F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

antijuve
#2795
Free!Nem azt mondtad h elõ sem veszed az Challenget?😄

ups and downs

Freedom88
#2794
😄D

T.T.

antijuve
#2793
"Clien" is!😄

ups and downs

Freedom88
#2792
Button a király, bejött Csalonzó elé!!!!!

T.T.

antijuve
#2791
te ember!ki az a Büttön??ennek nincs semmi értelme.én Buttont ismerek

ups and downs

Freedom88
#2790
Legyen úgy!!!

T.T.

Freedom88
#2789
Mégse😞(((

T.T.

Jeff Gordon
#2788
jóvan, faxxa gyerek ez a Büttön, Ö is bejött csalonzo elé, remélem kilökik ezt a genyót az elsö kanyarban...

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2787
Jó,Schumi alázna mindenkit...
nembaj,majd Massa fog helyette😄

ups and downs

Freedom88
#2786
Kõkeményen!

T.T.

antijuve
#2785
hát basszák meg:@

ups and downs

Freedom88
#2784
Csak egyszerüeket adok


ROHADT ALONSO, SZÉT NYALTA A SEGGÉT AZ FIA-nak CSAK HOGY SUMIT IS BÜNTESSÉK, NE HOGY BAJA ESSEN SZEGÉNY LELKÉNEK!

T.T.

antijuve
#2783
Elenor😄

ups and downs

Jeff Gordon
#2782
ez könnyü: Gone in 60 Seconds sztem, vagyis Tolvajtempó😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2781
HAMAROSAN F1

T.T.

antijuve
#2780
hát igen,az gonoszság

ups and downs

Freedom88
#2779
Elõbb DQ-tak a túraautó bajnokságban nem égett a lámpám😄

T.T.

antijuve
#2778
hát még F1ben milyen lehet.nem látsz semmit😄

ups and downs

Freedom88
#2777
Nagyon állat volt menni este estében😊) Tök filinges volt

T.T.

antijuve
#2776
ja,igen
2774:igen,szép
2775:-||-

ups and downs

Freedom88
#2775


Melyik filmet is néztem meg tegnap?

T.T.

Freedom88
#2774
Éjszakai képet láttátok a fórumon?

T.T.

Freedom88
#2773
BMW mod van csak

T.T.

antijuve
#2772
k,értem

ups and downs

antijuve
#2771
vagy e williams mod?

ups and downs

Freedom88
#2770
jaja

T.T.

antijuve
#2769
mármint az errfactor?

ups and downs

Freedom88
#2768
Csak eaglenek van meg, az én gépemen még nincs....

T.T.

antijuve
#2767
ezt nem értem,de nem is baj

ups and downs

Freedom88
#2766
reggelt

T.T.

Freedom88
#2765
Le is estünk az 1-10ig. Már az se tom hol vagyunk:'(

T.T.

antijuve
#2764
na,mégis csak be voltál táblázva😄
reggelt

ups and downs

Freedom88
#2763
De akkor se legyen hisztis picsa

T.T.

Freedom88
#2762
Tökéletes

T.T.

Freedom88
#2761
Még nincs😞( Sajnos most több dolog összejött ami miatt nem egyszerü fizetni

T.T.

Jeff Gordon
#2760
köszi, akkor már megvan hozzá a kódod is?

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2759
Mekit én is nagyon nem szeretem, 20év alatt voltam bent 2x. jó arány mi?😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2758
igazad van télleg elég gáz az ilyenek, de képes lennél emiatt kirúgni, amikor annyira szereted?

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2757
neked is.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2756
hy all!
nemvagyok betáblázva, tegnap elintéztem a gólyatábort-->13ropi, és este megnéztem egy filmet, aztán lefeküdtem zenét hallgatni majd aludni, nemtul faxxa program de hát evvan.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2755
Ime a menüje az rFactornak

T.T.

Freedom88
#2754
Jó reggelt

T.T.

Freedom88
#2753
Nálam már az volt

Volt egy csaj akivel most találkoztam elõször MSN-nen.
Zsófinak meg nem tetszett h közvetlen vagyok vele, meg puszi izé, szóval hisztis picsa lett, belenyúlt a bill-be h megirja h Õ ott van mellettem, mert a csaj nem tudta h van nekem Zsófi.
De aztán belátta h hisztis fasz volt, és mondta h nem lesz ilyen.
Én meg mondtam neki, ha még egy ilyen akkor szevasz-tavasz.

Holnap Elem utca?

T.T.

antijuve
#2752
és mirõl vitatkoztatok?
Mekiben megfogadtam h nem kajálok,és csak nagy végszükség esetén megyek be😄😄

ups and downs

Freedom88
#2751
Tök jó game

T.T.

Freedom88
#2750
Volt egy szép vitám Zsófival, vagyis nem vita, hanem átment hisztis picsába, és nem nagyon tetszett az.
Mentünk volt kirándulni, de baszott szar idõ volt, igy csak kajáltunk egyet a Mekiben

T.T.

antijuve
#2749
Aha.hát mit mondjak,jó kis game,csak eléggé béna vagyok még benne.(min.két éve játszottam vele).vajon át lehet írni?

ups and downs

antijuve
#2748
Velem?Mi lett volna.semmi különös.És veled?

ups and downs

Tigristank
#2747
Elõvetted az IL 2-t? 😄

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Freedom88
#2746
Hát hello!

Mi volt ma veled?

T.T.