F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Freedom88
#2895
menjen akkor az Audihoz?

T.T.

Jeff Gordon
#2894
😄😄😄 ez igaz. jó te jól mész én már nem annyira. bár azis igaz hogyén nem tettem annyit érte...

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2893
az de nem gyengén.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2892
majd én segítek neki😄-mi az h leggyengébb??ezt kikérem magamnak!azért nem vagyunk uccsók a pontversenyben vazze!

ups and downs

Jeff Gordon
#2891
pontosan.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2890
Ha úgy van akkor természetesen mehet hozzátok.
Most jelenleg nincs, ez a végleges ami van, bár Csobi szarakodik h neki nem jó

T.T.

Freedom88
#2889
Érdekes stilusa van😊)

T.T.

antijuve
#2888
szval te vagy a Lucky Looser,aki mindent lát

ups and downs

Jeff Gordon
#2887
szard le. Gab úgyse lép be. Mark meg szerencsétlen, és mi vagyunk a leggyengébbek, ez tagadhatatlan.

Aprópó Freedom! mi a legújabb felállásunk? változott azóta vmi?

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2886
"és ugrott!az gyönyörû!"

ups and downs

Jeff Gordon
#2885
jó hát hátulról sokkal jobb volt. elég lúzer modjára csapódott be. én már a féket nyomtam hogy ne menjenek neki senkinek ez a vadbarom meg tövi nyomta a gázt,"gyerünk dodo nagy falat"😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2884
vazze,ez családi vállalkozás!😄

ups and downs

antijuve
#2883
na azé!😄

ups and downs

Freedom88
#2882
MAjd ezt meglájjuk, de ha úgy lesz akkor mehet hozzátok felõlem

T.T.

antijuve
#2881
kösz az elismerõ szavakat.pont tõled vártam

ups and downs

Freedom88
#2880
LOL😄DDDDDDDDDDDDDD BAROMI VICC VOLT <#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2>

T.T.

Jeff Gordon
#2879
pl hozzánk jöhetne, a mi összeállitásunk a leggyengébb, föleg mivel én is gyengitem a teamet😄😄😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2878
most mondd azt h nem vicces.hát ilyet.ezt sértésnek veszem.hogyhogy nem nevetsz az unokabratyóm poénján he?????????????????????????😄

ups and downs

Freedom88
#2877
1. Film Kvíz
2. FlatOut 2
3. FORMA1
4. Football Manager
5. Titan Quest
6. '80 as évek zenéi
7. F1CHL - Retro
8. Battlefield 2
9. Userbar kovácsok
10. rFACTOR


GO SKACOK!!!

T.T.

Freedom88
#2876
ööö, nem😊

T.T.

Freedom88
#2875
Ha Mark összeszedi magát akkor Õ, ha nem akkor valamelyik csapathoz hozzácsapódik vagy ha Õ úgy gondolja akkor indul egyedül egy csapatban

T.T.

antijuve
#2874
szóval most már nem az?😄

ups and downs

antijuve
#2873
igen,láttam,mellettem suhant el.😄

ups and downs

Freedom88
#2872
de csak volt😄

T.T.

Jeff Gordon
#2871
akkor mesélek neked egyet😄 lehet ti is láttátok de én elsö sorból élvezhettem😄
szóval Hungaroring esö, elsö kanyar elött ad egy kövér gázt ugy tüzött el mellettem mint a pinty aztán elsö kanyarba berobbant mint egy torpedó komolyan azt csodálom hogy nem vitt el senkit magával...
marha vicces volt😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2870
szóval milyen humán emberrel lenne?ki lenne a csapattársa,ha egyszerûen akarnék fogalmazni.persze tudom h senki sem lenne,de azért felteszem ezt a kérdést,h fárasszalak

ups and downs

antijuve
#2869
nagy kunszt....😄

ups and downs

Freedom88
#2868
MI A LÓTÚRÓ FASZA VAN?😄

T.T.

Freedom88
#2867
én sE😄

T.T.

Freedom88
#2866
Tallagedán látjuk azért nem megy veszélyesen

T.T.

antijuve
#2865
mármint csapattag?(értsd:Csob,Eag,Bull,Gzsolt,Jeff,én,meg ilyenek)

ups and downs

Jeff Gordon
#2864
😄😄😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2863
Ha jól menne akkor igen...sajnso fent volt😞( eme is volt meg Karesz..de áááá

T.T.

antijuve
#2862
pfffffff,hát ilyet,komolyan mondom jó pár éve nem hallottam ilyen jó viccet

ups and downs

Freedom88
#2861
Button v. Sato

T.T.

antijuve
#2860
Nem,nem venné be!Mért ne venné be vazze??😄

ups and downs

Freedom88
#2859
A régi Ligában is volt..úgy látszik a szépségem miatt megtalálnak mindenhol a csaj vezetõk😊)

T.T.

Jeff Gordon
#2858
😄😄😄😄😄
Mark fennvolt TSen?
Mért öcsémet bevennéd a ligába?

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2857
bezzeg velem nem beszélt.pedig én olyan jó fej vagyok,és szerény😄
és kivel lesz?

ups and downs

Jeff Gordon
#2856
jobban jársz ha Ö megy Buttonnal mint Mark.
jaja aranyos, 14éves😊
de legalább már van egy nöi tagunk is😊😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2855
lehet jól setupolni😊

T.T.

Freedom88
#2854
Tedd meg ! Tedd meg ! Kérlek! Úgy lefáraszott TS-en h jesszus

T.T.

antijuve
#2853
Veled tartok a halálba,oh Don Aristeas de la Armando!

ups and downs

Freedom88
#2852
hát Velem biztosan beszélt meg Eagle-lel is, és tényleg nagyon szimpi a csajszi
Elméletileg igen, sõt nagyon biztos, majd azért csütörtökön meglájjuk mit hoz össze.
Ha minden rendben akkor a BAR 2. számú autójával megy, de lehet felõlem Button is😊

T.T.

Jeff Gordon
#2851
😄😄😄😄
az tudod milyen jó kocsi?😄 Malaysiában ugrattam vele egy hatalmasat😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2850
nagybüdös semmit haver. inkább rábeszélem öcsémet😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2849
FIA Safety Car

ups and downs

Freedom88
#2848
valami olyasmi lesz, de akkor megint páratlanul leszünk😊)

T.T.

Jeff Gordon
#2847
én igen😊
azt mondta már beszélt mindenkivel a vezetöségböl és BTböl. ezekszerint akkor felvan véve? ööö igen és melyik carral indul?

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2846
hmm,jó lesz takarítónak.hát vagy azt kell mondani neki:ha ligatag akarsz lenni,akkor rohadtul kezdj el gyakorolni,vagy:köszönjük a részvételt,értésítést majd levélben kapja

ups and downs