F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
😄😄😄
a régi retron is eag aszonta hogy mi 3an bolondok vagyunk amikor visszakellett neki olvasni 500at😊
a régi retron is eag aszonta hogy mi 3an bolondok vagyunk amikor visszakellett neki olvasni 500at😊
The only speedometer is in your head.
ha meg akarsz ölni,akkor küldd el nyugodtan nekem is.de remélem nem akarsz gyilkos lenni
ups and downs
nagyon helyes😄
javasolni kell neki, hogy hivatkozzon fejfájásra😄
javasolni kell neki, hogy hivatkozzon fejfájásra😄
The only speedometer is in your head.
téged meg még jobban!😄😄😄
ejnye-bejnye.ne aludjá'.persze ennek is én vagyok az oka😄-túl sokáig beszéltünk.😄
ejnye-bejnye.ne aludjá'.persze ennek is én vagyok az oka😄-túl sokáig beszéltünk.😄
ups and downs
-Ja,és ne felejsd el felírni a kamion rendszámát,és rakományát!Az új tulajdonos pedig a Nimfas Corporation!
-Ki az a Corporation??
-Ki az a Corporation??
ups and downs
