F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Freedom88
#2095
Tyühaaa

T.T.

Jeff Gordon
#2094
jaja, de nagyon nem😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2093
akkor elmesélem röviden az utolsó részt, kb 150részen át tartott a sarah kontra Harm szerelem az uccsó részben gyorsban megkérte a csaj kezét az igent mondott, és az utolsó jelent az hogy feldobnak egy érmét ami a levegöben megáll és az van ráirva hogy JAG (1995-2005)
kb ennyi😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2092
Pontosan, de mondjuk Cox se gyenge

T.T.

Freedom88
#2091
Néha napján

T.T.

Jeff Gordon
#2090
gondolom Anistont kell szeretni😄😄😄
azt azért meg kell hagyni hogy ebben a sorozatban tényleg Ö volt a legszebb😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2089
ez igaz, azt klasszul megoldották.
bár a JÁG befejezése is érdekes volt, nemtudom mennyit láttál abból a sorozatból?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2088

T.T.

Freedom88
#2087
Valahogy be kellett fejezni, és nem olyan egyszerü azért befejezni...
Mondjuk a Jóbarátoknál tökéletesen befejezték

T.T.

Jeff Gordon
#2086
háthogy megvan neked😄
nagyon ott volt a sorozat😊 az utolsó rész nekem nem nagyon tetszett, mármint hogy igy lett vége...

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2085
Sztem is Bosco nagy arc volt

Miért vagyok én mázlista????

T.T.

Jeff Gordon
#2084
jaja, bratyód mondta, mázlista vagy, én azt várom hogy netre tegyék má fel😊
kicsit zúzos ára van, nincs kedvem kiadni érte 9ropit évadonként, és volt vagy 7évad. hát ütös ára lenne, de lehet megéri😊

Bosco rlz😄 Ö volt a legjobb😄
szerinted Free?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2083
Útálom õket akkor is

T.T.

Jeff Gordon
#2082
komolyan mondom ezeken a Teutolokon szakani lehet. legjobb az volt amikor 3an akartak bejönni a egy bejárati ajtón és a vége az lett hogy az ajtóbol semmisem maradt. nagyon nagy. Harmadik Müszak mellett a 2. legjobb😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2081
Megvan DVD-n!!! ÉS tényleg qrva jóóó

T.T.

Freedom88
#2080
Útálom ezt a két fószert

T.T.

Jeff Gordon
#2079

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2078
és ez:

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2077

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2076
biztosan, én nemtudom. egy ritkábban nézek tv.t:S
de a legjobb sorozat az ez:



ezeken az embereken szakadni lehet, nagyon nagy arcok😄

és ez:

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2075
Jól tudod, adják megint ahogy Knight Ridert is

T.T.

Freedom88
#2074
Vele megyek ki a Hösökre, Õt is érdekli😊)

Majd meghivom ide...

T.T.

Freedom88
#2073
Nekem megvan a 10 évad DVD-n😊)

T.T.

Freedom88
#2072
Csaj az kimondottan vaditó😊

T.T.

Tigristank
#2071
Most adják megint nem?

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Jeff Gordon
#2070
nos te tudod, én inkább a nöt választanám mint a kocsit😄
bár neked most más a helyzeted😊 Zsófyd bizonyára nem örülne neki...
öt nem hivod meg ide?

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2069
mondjuk aza Chandler-Joey páros nemsemmi volt😊
kár hogy csak az utolsó évadot néztem végig:S😞

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2068
szóval pusztán azok kedvéért akik késöbb visszaakarják olvasni(Brian, gordon24, Bull) a beszélgetést, és mivel ez a faxa link ilyen jól elcseszödött, ezért ittvan mégegyszer, szóval erröl a filmröl beszéltünk:

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2067
ja, rajta is lehet szakadni a nevetéstõl

T.T.

Freedom88
#2066
Ki a túrót érdekel😊)) Holnap megyünk ki a Hösök terére F1 autót nézni😛P

T.T.

Jeff Gordon
#2065
ott Joey az ütös forma😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2064
Idõvel😊

T.T.

Jeff Gordon
#2063
a film DVD menüje, az extrákhoz ugy lehet hozzájutni ha megszabaditod a hölgyet a ruhájától😄😄😄
gondolom önként jelentkezök akadnának

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2062
Matthew Perry a kedvenc szineszem, rajta lehet igazán röhögni fõleg a Jóbarátokban

T.T.

Freedom88
#2061
Ja! Elég baromságok vannak benne

T.T.

Tigristank
#2060
Ebben a filmben milyen hülye viccek vannak😄

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Jeff Gordon
#2059
aha.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2058
és még a next dooros film mellett ez is egy hatalmas darab:




aki nem látta nemtudja miböl maradt ki...
az öreg magyar gengszteren lehet szakadni rendesen😊

The only speedometer is in your head.

Tigristank
#2057
A Viharzóna címû filmet nézted? Nem rossz film. 😄

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Freedom88
#2056
De kép az nem jó róla😊

T.T.

Freedom88
#2055
Menürõl vagy mirõl??

T.T.

Jeff Gordon
#2054
hát de nem gyengén😄
föleg Elisha Cuthbert benne a nagyon jó😄😄😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2053
hát el se tudom képzelni milyen lehet. na nem baj, majd eccer kérek töled róla képet😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2052
Tényleg jó film😄DDDDLOLOLOLOL

T.T.

Jeff Gordon
#2051
viszont ezt igen:




öregem, milyen jó is benne ez a csaj... hát sztem sokkal jobb mint Aniston, pusztán azért mert fiatalabb és jobb alakja van😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2050
Ma meg ezt:

T.T.

Freedom88
#2049
Csak BMW-vel lehet menni, semmi mással.
Menüje egyáltalán nem mondható lassúnak, bár gyorsnak se gyors, de ha egyszer beállitottad akkor már nem nagyon kell variálni rajta

T.T.

Jeff Gordon
#2048
ezt nemláttam:S

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2047
kössz😄
gondolotam hogy tetszeni fog😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2046
Én meg tegnap este ezt:

T.T.