F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
én csak a repülést láttam.hát free,azért még van mit tanulnod tõlem!ajánlom az auszi vidit!😄
ups and downs
én élvezek elöl menni amikor odakerülök valami csodafolytán😄
pl most silversztone😄 védtem én rendesen mindent!
DE FREE amikor visszaestél az nem azén hibám volt, rám forditottad az autód😄
pl most silversztone😄 védtem én rendesen mindent!
DE FREE amikor visszaestél az nem azén hibám volt, rám forditottad az autód😄
The only speedometer is in your head.
az én közelemben sosincs senki.:S.de most télleg:S.mindig csak elõzgetnek ha vhogy elõlre kerülök😄
ups and downs
nekem mindegy, ha Briannek ez a döntése, nekem egál. hát az még nemmost lesz, bár angliára van egy nagyonjó setáp amit te adtál, thx😄 kezdem egyre jobban megszokni, remélem jöv7en már 17alatt leszek.
majd Ferivel versenyzek egy jót😄
majd Ferivel versenyzek egy jót😄
The only speedometer is in your head.
azon vagyok. de ha minden igaz jövöre is lesz szezon. ha választani kell egy jó társaság és egy eredményes verseny között a választás nem kérdéses...
The only speedometer is in your head.
hát sztem jobb ötlet lenne.ha Jeff összeszedné magát õ is talán verné e-me-t,Trenyoról meg kevés az infóm😄
ups and downs
gyakorolni kéne kicsihuszár
Pár percig nem leszek, mert megyek egy kábelt leteriteni a WC-be!!
Pár percig nem leszek, mert megyek egy kábelt leteriteni a WC-be!!
T.T.
most ne ess egyik végletbõl a másikba:egyszer tök bénák vagyunk,mostmeg jól megyek😄
ups and downs