F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tigristank
#2245
Még Balatonkenesén pont a szülõk voltak, akik errõl beszéltek. 😄

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

antijuve
#2244
oks,mert én errõl egyáltalán nem hallottam.a mi családunkhoz eljutott ez az infó?

ups and downs

antijuve
#2243
jó,mikor volt már az?!a nyár elején,azóta már sokat felejtettem!😄.
"Williams 1-2"!😄

ups and downs

Jeff Gordon
#2242
elvileg Balaton:S
de kevés a sansz rá sztem:S

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2241
áááá, ott jók vagyunk😄 nem emléxel mútkó mentünk 1,11et😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2240
Váljék egészségedre!remélem ízleni fog!Szombaton télleg találkozunk????mert Gab valami ilyesmit mondott...

ups and downs

antijuve
#2239
csak Kanadában ne😄-bár hátul legalább jól ellenénk kedves teammate!

ups and downs

Jeff Gordon
#2238
csokis nápolyit nekem😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2237
😄
jön funracere? télleg hol is lesznek a funok?😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2236
üdvözlet Peti!mi jót vettetek?😄

ups and downs

antijuve
#2235
vazze,semmi közöd hozzá,mert nem hozzád szóltam,úgyhogy fogd be a lepénylesõdet!😊
hát arra kiváncsi leszek.este jön má?😄

ups and downs

Jeff Gordon
#2234
nembaj.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2233
ki a túrót érdekel?😊 Beszóttááá?

Új versenyzõ van kilátóban, ma tesztelem

T.T.

antijuve
#2232
te meg fõleg!nem is neked mondtam

ups and downs

Freedom88
#2231
Te is!!!

T.T.

antijuve
#2230
vazze,menj a picsába!😄

ups and downs

Freedom88
#2229
Freedom88
#2228
Honlapon fent lesz az összes videó és kép amit csináltam...
Sajnos nem valami jó minõségü videók, mert digitális fényképgéppel csináltam

T.T.

Freedom88
#2227
Sziasztok!!!REh!!!
Hamarosan linkelem a videókat ill a képeket

T.T.

Tigristank
#2226
Hát köszi szépen, kedves vagy...

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Jeff Gordon
#2225
skacok már kevesebb mint egy hónap és újra gimi nektek, nekem egyetem😊

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2224
há?

ups and downs

antijuve
#2223
Felébredtem(11:30 körül).a meccs nagyon lol volt,bár a végét nagyon elhülyéskedték,ez nem tetszett,meg nyugdíjasokkal kiállni....mé nem lehetett normális focistákkal,vagy olyanokkal akik tudnak valamennyire labdát rúgni(z.B.:én😄) kiállni....Farkasházy Tivadar,jesssszusom,de a legnagyobb Kóbor volt😄😄😄😄

ups and downs

Jeff Gordon
#2222
kössz Free hogy hivtál😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2221
Freedom barátunk kint van az f1es autó gyorsuláson😊
úgy hallottam Zsófy is ott van😊
nagyon komolyak ezek a gépek😊
lehet BaBo is kiment😄, elvégre RBR autók vannak ott...

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2220
ezt pedig neked küldöm Free😄
hátha nemtetszik😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2219
dehogy kollega😊
én is Daewoot vezetek akárcsak te😊 igy kollega vagy😄
csak én ilyet:

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2218
😄😄😄😄
én többesszámban mondanám, sztem Freedom barátunk is elaludt😊

The only speedometer is in your head.

Tigristank
#2217
Még biztos alszik a kis hétalvó. 😄

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Jeff Gordon
#2216
Tocaval annyi hogy feldobtam és beállitottam a kormányt, majd ma probálom átirni.
képek jól sikerültek a meccsröl?a

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2215
grat😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2214
nemhinném😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2213
😄😄😄
majd megyünk segiteni😄
hát esküvöhöz majd meg sok sikert, esélyed megvan rá hogy ö legyen a feleséged, föleg ha te is akarod ezt😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2212
nem, nekem csak kettö van😄
egyébként az autó ára fél millió dollár, de ez nem bejáratos az fix úgyhogy ez simán megvan egy milla.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2211
arra elég jó az esély, kinozod magad-->Zsófyd is mondta hogy többet kell aludnod😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2210
Jó reggelt!

Megyek nézni RBR autót Hösök terére, és sztem állva elalszok😊)

T.T.

Freedom88
#2209
Maradtunk:

1. Film Kvíz
2. FlatOut 2
3. Football Manager
4. F1CHL - Retro
5. PSP
6. A Pc-s játékoknak leáldozott
7. rFACTOR
8. Battlefield 2
9. Tibia
10. KONAMI Soccer kiegészítõk

T.T.

Freedom88
#2208
Jó éjt e!!!

T.T.

antijuve
#2207
hééééé nem hizlalda ez!!

ups and downs

antijuve
#2206
ehh,kösz most nem.de megyünk is aludni.szóval jó(lol) éjt!
szval Jeff,mindenképp keress meg h sikerült e jutni valamire a Toca-val

A dios(bár éccaka van,de nemtom h van spanyolul a jó éjt,nem vok spanyolos sem)
Azért hajrá Juan Carlos Ferrero!

ups and downs

Freedom88
#2205
Köszi, 100millió elég lesz..

T.T.

Freedom88
#2204
Mire? Fityma tuning?😄DDD

T.T.

antijuve
#2203
majd kapsz vmi alamizsnát,hogy ne halj éhen😄

ups and downs

antijuve
#2202
fogadjunk?egyszer összejön,még nem játszottam,szerencsés a kezem!😄

ups and downs

Freedom88
#2201
te? ötöslottó? Nincs ekkora szerencséd...

T.T.

antijuve
#2200
2200.azért rem lesz ennél jobb kocsim is...sõt bizta,mert megnyerem az ötöslottót.

ups and downs

Freedom88
#2199
az😄

T.T.

antijuve
#2198
neked lehet mekmester

ups and downs

Freedom88
#2197
sztem totálisan fasza járgány😊

T.T.

antijuve
#2196
dehogy,de mint független szakértõ,megkérdem õt,h mit gondol eme jármûrõl

ups and downs