F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Freedom88
#2295
Tényleg jó volt Karesz...azért elsõ TC off gyõzelem...mondjuk a taktikában az volt a hiba, h nem töltöte be a medium kereket, igy 15 kört softtal mentem

T.T.

antijuve
#2294
én támogatom.ha egyesek csapatokat váltogatnak,te költözhetsz másik névbe😄

ups and downs

Jeff Gordon
#2293
sztem télleg.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2292
akkor OK😄
Silverstoneban már ezzel megyek😊

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2291
naná h jó!!!Free,csak szórakoztál vagy télleg ilyen jó volt Karesz?

ups and downs

Freedom88
#2290
Tökéletes😊)

T.T.

Freedom88
#2289
Sztem igazán jó pálya ez😊

T.T.

Jeff Gordon
#2288
nemjó?😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2287
nemvolt rossz, de ez a pálya annyira nem fekszik, Kanadában jobb lehetek, remélem😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2286
Wow😄

T.T.

Jeff Gordon
#2285
és akkor Ryan Brian😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2284
Jeffröl--> Ryan-re😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2283
Király kis futam volt

T.T.

Freedom88
#2282
Mire?

T.T.

antijuve
#2281
légy is😄

NEM😄😄😄nem vok az!az iskolában sem azt nevelnek belõlem😄😄

ups and downs

Freedom88
#2280
Késõbb majd leszek...

T.T.

Jeff Gordon
#2279
látam.
akkor te vagy, Brian tiszteletes😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2278
Freedom már úgyis elküldött pápának,nem,nem Pápára...

ups and downs

Jeff Gordon
#2277
pontosan

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2276
ámen

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2275
egyébként a pont simán meglesz ezen a pályán,sztem mindkettõnknek

ups and downs

antijuve
#2274
de a régi fórum akkor is sokkal jobb volt!volt egy hatalmas elõnye:mûködött.....

ups and downs

antijuve
#2273
én se bírtam sokáig Eag-gal és Gzsolttal...kábé egy-két kör.

ups and downs

Jeff Gordon
#2272
LOL😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2271
Hello,I'm Ryan "Brian" McKane😄

ups and downs

Jeff Gordon
#2270
hát enyhén😄
akartam volna tovább is, de egy kanyart kicsit tágra vettem és rögtön betoltad a kocsit😊

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2269
majd megmentelek téged,közlegény!😄

ups and downs

Jeff Gordon
#2268
mekora lenne: Williams Team: Brian-Ryan😄😄
na lehet igy megyek tovább

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2267
helló Ryan!

ups and downs

antijuve
#2266
feltartottál,de nem tud érdekelni,jobb így hogy nem engedtél el-sokkal

ups and downs

antijuve
#2265
feltartottál mindenkit?ééés??azért jó volt!ahhoz is kell tudomány😄😄😄😄
Mark:még van mit fejlõdnie(finoman szólva),de van rá még egy hónapja.a boxot én is elszurtam,de pozíciót nem veszítettem:e-me még így is 22 mpvel volt mögöttem.

Valszínû taktika váltás lesz

ups and downs

Jeff Gordon
#2264
lehet megváltoztatom a nevem a ligában😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2263
bocs, ha feltartottalak, téged el kellett volna engedni😄
rajtolni még nem felejtettem el😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2262
na megvolt😊
hát rajtolni nagyon tudok:S igaz mást nem a játékban😄 elejen feltartottam mindenkit, mint állat, Brian nekem is jött párszor.
aztán Ferivel csatáztam hatalmasat, megelözött, majd elölre hoztam a kerékcserét, hátha igy megtudom elözni, sikerült is, de a másodiknál nem tankoltam eleget, igy mennem kellet még1x, el is buktam a 7.helyet, igy végül 8. lettem, ami szerintem meglehet a nagyversenyen is.
aszem ennyi.

Ui.: cromwell laggolt ezerrel, mark meg nemtudom mit csinált, de engem nagyon betartott, nem lát a tükörben és nagyon lassu, hát szerintem nem igazán alkalmas ide, de ezt nem az én tisztem eldönteni, nekem az nem tetszett hogy leszoritott a füre és betartott rendesen. egyébként tölem(!) kapott öt kört...
hát azért az kicsikét sok.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2261
jóvolt,csak kicsit üres térben mozogtam.és a boxot megint elszurtam,mert elszámoltam,szal háromszor jöttem ki...
Jeff,csak így tovább,és kösz az elsõ köröket-nagyon jó volt!

ups and downs

Jeff Gordon
#2260
edzést kicsikét elszurtam de nembaj, ez csak fun.
hajrá skacok😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2259
na mindjárt indul a fun, már ideje lesz😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2258
HELYES!!!

T.T.

antijuve
#2257
jövünk föl mint a kibaszott higaaaaany!!

ups and downs

Jeff Gordon
#2256
hohohohoho
második a topic😊

Legnépszerûbb témák


1. Film Kvíz
2. F1CHL - Retro
3. Football Manager
4. SilkRoad Online
5. FlatOut 2
6. Vannak itt lányok is?
7. Makettezés
8. Ki van fent legtovább?
9. Tibia
10. World of Warcraft


The only speedometer is in your head.

antijuve
#2255
a brit GP nem pálya😄😄

ups and downs

Jeff Gordon
#2254
okk.
megnéztem
hát bátor lesz ez a 75százalék😊

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2253
Hát derítsed is vazze!!

ups and downs

Freedom88
#2252
Olvasnál Jeff honlapot, megirtam h Brit GP.
Majd este még kideritem h jön e..

T.T.

antijuve
#2251
te csak Tocaázzál!😄

ups and downs

Tigristank
#2250
Nem hiszem, kicsit nehéz lenne letaszítani a jelenlegi elsõt.

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Jeff Gordon
#2249
majd megcsipjük😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2248
Harmadik a topic!cél az elsõ hely!😄

ups and downs

antijuve
#2247
nembaj,én nem hallottam.

ups and downs

Jeff Gordon
#2246
elvileg ott beszélték amikor egy napra lementünk, háthogy ebböl mi lesz nemtom:S

The only speedometer is in your head.