F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
1. Film Kvíz
2. F1CHL - Retro
3. FlatOut 2
4. FORMA1
5. Titan Quest
6. '80 as évek zenéi
7. Football Manager
8. Battlefield 2
9. A legrosszab filmbefejezés
10. Ki van fent legtovább?
2. F1CHL - Retro
3. FlatOut 2
4. FORMA1
5. Titan Quest
6. '80 as évek zenéi
7. Football Manager
8. Battlefield 2
9. A legrosszab filmbefejezés
10. Ki van fent legtovább?
T.T.
Legnépszerûbb témák
1. Film Kvíz
2. FlatOut 2
3. F1CHL - Retro
4. FORMA1
5. Titan Quest
6. Football Manager
7. '80 as évek zenéi
8. Battlefield 2
9. Ki van fent legtovább?
10. A legrosszab filmbefejezés
1. Film Kvíz
2. FlatOut 2
3. F1CHL - Retro
4. FORMA1
5. Titan Quest
6. Football Manager
7. '80 as évek zenéi
8. Battlefield 2
9. Ki van fent legtovább?
10. A legrosszab filmbefejezés
The only speedometer is in your head.
én Vancouvert javaslom😄😄 a legszivatosabb pálya amin mentem😄
The only speedometer is in your head.
a Repülöteres pálya az nagyon nem semmi😄 sivatagban kell menni, nagyon állat😄
hát igen, meg Bathurst se semmi, egyenetlen pálya-->rlz😄
hát igen, meg Bathurst se semmi, egyenetlen pálya-->rlz😄
The only speedometer is in your head.
húhúhúhú. na az lenne az ütös verseny, elözni lehet, max 2helyen és akkor sokat mondtam😄
The only speedometer is in your head.
ennyire szeretjük Talladegát? nanááá, NASCAR rlz, errööl jut eszembe még tippelnem kell oda😄
The only speedometer is in your head.
😄 azárt szeretnék maradni az eredetinél is valamennyire, bár az nem lenne rossz ha különleges helyekre elutaznánk. Pl: Toronto
T.T.
pálya kell, akkor engem keress nagyonsok pályám van, majd leirok ide egy listát ha érdekel😄
The only speedometer is in your head.
Sebesség...amúgy pálya lehet annyi😄 milyen hosszú a VB akkor😊) Minden héten futam, akkor lefutuk akkor is jó 5 év mire befejezzük😊)
T.T.