F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
figyu!Peti ma este mondta nekem,h beszél vmi csajjal aki jelentkezni akar a ligába.többet én se tudok róla.
ups and downs
engem felvett msnre, azóta beszélgetek vele. ma volt egy közös tesztünk ahol 1,16,8at lazán ment, szóval szerintem jó lesz a ligába. Egyébként szerintem kedves, és Villeneuvenek szurkol😊
The only speedometer is in your head.
az elsõ két körben bénáztatok és akkor még ott is voltam mögöttetek.a futam végén is mögöttetek voltam,csak 20valahány mpvel lemaradva😄.de azé jó volt😄
ups and downs
akkor a képek:
éééés Zöld! GOOOOOO, for Brian,Jeff Gordon and Karesz.
Hová tüüüüüüüüüünt Mark? talán az egyik bozótban van. Markra várva:

éééés Zöld! GOOOOOO, for Brian,Jeff Gordon and Karesz.
Hová tüüüüüüüüüünt Mark? talán az egyik bozótban van. Markra várva:
The only speedometer is in your head.
nem.jó volt.csak sajna canadaban és a hungaroringen nagyon nagy volt a különbség ti és mi köztünk😄
ups and downs
igen,én is csináltam egyet,de sikeresen ki is töröltem.tudom,zseni vagyok.
jöhetnek a képek
jöhetnek a képek
ups and downs
jajajaja. készült két képem. ha érdekel titeket felteszem
The only speedometer is in your head.
na de télleg.legyen má banner bakker.amíg nincs jobb addig ez😄😄(csak vicceltem).szóval tegyük ki!
ups and downs
nem is szar😄(oválból nekem is csak ez van.-meg Bristol😄)
egyesek "meghaltak az éterben"
egyesek "meghaltak az éterben"
ups and downs