F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jeff Gordon
#3245
BYE!!!<#integet2><#integet2><#wave><#wave>

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#3244
akkor most elköszönök, megy a gépem a szervizbe, úgyhogy nemtom mikor leszek legközelebb. üdvözlet mindenkinek. ha addig nem beszélnénk akkor kellsemes karácsonyt és boldog új évet!😄😄😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#3243
sry Free!

The only speedometer is in your head.

antijuve
#3242
Hát akkor üdv mindenkinek!Majd írok sms-t,Peti.És ha minden igaz,Kenesén találkozunk.

Aug.20.-án jövök,addig legyetek jók!(ha tudtok)😄

ups and downs

antijuve
#3241
remélhetõleg,sõt még javulni is fogunk.😄😄😄-reszkess élmezõny!!!!!

ups and downs

antijuve
#3240
Huu Peti,ti aztán nem siettek.Gondolom már totál idegbeteg vagy/voltál.A csocsózáskor nem gondoltad volna,hogy hatra nem lesztek otthon😄😄😄.Füvet lenyírtátok?😄😄

ups and downs

antijuve
#3239
Ha nincs kedvetek menni,akkor minek játszotok majd F1CH-t?Nekem nagyon rossz,ha vki úgy megy,hogy már utálja az egészet...ez az én véleményem,nem biztos hogy sikerült pontosan ecsetelnem.rFactorhoz csak annyit,hogy én még most is élvezem az Challenget,nekem is van rakás modom,jó,annyi pályám nincs mint Jeff-nek,de van egy-két fun pályám.Mellesleg,ha megvenném az errrfaktort,akkoris jó le kéne butítani,hogy normálisan menjen.Ha meg nagyon rondán megy csak,akkor meg nem éri meg-gazdagon nem éri meg.Meg jó ez a mostani társaság,úgyse veszi meg mindenki az rFactort.És a graf messze nem minden,persze biztos hogy játékmenetben is jobb az isteni rFactor,de valahogy nem tud érdekelni.Egyébként most jöttem meg,holnap megyek tovább,kábé 20.-án jövök.Jeff,este beszélünk😄

ups and downs

Freedom88
#3238
no, 19én este megyünk ZPbe. Ha valakinek van kedve jönni akkor szóljon és megdumáljuk a részleteket.

T.T.

Freedom88
#3237
Én elköszönök! Szevasz Jeff és Brian!
Újra majd 19én szombaton leszek! Addig is agyõõõ

T.T.

Freedom88
#3236
Még el se kösönsz???? Ribanc JEFF!!!!!!!!!!!!!!

T.T.

Freedom88
#3235
Kicsit borotválkozhatna!

T.T.

Jeff Gordon
#3234
neked is!

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3233
Jó reggelt

T.T.

Freedom88
#3232
dede

T.T.

Jeff Gordon
#3231
nálam is flottul müködött, és sikerált Cromwellt is megverni. nagyon örülök ennek a helyezésnek, remélem át tudom menteni ezt a formát majd az éles futamra, esetleg némi javulás is jó lenne.

elején óriási tömörülés volt, nem?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3230
Köszi szépen, elõször nem hittem h 8. helyrõl nyerhetek, de aztán a 2. kiállásos taktika bejött....

T.T.

Jeff Gordon
#3229
grt. I have a 5 position place. very cool, örülök neki😊 bár Feri elöttem végzett volna, de ahhoz képest hogy semmit nem gyakoroltam elötte, elégedett vagyok.

Gratulálok a gyöztesnek!

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3228
I WON...tyûûûûû

T.T.

Jeff Gordon
#3227
jaja

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#3226
az

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3225
Legalább látszik h be van szijazva😊

T.T.

Freedom88
#3224
MERT SZAR!!!

T.T.

Jeff Gordon
#3223
baxxa meg de miért ilyen halk??? hát ez kibaszás.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3222
Jó reggelt!
Szia!

Nagyon jó hir! NAgyon helyes! MA akkor futam!

T.T.

Jeff Gordon
#3221
egy nagyon aranyos kis bugocska az rfactorból😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#3220
Szia Freedom!

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#3219
na Freedom! egész nap nemvoltál! de akkor mondok neked egy jóhirt, hátha örülsz neki, sikerált megcsinálnom a mikrofont, mostmár mükszik úgyhogy valszeg majd leszek TSen. de majd az érzékenységen kéne állitani, majd megbeszéljük.
nos mit szólsz hozzá?😄
elég gyors voltam😄😄😄?

ööö msnen is müködik, nagyon faxxa.
azért köszi hogy tegnap este probáltál segiteni!

na bye mindenkinek, ma reggel leszek!
legyetek jók😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#3218
Pálinkás délutánt!

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3217
Köszi, tudom😊

T.T.

Jeff Gordon
#3216
én is. Barátnöd aranyos hölgy😊 ezt ne értsd fére!

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#3215
akkor te csak miattunk fogod jáccani jövöre az f1c.t. hát ez nagyon nagylelkü😊
látom fizetni kell az eddigi és köv futamokért, gondolom akkor majd kell jövöre is...

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3214
Remélem!

T.T.

Freedom88
#3213
Attól még maradhat az f1c az rFactor mellé
Ha meglesz az rFactor majd nézdd meg mennyire nem akarsz F1C-ni

T.T.

Jeff Gordon
#3212
de meglesz. nem?

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#3211
azaz igazság hogy kb f1ch-hoz van 14szezonom a 4alapon kivül vagy 6bonusz csapatom és körülbelül 50pályám, és még nekem nagyon élvezetes, de eléggé valószinü hogy beruházok majd rá, csak az idöpontot nemtudom még.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3210
Csak kell egy erõs net nekije😊

T.T.

Jeff Gordon
#3209
😄😄😄
ez komoly? na akkor maradok az biztos😄 tök jó lenne😄 ha jönne😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3208
Látod, látod...kell ez az rF

T.T.

Freedom88
#3207
Én leszek, ha Zsófynak lesz nete, akkor Õ is

T.T.

Jeff Gordon
#3206
beszarok ezen a faktoron olyan fasza kis modokat készitenek hozzá:
itt van például ez a jó kis 91 mod:



vagy ez a jókis Gokart mod:




akkora szemétség, ilyen GOKART modot mé nem csinálnak f1ch-hoz? én azonnal leszedném😊 tök fun lehet😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#3205
eag is aszondja, Ö biztos vált a jövöre, tehát nála ch nyugdijas lesz. kár, azért remélem leszünk még jövöre egy 10en.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3204
CTDP egy isten!
Sajnálom h ezt kell mondanom, de tényleg az😊

T.T.

Freedom88
#3203
ilyet F1CHL-bõl

T.T.

Jeff Gordon
#3202

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3201
ja...sztem valami kicsi de lényegretörõ logó kellene

T.T.

Jeff Gordon
#3200
jaja, tudom. azért irtam hogy béta. hát majd probálkozom.
akkor tablónak jó lesz😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3199
Köszi már láttam.
Ahogy Eagle is irta, ez nem ligalogó, hanem mondjuk egy tabló.
Sokkal kisebb és frappánsabb kellene

T.T.

Jeff Gordon
#3198
kész a ligalogo béta: betegyem ide is?
ligaforumon meg lehet tekinteni😄
jó szar lett😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3197
egyértelmü

T.T.

Jeff Gordon
#3196
Free!
ennyit számit ha nem az ideális iven haladsz😄

The only speedometer is in your head.