F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
de ezt muszáj megosztani veletek, na ezám a komoly ruha...

The only speedometer is in your head.
Tegnap is találkoztam vele.
Volt osztálytársaimat akik tudtak csocsózni 8-2re meg 9-1re gyaláztuk😊)
T.T.
Milyen rally-s játékkal játszik?
Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.
Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.
Mit csinált?
Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.
The only speedometer is in your head.
Ha Bull ezt nem olvassa, nem probléma, mert este találkozok vele, és megbeszéljük. Ha tudod akkor hivdd el Brian-t is.
Én viszem Zsófit, elméletileg.
Vagyis akkor: Bull-egy emberke aki Bull hoz-Trenyo-Te-Zsófi-Én. Ha hozod Brian-t akkor 7en vagyunk, de nem érdekes mert Zsófi nem tud focizni annyira😄
T.T.
Még most ittas állapotban Eagle leültetett a gép elé h nézzek meg valamit az rFactoron. Jobb idõt mentem mint Õ😊 úgy látszik ittasan kell mennem és fasza vagyok😊
T.T.
voltunk 4en: Freedom, Bull, Trenyo és jómagam.
nagyon jó volt😊 a legnagyobb fun az a csocso volt, a végére már annyira benne voltunk hogy igazán jó meccseket játszottunk.
hát billiárdban nem voltunk nagyszámok Bullal, Trenyo-Free párost egyszer megfogtuk😊
szóval nagyon jó volt, és azt mondom hogy kellenek az ilyenek, mert ugyebár mi is a lényeg? Free? hát a fun...😄 ahogy te mondanád😉
Ui.😛etya! ha van kedved szerintem nyugodtan jöhetsz te is😊
The only speedometer is in your head.
f1 futam után leszek emesenen.
üdv neked
The only speedometer is in your head.
Downhill!!
Vasárnap majd még beszélünk valahogy.
Szevasz!
T.T.
Gárdony??? Hát a 40es vasútivonalon van. Veleceifürdõ és Agárd között. VELENCEI TÓ BAZSEG!!!!
TE meg mondjuk Brájen?😊
T.T.
hát most lehet hülye vagyok, de az merrefelé is van?:S
Többesszám alatt kiket értesz?
The only speedometer is in your head.
Holnap esni fog😊))
Jövõhéten nincs kedved/kedvetek egyszer Gárdonyba lemászni, egy napra?
T.T.
ok, hát akkor várjuk szeretettel a hölgyet😊
Balcsi: holnap megyek, találkozok Brian-el😊
Ui.: mielött még valaki komolyan venné természetesen nem olvasok ilyen nöi lapokat, persze Norbi mindjárt mondani fogja, hogy: "Dehogyis nem"😄😄
The only speedometer is in your head.
Már megkérdeztem, és azt mondta h na jó jönnni fog.
Nem megyünk valamikor Balcsira?
T.T.
ööö, Zsófi! hát nekem mind1, ahogy érzed, ha akarod hozd el nyugodtan, legalább csocsozunk 4en😄😄😄
de azért kérdezd meg öt van-e kedve jönni😊
The only speedometer is in your head.
Te Jeff, vasárnap jöjjön e Zsófi inni? vagy csak kan összejövetel legyen?😊
T.T.

The only speedometer is in your head.
az egész képet poén miatt készitettük, sztem nincs ebbe semmi ha az ember szennylapot olvas😄
na mind1, csak olyan mintha valaki mondjuk egy gólyabálon felvesz egy nöi ruhát. sztem semmi különös nincs benne.
ahogy freedom mondaná: ez egy "fun" kép
The only speedometer is in your head.
hát igen. elvágtuk és bepakoltuk azt a rohadt sok fát, aztán másik nagymamám házában dolgoztunk amit ránk hagyott, szóval nem unatkoztam, de azért 3x elmentünk strandra
bár Freedom szerint én úgyis nöi lapokat olvastam😄 vidéken😊
The only speedometer is in your head.

