F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
hát ne haragudj!😄😄😄 nekem nem tetszikkkkkk,az elsõ szám jó(nem a vészhelyzetes-jah,ahelyett betehetted volna a Harmadik Mûszak zenéjét...😄)
ups and downs
Majd most az enyém se lesz kutya, de úgy hiszem igazán pörgõs lesz, meg a bemutatott anyag is, mert próbálok most keverni valami szépet majd😊
T.T.
mindjárt elözünk egyet:
Jogosítvány 2617 db tegnap 22:50 Sland
F1CHL - Retro 2574 db ma 00:55 Jeff Gordon
Jogosítvány 2617 db tegnap 22:50 Sland
F1CHL - Retro 2574 db ma 00:55 Jeff Gordon
The only speedometer is in your head.
az tényleg nem😊
egyébként zeneileg egyértelmü szerintem melyik a legrosszabb. nem?
egyébként zeneileg egyértelmü szerintem melyik a legrosszabb. nem?
The only speedometer is in your head.
Kicsit más volt akkor még FIA szabályzata is...most még azt is megszabják h a pilóta hol foghatja a kormányt, vagy h kerékben hány kõszem mehet a futamon
T.T.