F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

antijuve
#2995
jah,ok.számíthatsz ránk😄.én javasolni fogom Vallelungát😄😄😄

ups and downs

Freedom88
#2994
Modban...szabályok, pályák, stb.

T.T.

antijuve
#2993
mármint mire?

ups and downs

Freedom88
#2992
Ezért majd igényeket kérek, h mi lenne jó mi lenne rossz

T.T.

antijuve
#2991
nyugi,eszemben sem volt,csak vicceltem😄

ups and downs

Freedom88
#2990
NEM😄

T.T.

Freedom88
#2989
Légyszi ne!
Ezeket nem akarom kiszávorgtatni nagyon, mert a srácokkal igy beszéltük meg

T.T.

antijuve
#2988
dehogy😄

ups and downs

Freedom88
#2987
FELTETTED????

T.T.

Freedom88
#2986
Jelenleg azon dolgozunk, h eredeti V8 hangok legyenek, bár kibaszottul nehéz.

Ha sikerül akkor majd fényképeket kérek, és beteszem egyedileg a modba, névvel ellátva. Természetesen majd a pályákat is választani kell mert bármilyen pályát be lehet épiteni.
Ahogy egyedi szabályokat is meg lehet fogalmazni benne

T.T.

antijuve
#2985
NEM

ups and downs

antijuve
#2984
vazze,akkor töröljem ki a ligafórumról??

ups and downs

Jeff Gordon
#2983
haverok vagyunk, nemde?😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#2982
persze. bennünk megbizhatsz😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2981
Na, ezekrõl a képekrõl nagyon qss!

T.T.

antijuve
#2980
hát nem,az télleg nem sok.
naja,ezek a Minardisok😄😄😄😄

ups and downs

Freedom88
#2979
1. Film Kvíz
2. FlatOut 2
3. F1CHL - Retro
4. FORMA1
5. Titan Quest
6. Football Manager
7. '80 as évek zenéi
8. Battlefield 2
9. Ki van fent legtovább?
10. A legrosszab filmbefejezés

T.T.

Freedom88
#2978
😞(((((

T.T.

Jeff Gordon
#2977
hát azt mondtad hogy a server az lesz jövöre, nem?:S

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2976
Minardi természetesen megszünt, igy nekik mindenképp majd más csapatok kellenének!

T.T.

antijuve
#2975
kettõvel kizárt dolog h elinduljak😄😄😄
rF meg éppenhogy elfutna sztem a gépemen,de nagyon butítani kéne...az F1CH-t is kell😞

ups and downs

Jeff Gordon
#2974
jaja, télleg szépek. hát ha Karesz és Remi nagyon akarja, na de majd ezt megdumáljuk😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2973
Kellene?

T.T.

Freedom88
#2972
Kaptam az infót h kb. 3500Ft lesz, egy évre vagyis 250Ft/hó...sztem nem pénz ennyi a szórakozásra

T.T.

Jeff Gordon
#2971
és mennyit kell majd fizetni?

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2970
hát jó lenne a Williamsnél maradni.állati jól néznek ki😄.

ups and downs

antijuve
#2969
hát jó lenne a Williamsnél maradni.állati jól néznek ki😄.

ups and downs

Jeff Gordon
#2968
Én Williams, Toyota. Jól néz ki: BMW, Ferrari.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2967
Én is megyek rFre, de marad F1C is..fõleg igy

T.T.

Freedom88
#2966
Hát szerényen ezt hoztuk össze, bár még a motor V10 és az aerodinamika is

T.T.

Jeff Gordon
#2965
marha jó😄
na eldöntöttem inkább kifizetek ebben a ligában a serveré valamenyit mint hogy megvegyem az rf-et. sztem eag is maradni fog, egyedül nemvalami fun az rf😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2964
én valahogy a Midlandre bukok😄

T.T.

Jeff Gordon
#2963
ha a Williamstöl kitesznek akkor a Toyota #7esével szeretnék menni vagy a BMW Sauber #17esével bár arra sok lesz az igény😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2962
Igy például a Ferka,Renault

T.T.

Freedom88
#2961
Természetesen ahol dohányreklám mentes reklám szerzõdés van, az is megvan, bár most nem tudom azokat megmutatni

T.T.

Jeff Gordon
#2960
"bazijó"😄😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2959
Hiányzó csapatok




T.T.

antijuve
#2958
sztem nagyon jók

ups and downs

Freedom88
#2957








Audi helyett:

T.T.

antijuve
#2956
jó,a szégyelld igen,de a szégyeld nem😄

ups and downs

antijuve
#2955
a szégyelld nem két "l"?😄😄😄😄😄😄😄😄

ups and downs

antijuve
#2954
FASTER HARDER SCOOTER!!!
Yeah,I used to say,when we're starting up....

ups and downs

Jeff Gordon
#2953
OKÉ😊
ne szégyeld, lényeg hogy jó lesz😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#2952
Rendben, ööö, lényeg az h ezt a festést nem én teszteltem le, hanem segitettem egy mod készitésében, ezért zavaró lehet a név, de 3an csináltuk ezt a modot

T.T.

Jeff Gordon
#2951
<#worship><#worship><#eljen><#eljen>

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2950
legalább egyszer jönne el egy funrace-re....

ups and downs

antijuve
#2949
akkó mennek a verõemberek!!😄

ups and downs

Jeff Gordon
#2948
ígyvan.
hát Gabot nem lehet meggyözni sajna😞

The only speedometer is in your head.

antijuve
#2947
a sajátunkról😄
off:ilyen topicot még nem láttam:Mandulamûtét - hát mostmár láttam

ups and downs

Jeff Gordon
#2946
amik mennek a ligában😄

The only speedometer is in your head.