föleg ha együtt marad a társaság f1ch-val.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2002
ehh,nem is figyeltem.no mind1.

ups and downs

Jeff Gordon
#2001
grat skacok igy tovább😊 a témainditó nevében is grt mindenkinek, reméljük csatlakozik bull barátunk is😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2000
2000

The only speedometer is in your head.

antijuve
#1999
mega.van ennél rosszabb😄😄
mindegy,én úgyis hülye vok😄

ups and downs

Jeff Gordon
#1998
és pont a legfontosabb nincs fenn😄😄😞:S

The only speedometer is in your head.

antijuve
#1997
láátom.58 partner??kicsit sokk

ups and downs

Jeff Gordon
#1996
OKS. fenn vagyok...

The only speedometer is in your head.