F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ha megnézitek a képet, elég hihetetlen, hogy akkoriban kb 7évvel ezelött mennyivel kevesebb oldalsó légterelö elemet használtak😊
The only speedometer is in your head.
azám irtó szarul nézett ki.
a csapatot ekkor BAR-Supertecnek hivták, Supertec egy Renó gyenge hasonmás, tehát ilyen szarral mentek. ahhoz képest brilliáns a fejlödésük, mostmár türhetöen néz ki az autó😊
a csapatot ekkor BAR-Supertecnek hivták, Supertec egy Renó gyenge hasonmás, tehát ilyen szarral mentek. ahhoz képest brilliáns a fejlödésük, mostmár türhetöen néz ki az autó😊
The only speedometer is in your head.
ez hogy nézett ki? Free emlékszel milyen motorral mentek ekkoriban?


The only speedometer is in your head.
a hangsúly a régen és a volton van. egyébként nemnagyon nyerték el tetszésem, akkor voltak a legjobbak amikor még Villeneuve ott volt😊
The only speedometer is in your head.
példa:szereti a német válogatottat,de nem szurkol az összes német klubcsapatnak.
vagy ez nem jó?😄
vagy ez nem jó?😄
ups and downs
nem is célzásnak szántam, nagyon helyes.
én már nagyon régóta vagyok Newcastle-Bayern fan
f1:angol csapatok:Williams-McLaren.
én azt mondom hogy az ember legalább abban legyen következetes akinek szurkol.
én már nagyon régóta vagyok Newcastle-Bayern fan
f1:angol csapatok:Williams-McLaren.
én azt mondom hogy az ember legalább abban legyen következetes akinek szurkol.
The only speedometer is in your head.
Én se szeretem a divatcsapatokat...ezért cselzi..mindig nekik szurkoltam és a BAR-Hondának!
T.T.
kössz😊 nem vagyok divatdrukker😊 gyülölöm a Real Madridot és Mankesztert.
Bayern meg amugy is marhajó😊
Bayern meg amugy is marhajó😊
The only speedometer is in your head.
