F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Freedom88
#1945
Én jelenleg a BVE programhoz készitek pályát

T.T.

Jeff Gordon
#1944
bocs offolok egy kicsit😄
de ezt muszáj megosztani veletek, na ezám a komoly ruha...

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#1943
persze

T.T.

Jeff Gordon
#1942
helyes, nekem nincs😊
a legujabb rallym aza V-Rally 3

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#1941
gondolom Bullal😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#1940
Elméletileg igen.
Tegnap is találkoztam vele.
Volt osztálytársaimat akik tudtak csocsózni 8-2re meg 9-1re gyaláztuk😊)

T.T.

Freedom88
#1939
Nekem már megvan😊)

T.T.

Jeff Gordon
#1938
regelt bull is ide?

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#1937
egészségére!

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#1936
hát akkor meglesz a véleményem...

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#1935
CMR05

T.T.

Tigristank
#1934
Hát tényleg nem, furcsa lett volna, ha odaírod. 😄
Milyen rally-s játékkal játszik?

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Freedom88
#1933
Nem irhattam oda, h a Köcsög Babo kilépett😄 a Kis óvodás!
De hiszem h visszafogmég jönni

T.T.

Tigristank
#1932
Szóval õ lépett ki. A ligahonlapon finomabban közölted a hírt😄

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Freedom88
#1931
Kilépett a Ligából, mert h a Rally fontosabb, mint az F1C

T.T.

Tigristank
#1930
😄
Mit csinált?

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Freedom88
#1929
Hülye fasszopó Babo

T.T.

Freedom88
#1928
Vettem észre😞(((

T.T.

Jeff Gordon
#1927
nemfog menni, a héten nekem tuti nemjó. kocsit is szervizbe kellene majd vinnem úgyhogy max estefelé OK az összejövetel mint tegnap😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#1926
Jeff, holnap reggel 10 órakor a Városligeten legyél. Ha tudod h hol van a 72 troli megállója, akkor menj oda.
Ha Bull ezt nem olvassa, nem probléma, mert este találkozok vele, és megbeszéljük. Ha tudod akkor hivdd el Brian-t is.
Én viszem Zsófit, elméletileg.
Vagyis akkor: Bull-egy emberke aki Bull hoz-Trenyo-Te-Zsófi-Én. Ha hozod Brian-t akkor 7en vagyunk, de nem érdekes mert Zsófi nem tud focizni annyira😄

T.T.

Freedom88
#1925
Elvileg Bull-t kell köszönteni itt.

SZEVASZ BULL!😊

T.T.

Freedom88
#1924
Kibaszott jó volt.
Még most ittas állapotban Eagle leültetett a gép elé h nézzek meg valamit az rFactoron. Jobb idõt mentem mint Õ😊 úgy látszik ittasan kell mennem és fasza vagyok😊

T.T.

Jeff Gordon
#1923
na ma is volt összejövetel😄
voltunk 4en: Freedom, Bull, Trenyo és jómagam.
nagyon jó volt😊 a legnagyobb fun az a csocso volt, a végére már annyira benne voltunk hogy igazán jó meccseket játszottunk.
hát billiárdban nem voltunk nagyszámok Bullal, Trenyo-Free párost egyszer megfogtuk😊
szóval nagyon jó volt, és azt mondom hogy kellenek az ilyenek, mert ugyebár mi is a lényeg? Free? hát a fun...😄 ahogy te mondanád😉

Ui.😛etya! ha van kedved szerintem nyugodtan jöhetsz te is😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#1922
ez az igazán jó kocsi:

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#1921
Freedom! akkor majd me kellene beszélnünk hogy hol mikor és hánykor találkozunk😊
f1 futam után leszek emesenen.
üdv neked

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#1920
Kellemesss😊)

T.T.

gordon 24
#1919
Ja ... ÁÁ nem csak akkor értem haza maketteket vásároltam meg elhoztunk egy motorblokkot.

Downhill!!

Freedom88
#1918
Most keltél??

T.T.

gordon 24
#1917
Áhoj!!<#wave>

Downhill!!

Freedom88
#1916
Kávéval egybekötött kellemes jó reggeltet😊

T.T.

Freedom88
#1915
Na, tipliztem aludni, akkor holnapra jó szórakozást meg mi egymás!
Vasárnap majd még beszélünk valahogy.
Szevasz!

T.T.

Freedom88
#1914
Az idõjárás jelentõ csajszika azt mondta h esni fog, méghozzá nagyon😊 szóval szopacs😊)

Gárdony??? Hát a 40es vasútivonalon van. Veleceifürdõ és Agárd között. VELENCEI TÓ BAZSEG!!!!
TE meg mondjuk Brájen?😊

T.T.

Jeff Gordon
#1913
dehogy fog esni😊
hát most lehet hülye vagyok, de az merrefelé is van?:S
Többesszám alatt kiket értesz?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#1912
Dehogyis nem! Olvasod és ne tagadd.
Holnap esni fog😊))

Jövõhéten nincs kedved/kedvetek egyszer Gárdonyba lemászni, egy napra?

T.T.

Jeff Gordon
#1911
pontosan, meg 100x Szép, Glamour, meg tudja a franc még miket, és a végén amikor fizetni kell ezekért a szennylapokért, akkor általában 5ropi alatt nem uszom meg😄😄

ok, hát akkor várjuk szeretettel a hölgyet😊
Balcsi: holnap megyek, találkozok Brian-el😊


Ui.: mielött még valaki komolyan venné természetesen nem olvasok ilyen nöi lapokat, persze Norbi mindjárt mondani fogja, hogy: "Dehogyis nem"😄😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#1910
JUPIIII...KITT😄

T.T.

Jeff Gordon
#1909
Freedom!
ezt viszont neked küldöm😊
remélem tetszik😊


The only speedometer is in your head.

Freedom88
#1908
Már téged az újságárus is ismer😊) Odamész hozzá, meg se szólalsz már nyomja kezedbe a Kiskegyedet, a JOY-t, meg a fasz tudja még milyen nõi lapokat😊))

Már megkérdeztem, és azt mondta h na jó jönnni fog.
Nem megyünk valamikor Balcsira?

T.T.

Jeff Gordon
#1907
hát ezvan😄 legközelebb veszek neked is egy nöi lapot😄😄😄😄
ööö, Zsófi! hát nekem mind1, ahogy érzed, ha akarod hozd el nyugodtan, legalább csocsozunk 4en😄😄😄
de azért kérdezd meg öt van-e kedve jönni😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#1906
OK😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#1905
NEM fun kép, hanem fun a lényeg!

T.T.

Freedom88
#1904
Ennyi munkáért sirsz??? Látszik, h milyen újságokon nõttél fel, h ilyen puhány vagy😄DD
Te Jeff, vasárnap jöjjön e Zsófi inni? vagy csak kan összejövetel legyen?😊

T.T.

Jeff Gordon
#1903
tessék akkor egy poén kép:

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#1902
és a keserü és szomorú jelen. nagymamámék ruháit égetjük el:

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#1901
még az is meglehet, de engem annyira nem zavar.
az egész képet poén miatt készitettük, sztem nincs ebbe semmi ha az ember szennylapot olvas😄
na mind1, csak olyan mintha valaki mondjuk egy gólyabálon felvesz egy nöi ruhát. sztem semmi különös nincs benne.
ahogy freedom mondaná: ez egy "fun" kép

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#1900
ezeket:


The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#1899
azaz.
hát igen. elvágtuk és bepakoltuk azt a rohadt sok fát, aztán másik nagymamám házában dolgoztunk amit ránk hagyott, szóval nem unatkoztam, de azért 3x elmentünk strandra
bár Freedom szerint én úgyis nöi lapokat olvastam😄 vidéken😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#1898
nembaj😄
nem veszem fel és kész, csak ennyi...

The only speedometer is in your head.

gordon 24
#1897
tom tom.....<#hehe>

Downhill!!

Freedom88
#1896
Eléggé😊)))
Kicsit olyan szivatós kép

T.T.