F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jeff Gordon
#2545
nincs mit, Frank ezért is fizet😄😄😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2544
köszönjük a szakmai értékelést

ups and downs

Jeff Gordon
#2543
ha megnézitek a képet, elég hihetetlen, hogy akkoriban kb 7évvel ezelött mennyivel kevesebb oldalsó légterelö elemet használtak😊

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2542
hát a semminél az is jobb😄

ups and downs

Jeff Gordon
#2541
és nézett igy is ki:

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2540
azám irtó szarul nézett ki.
a csapatot ekkor BAR-Supertecnek hivták, Supertec egy Renó gyenge hasonmás, tehát ilyen szarral mentek. ahhoz képest brilliáns a fejlödésük, mostmár türhetöen néz ki az autó😊

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2539
pofa be!qss free!😄😄😄

ups and downs

Freedom88
#2538
Akkor is növeled az elõnyüket...fasznak!😄

T.T.

antijuve
#2537
csak egyet😄-azért ne harapd le a fejem egy hsz miatt

ups and downs

Freedom88
#2536
fasznak

T.T.

Freedom88
#2535
Cosworth tal talán.....

Tök gázul nézett ki

T.T.

antijuve
#2534
írtam a FilmKvízbe😄

ups and downs

Jeff Gordon
#2533
ez hogy nézett ki? Free emlékszel milyen motorral mentek ekkoriban?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2532
F1ben

T.T.

Freedom88
#2531

T.T.

antijuve
#2530
no azé😄

ups and downs

antijuve
#2529
hol?Alsószarfalván?

ups and downs

Freedom88
#2528
tökéletes

T.T.

antijuve
#2527
aha,nulla ponttal...

ups and downs

Freedom88
#2526
Button a király azt jóvan

T.T.

Jeff Gordon
#2525
a hangsúly a régen és a volton van. egyébként nemnagyon nyerték el tetszésem, akkor voltak a legjobbak amikor még Villeneuve ott volt😊

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2524
példa:szereti a német válogatottat,de nem szurkol az összes német klubcsapatnak.
vagy ez nem jó?😄

ups and downs

antijuve
#2523
suxxxx

ups and downs

Freedom88
#2522
De régen még BAR - Honda volt

T.T.

antijuve
#2521
azt hogy nem tudom:I don't know.angol szleng:dunno.látszik h nem játszol AoC-t😄

ups and downs

Jeff Gordon
#2520
még jó, nemis a franciáknak vagy az olaszoknak😊)

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2519
az má Honda-Racing.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2518
az mi is?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2517
h angoloknak drukkolsz meki, meg a lófasz tudja ki....BAR-Hondának meg nem?

T.T.

antijuve
#2516
"dunno"

ups and downs

Jeff Gordon
#2515
ezt ki állitotta?

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2514
énisénis

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2513
Én is magammal.)

T.T.

antijuve
#2512
kivéve Lejourvill-t😄😄

ups and downs

Freedom88
#2511
BAR Honda mi a lótúró?? OLASZ DELEGÁCIÓ??

T.T.

antijuve
#2510
tudod mit?egyetértek veled!

ups and downs

antijuve
#2509
ok,franciák suxx németek alez!😄

ups and downs

Freedom88
#2508

T.T.

Jeff Gordon
#2507
nem is célzásnak szántam, nagyon helyes.
én már nagyon régóta vagyok Newcastle-Bayern fan
f1:angol csapatok:Williams-McLaren.
én azt mondom hogy az ember legalább abban legyen következetes akinek szurkol.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2506
mégis mondtad

ups and downs

antijuve
#2505
Chievo,Inter,Mainz,Bayern,Leeds,Valencia,Celtic,FTC(mindörökké!!!!)

ups and downs

Freedom88
#2504
Én??? Dehogyis...

T.T.

Freedom88
#2503
Én se szeretem a divatcsapatokat...ezért cselzi..mindig nekik szurkoltam és a BAR-Hondának!

T.T.

antijuve
#2502
akkor ne mondd!

ups and downs

Freedom88
#2501
jah

T.T.

antijuve
#2500
Máté Péter él,Debrecenben.Igaz Free?

ups and downs

Jeff Gordon
#2499
kössz😊 nem vagyok divatdrukker😊 gyülölöm a Real Madridot és Mankesztert.
Bayern meg amugy is marhajó😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2498
NEm is kell😄

T.T.

Freedom88
#2497
Teljesen egyetértek Veled😄

T.T.

antijuve
#2496
hmm nem értem....

ups and downs