F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
BYE!!!<#integet2>#integet2><#integet2>#integet2><#wave>#wave><#wave>#wave>
The only speedometer is in your head.
akkor most elköszönök, megy a gépem a szervizbe, úgyhogy nemtom mikor leszek legközelebb. üdvözlet mindenkinek. ha addig nem beszélnénk akkor kellsemes karácsonyt és boldog új évet!😄😄😄
The only speedometer is in your head.
Hát akkor üdv mindenkinek!Majd írok sms-t,Peti.És ha minden igaz,Kenesén találkozunk.
Aug.20.-án jövök,addig legyetek jók!(ha tudtok)😄
Aug.20.-án jövök,addig legyetek jók!(ha tudtok)😄
ups and downs
Huu Peti,ti aztán nem siettek.Gondolom már totál idegbeteg vagy/voltál.A csocsózáskor nem gondoltad volna,hogy hatra nem lesztek otthon😄😄😄.Füvet lenyírtátok?😄😄
ups and downs
Ha nincs kedvetek menni,akkor minek játszotok majd F1CH-t?Nekem nagyon rossz,ha vki úgy megy,hogy már utálja az egészet...ez az én véleményem,nem biztos hogy sikerült pontosan ecsetelnem.rFactorhoz csak annyit,hogy én még most is élvezem az Challenget,nekem is van rakás modom,jó,annyi pályám nincs mint Jeff-nek,de van egy-két fun pályám.Mellesleg,ha megvenném az errrfaktort,akkoris jó le kéne butítani,hogy normálisan menjen.Ha meg nagyon rondán megy csak,akkor meg nem éri meg-gazdagon nem éri meg.Meg jó ez a mostani társaság,úgyse veszi meg mindenki az rFactort.És a graf messze nem minden,persze biztos hogy játékmenetben is jobb az isteni rFactor,de valahogy nem tud érdekelni.Egyébként most jöttem meg,holnap megyek tovább,kábé 20.-án jövök.Jeff,este beszélünk😄
ups and downs
no, 19én este megyünk ZPbe. Ha valakinek van kedve jönni akkor szóljon és megdumáljuk a részleteket.
T.T.
nálam is flottul müködött, és sikerált Cromwellt is megverni. nagyon örülök ennek a helyezésnek, remélem át tudom menteni ezt a formát majd az éles futamra, esetleg némi javulás is jó lenne.
elején óriási tömörülés volt, nem?
elején óriási tömörülés volt, nem?
The only speedometer is in your head.
Köszi szépen, elõször nem hittem h 8. helyrõl nyerhetek, de aztán a 2. kiállásos taktika bejött....
T.T.
grt. I have a 5 position place. very cool, örülök neki😊 bár Feri elöttem végzett volna, de ahhoz képest hogy semmit nem gyakoroltam elötte, elégedett vagyok.
Gratulálok a gyöztesnek!
Gratulálok a gyöztesnek!
The only speedometer is in your head.
na Freedom! egész nap nemvoltál! de akkor mondok neked egy jóhirt, hátha örülsz neki, sikerált megcsinálnom a mikrofont, mostmár mükszik úgyhogy valszeg majd leszek TSen. de majd az érzékenységen kéne állitani, majd megbeszéljük.
nos mit szólsz hozzá?😄
elég gyors voltam😄😄😄?
ööö msnen is müködik, nagyon faxxa.
azért köszi hogy tegnap este probáltál segiteni!
na bye mindenkinek, ma reggel leszek!
legyetek jók😄
nos mit szólsz hozzá?😄
elég gyors voltam😄😄😄?
ööö msnen is müködik, nagyon faxxa.
azért köszi hogy tegnap este probáltál segiteni!
na bye mindenkinek, ma reggel leszek!
legyetek jók😄
The only speedometer is in your head.
akkor te csak miattunk fogod jáccani jövöre az f1c.t. hát ez nagyon nagylelkü😊
látom fizetni kell az eddigi és köv futamokért, gondolom akkor majd kell jövöre is...
látom fizetni kell az eddigi és köv futamokért, gondolom akkor majd kell jövöre is...
The only speedometer is in your head.
Attól még maradhat az f1c az rFactor mellé
Ha meglesz az rFactor majd nézdd meg mennyire nem akarsz F1C-ni
Ha meglesz az rFactor majd nézdd meg mennyire nem akarsz F1C-ni
T.T.
azaz igazság hogy kb f1ch-hoz van 14szezonom a 4alapon kivül vagy 6bonusz csapatom és körülbelül 50pályám, és még nekem nagyon élvezetes, de eléggé valószinü hogy beruházok majd rá, csak az idöpontot nemtudom még.
The only speedometer is in your head.
😄😄😄
ez komoly? na akkor maradok az biztos😄 tök jó lenne😄 ha jönne😊
ez komoly? na akkor maradok az biztos😄 tök jó lenne😄 ha jönne😊
The only speedometer is in your head.
beszarok ezen a faktoron olyan fasza kis modokat készitenek hozzá:
itt van például ez a jó kis 91 mod:
vagy ez a jókis Gokart mod:
akkora szemétség, ilyen GOKART modot mé nem csinálnak f1ch-hoz? én azonnal leszedném😊 tök fun lehet😄
itt van például ez a jó kis 91 mod:
vagy ez a jókis Gokart mod:
akkora szemétség, ilyen GOKART modot mé nem csinálnak f1ch-hoz? én azonnal leszedném😊 tök fun lehet😄
The only speedometer is in your head.
eag is aszondja, Ö biztos vált a jövöre, tehát nála ch nyugdijas lesz. kár, azért remélem leszünk még jövöre egy 10en.
The only speedometer is in your head.
jaja, tudom. azért irtam hogy béta. hát majd probálkozom.
akkor tablónak jó lesz😄
akkor tablónak jó lesz😄
The only speedometer is in your head.
Köszi már láttam.
Ahogy Eagle is irta, ez nem ligalogó, hanem mondjuk egy tabló.
Sokkal kisebb és frappánsabb kellene
Ahogy Eagle is irta, ez nem ligalogó, hanem mondjuk egy tabló.
Sokkal kisebb és frappánsabb kellene
T.T.
kész a ligalogo béta: betegyem ide is?
ligaforumon meg lehet tekinteni😄
jó szar lett😄
ligaforumon meg lehet tekinteni😄
jó szar lett😄
The only speedometer is in your head.



