F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Freedom88
#2395
Legjobb szakma😄

T.T.

antijuve
#2394
Ki korán kel,aranyat lel,és aki barátot talál kincset talál!....vagy mégsem....??

ups and downs

Jeff Gordon
#2393
váljék hasznodra😊

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2392
azt én is!


-Ez itt micsoda?
-Belépõkártya a fõkormányzóságra!
-Igen?És mit csinálsz te ott?Takarítasz?

ups and downs

Freedom88
#2391
Te Téged betalálnak hamarosan😄

T.T.

Freedom88
#2390
😄DD és kit érdekel? Ezért megérte felkelni

T.T.

antijuve
#2389
javítom is vazzzz!
még jó h nem tudod a telefonszámomat😄-mert akkor még bõven aludtam

ups and downs

Jeff Gordon
#2388
"Nemtalált cukrosbácsi"😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2387
Azt leszarom

T.T.

Freedom88
#2386
Tiszta homokos vagyok😄D

T.T.

antijuve
#2385
ki nézi azt?pfff😄
oda nyugodtan betehetsz de a Silkroad topicba ne tegyél be ilyet mert leharapják a fejedet😄😄😄-a szabálykönyvben olvastam

ups and downs

Freedom88
#2384
Javitsd😊))

felhivtam mikor gyorsultak😊

T.T.

Jeff Gordon
#2383
😄😄😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2382
"Te vagy a Jani a bárban,selyemfiú!"😄

ups and downs

Freedom88
#2381

Tudom, már a mozdonyos izébe is beteszek lazán ilyet😊)

T.T.

antijuve
#2380
muszáj kijavítanom!😄😄😄

mé Peti?te is ott voltál???

ups and downs

Freedom88
#2379
Recsiztél rá😄

T.T.

Jeff Gordon
#2378
akkor jó😊 máshol egy ilyenért leorditanák a fejed😄 de itt tevagy a Jani😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2377
azaz😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2376
Tudom😊) De muszály volt ezt ide betenni😊)

T.T.

Freedom88
#2375
Minek az neki?😄

T.T.

Jeff Gordon
#2374
a fenébe nagyobb nem volt😄😄😄
egyébként köszi, de letöltöttem amit belinkeltél😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2373
Kell is ez😄 Milyen kibaszott jó hangjuk volt..igaz Jeff?😊

T.T.

Freedom88
#2372
Ez az!!!

T.T.

antijuve
#2371
ezeket mintha belinkelted volna😄-de azért kösz,kell egy-pár kép😄

ups and downs

Freedom88
#2370




T.T.

antijuve
#2369
hát nem is.sõt!visszapillantó tükör sem

ups and downs

antijuve
#2368
hát nem is kettõ.GAB:JELENTKEZZÉ MÁ VAZZE!!!!😄

ups and downs

Freedom88
#2367
Még a Pit Limiter se kell neki...

T.T.

antijuve
#2366
no,nézzenek oda!hogy félti a pozícióját!😄

ups and downs

Freedom88
#2365
Egyértelmü asszem ez a kijelentés😊)

T.T.

antijuve
#2364
ez nagy igazság!😄
Gab billel alázna mindenkit TC off-fal mindent kikapcsolva is!😄😄

ups and downs

Freedom88
#2363
Jobb is😄

T.T.

antijuve
#2362
az a vezetékneve.bár rájöttél gondolom😄
23.59-ig fog RBR-ezni!!😄😄😄

ups and downs

Jeff Gordon
#2361
hát nagyon sokat kell javulnia, tölem 5kört kapni az mégiscsak sok😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2360
😄😄😄😄
az is lehet, de nem kormánnyal😄 bár mindent meg kell szokni😊

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2359
Markot még mi is alázzuk kedves csapattárs😄

ups and downs

Jeff Gordon
#2358
BabO?????? Fejecserés Motorsport team vagy mi a rák😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2357
Mark-ot egyelõre mindenki alázza,de még ne írjuk le.Gab Free-t is alázná!😄😄😄😄

ups and downs

Jeff Gordon
#2356
söt...

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2355
Markot simán alázná sztem😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2354
😄😄
kár hogy chl-be nem lép be...

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2353
Richard Burns-nek?😄
nee,csak a fejét,h meg ne sántuljon!najó azért ne😄

ups and downs

Freedom88
#2352
Támogassa vazeg...lerúgom a bokáját is:d

T.T.

antijuve
#2351
és õ különben is a konkurenciát támogatja:RBR😄😄😄😄😄-úgy kell neki😄

ups and downs

antijuve
#2350
neeeem,nem rally

ups and downs

Freedom88
#2349
Abban BABO az ász😄

T.T.

antijuve
#2348
CM

ups and downs

Freedom88
#2347
Gab miben nem az?😄

T.T.

antijuve
#2346
neki csak a forgotten battles van meg.de sztem én is vok olyan jó mint õ

ups and downs