F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gordon 24
#3295
Én sem nagyon értem
Az a baj hogyha kikapcsolom az irtot akkor sem megy.
Az f1 startert nem inditja el. Ha pediga játékba választom ki akkor meg az van hogy látja is, és az autokat is mutatja de ha rákatintok hogy töltse be a versenyt kilép.

Downhill!!

antijuve
#3294
a vírusírtó nekem is kiírtja,ezért amikor játszok a moddal,kikapcsolom.
Peti mondta,h mit ír ki neked,de már elfelejtettem.dehát nem értem h mé nem indul ez a mod nálad.

ups and downs

gordon 24
#3293
Mennék csak egy bajom van...
Mégpedig az hogy nem tudom futatni a modotokat.
Egyrészt a virusirtom állandoan kiirtja másrészt meg nem indul el.

Ugyhogy én csak a rh 2005-tel tudnék jönni...

Downhill!!

antijuve
#3292
még nem,majd augusztus 31.-én kezdõdik.
Szerintem nyugodtan jöhetnél,jelenleg 16an vagyunk,ha minden igaz.Ha szeretnél jönni akkor szóljál,mert Freedom most nincs itthon.😄

ups and downs

gordon 24
#3291
Mivan a ligátokkal megy má???
Jöjjek???

Downhill!!

Freedom88
#3290
Köszi meglesz...😊
Csütin majd funon mesélek közben😊))
Addig szerezz mikrofont és majd TS-re gyere majd!
bye

T.T.

antijuve
#3289
ha te mondod,akkor biztos is😄
na lassan megyek alunni,jó utat Free,jó fényképezést meg miegymást.csütörtökön aztán gyere vissza😄

ups and downs

antijuve
#3288
ok,thx

ups and downs

Freedom88
#3287
Khmmm...tessék nézni az ivben még ott van a vége! És ez 300km\h utazósebességgel megy..Mo-n leggyorsabb vonat 160km\h
Van különbség

T.T.

Freedom88
#3286
Nem lenne rossz ilyet fotózni

T.T.

Freedom88
#3285
Hát ki...

Bécsbe már csak a mozdonyvezetõ kollégával megyünk fotózni...
Remélem jó lesz az idõ és fasza képeket tudok késziteni...
Majd teszek be, ha olyan sikerál..Természetesen Photoshoppot nélkülözök!

T.T.

antijuve
#3284
jujj télleg..sry

Free:szóval ott kiszáll.

ups and downs

Freedom88
#3283
Nem...csak Gyõrig elvileg!

T.T.

Tigristank
#3282
Dehogy. Balatonkenesén volt.

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

antijuve
#3281
ez hol is volt?Bocson?

ups and downs

antijuve
#3280
hja
looooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

ups and downs

antijuve
#3279
szóval megy veled Bécsbe?mert ez nem derült ki számomra😄

ups and downs

Tigristank
#3278
Ja, az jó sztori. 😄
Igen egyszerûen. Most ebbe a gépbe jön a kábel.

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

antijuve
#3277
az "ajjajj"-os sztorit😄😄
hogyhogy van net?😄

ups and downs

Freedom88
#3276
Félig igen, félig nem!
Mozdonyvezetõ kollegával pontosabban!

T.T.

Tigristank
#3275
Nálam van net. 😄

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Tigristank
#3274
Milyen sztorit? 😄

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

antijuve
#3273
Sajna egyre nagyobb az esély,hogy csapattársam nélkül leszek kénytelen rajthoz állni Angliában

ups and downs

antijuve
#3272
Zsófival mész?
jó kis teszt volt ma,sajna Zsolt nagyon messze van,de már simán megyek 15 alatt,egyszer meg 4 tized elõnynél kicsúsztam,szóval lehetett volna olyan 14.6os idõ.😞
evvan😄

ups and downs

Freedom88
#3271
Nem gyengén😊))

Holnap utazok el, majd csak csütörtökön leszek újra!

T.T.

antijuve
#3270
persze h kell😄
egy pöcs😄

ups and downs

Freedom88
#3269
Sebay, kell az neki😊

T.T.

antijuve
#3268
tényleg?hát ez kellemetlen.
hehh,Babó most kap rendesen😄😄

ups and downs

Freedom88
#3267
Nyugi, nekem is!

T.T.

antijuve
#3266
hát az...
és még a fejem is fáj:@

ups and downs

Freedom88
#3265
Fasza!

T.T.

antijuve
#3264
kettõt és könnyebbet.sajna lehet h az angliai futamot is kihagyja.(sajnos van rá esély😞😞 )
Elvitte a gépét,és most netjük sincs otthon.Azért csak megcsinálják már 31.-ig.

ups and downs

Freedom88
#3263
Jeff mikor jön??

T.T.

Freedom88
#3262
Mi lenne? Fizetni kell 3500Ft-ot.
2500at az IndexF1nek, 1000Ft-ot meg a mod használatért.
Eagletõl kérdezd majd és tessék fizetni, mert kötelezõ


16an vagyunk jelenleg a ligában!
És egy hölgy tag is😊

T.T.

antijuve
#3261
nemérdekes

ups and downs

antijuve
#3260
naja,hagyjuk a francba.
láttam,Zso visszajön,meg még egy pár emberke csatlakozik a ligához.
mivan ezzel a szerverdíjjal?:S:S

ups and downs

Freedom88
#3259
egyértelmü asszem!

T.T.

Freedom88
#3258
Tavaly kint voltam én is, de qrvára meguntam, azóta nem megyek, és nem is fogok...

T.T.

antijuve
#3257
akármi legyen a nevem,ha nem lesz benne ez a Fókuszban vagy az Aktívban...,és persze szomorú pofával,halkan mondják be...:@:@

ups and downs

antijuve
#3256
Egyszer voltam kinnt tûzijátékon(aug.20.-án),de valahogy nem fogott meg.Szép-szép,de kurva sokan vannak,és nem biztos hogy túl sokat látsz...
Gabi mondott egyszer egy jó "sztorit"(nagyon rövidet),azt azóta is emlegetjük😄😄😄-kár h nem voltam ott,de így hallásból is jó(már akinek...😄)😄

ups and downs

Freedom88
#3255
Kellett már valami hir...sajnos ilyen😞(

T.T.

Freedom88
#3254
Csak mielõtt elkezdenénk megelõzöm...

T.T.

antijuve
#3253
De valaki már topicot is nyitott neki...
Egyébként meg mindenki egymásra mutogat,úgyhogy tök mindegy.A Fókusz,vagy az Aktív majd úgyis csinál róla egy riportot,mert végre történt valami szenzáció.

ups and downs

antijuve
#3252
És ki akart?

ups and downs

Freedom88
#3251
Erre nem kéne politizálni!

T.T.

antijuve
#3250
neked is,és jó legyél Siófokon,különben megyünk le Gabival😄😄😄
szülinapom is lesz ám hékás😄-arra nem írtál semmit😄😄

ups and downs

antijuve
#3249
So did I!
Üdv kolléga!
Tûzijáték:"szervezõknek kellett volna leállítani"-Demszky Gábor--->no de ki szervezte??a MEH!

Köszöntem!

ups and downs

Freedom88
#3248
Gratulálok a tüzijáték szervezõknek, h még figyelmeztetni se akarták a nézõket!

T.T.

Freedom88
#3247
VISSZATÉRtEM!!! Hollé!

T.T.

gordon 24
#3246
pápá!!<#integet2>

Downhill!!