44994
F1CHL - Retro
  • Jeff Gordon
    #11631
    bakker kár:(
  • antijuve
    #11630
    én csináltam,csak nem mentettem ki:D
  • Freedom88
    #11629
    asszem nincs...de majd azért küldöm a szerverről az eredményt
  • antijuve
    #11628
    majd keress meg h hogyan ment
  • Jeff Gordon
    #11627
    na én mentem:római jog/latin duett harmadik felvonás
    remélem sikerül,bár másfél napom volt,szerdától péntekig.szóval... hát mind1.hátha:)
  • Jeff Gordon
    #11626
    Free,tegnapi raceröl,van egy printed? mármint az eredményröl.
  • Freedom88
    #11625
    érdek feszitő információk!:)
  • Jeff Gordon
    #11624
    kössz az infot,szevasz
  • Autofan28
    #11623
    www.autofan.extra.hu
  • Freedom88
    #11622
    ja és max ftp birja el ezt a letöltési sebességet
  • Jeff Gordon
    #11621
    jah,az akár kimaradt,szóval ha messze vagytok központól akkor lehet csak hat lesz,bár az is elég jó:)
  • Jeff Gordon
    #11620
    mind hiába,mondjuk nektek lesz egy 8megabites netetek,azért az se utolsó. de azért ez a 10 nagyon királyság lesz:)
  • Jeff Gordon
    #11619
    oks,18:30ra ott leszek.
  • Freedom88
    #11618
    18:30 szerver open, 19:30 qual

    majd ott lesz a FunCup
  • Freedom88
    #11617
    t online is megcsinálja ugyaezt nyugodtság van
  • Jeff Gordon
    #11616
    oks,ha meglesz az rf,akkor lehet beszállok.
    hiányzik már a funliga,nekem bejöttek azok a minik,sajnálom h vége lett:(
  • Jeff Gordon
    #11615
    na re.megjöttem,mondjátok mikor lesz ma a kval és ott leszek.
    stat: 5kérdés volt,mindent tudtam,de elképzelhetö benne hiba,de azért nagyon remélem h átmegyek,mert meglepne rendesen ha megint megvágna.

    más:királyság,ez a dolog,mellékesen chello rulez.március 1töl lesz egy 10 megabites netünk:P letöltési/feltöltési adatforgalmat eltörlik,tehát kb egy sec alatt lejön majd 1mega:D szóval sztem chello rulez,tonline sux:D:D
  • Freedom88
    #11614
    Cooper nevezetü egyén. Megkéred rá és kb. 1 héten belül kész is a kocsi, csak el kell küldeni a képeket számára, amiket szeretnél az autódon
  • Jeff Gordon
    #11613
    nem szeretem h ha nem tájékoztatják a diákot (de gondolom te se,lásd eü halasztás),de elvileg a rendszergazda le tud szedni a vizsgáról,hát majd meglátjuk.

    mindenesetre,köszi.sztem ha lesz rfm akkor be is fogok nevezni,egyébként a ti kocsitokat ki csinálta?
  • Freedom88
    #11612
    sajnálom, rendesen:(((

    Ha lesz rFed akkor funcupon szivesen látunk.
  • Jeff Gordon
    #11611
    ok,meggondoljuk,jöv pénteken már nekem se lesz semmi,ez már biztos,viszont most úgynéz ki,hogy febr. 2án is mehetek,függetlenül attól,h sikerült e a múlt pénteki vagy nem,mert qrva anyjukat,jó h mondták,h keddtöl nem lehet leadni a vizsgákat... na mind1.annyira hidegen hagy már,akkor kétszer fogok átmenni római jogból:P
  • Jeff Gordon
    #11610
    oks,értem.nem is nagyon állt szándékomban:) túl magas az nekem:P
  • Jeff Gordon
    #11609
    na re.
    faxom,persze h nem sikerült ez a k. beugró.egy pt kellett volna...
    de lol az egész,5kérdés,mindegyikre van vagy 5seced h leird a választ,és az ötödik végén már szedi is be,egy perc sincs az egész,és csodálkozik h ennyi embernek nem sikerül... na mind1, van ami sokkal jobban aggaszt.
  • Freedom88
    #11608
    nekem nem jó a péntek, ahogy Eaglenek se...jobb lenne a következő péntek, mert akkor én is jobban ráérek.
    Gondoljátok meg...
  • Freedom88
    #11607
    Ctdpben nem is nagyon tudnál elvileg mert azért olyan emberek indulhatnak ott akik már jobban ismerik a csapatot, én is jó 3-4hónapon keresztül csak vártam az első futamomra
  • Jeff Gordon
    #11606
    reggelt.
    már megyek is,bye-bye
    ma két vizsga,remélem az utsó kettö,bár a filozófia beugrótól tartok rendesen,na majd meglátjuk...
    Bullal beszéltük tegnap este,h ha mindenkinek ok,akkor péntekre lehetne összehozni vmi talit.
    mind1,mennem kell.
    livig in america(Rammstein helyett James Brown)

    sziasztok.
  • Jeff Gordon
    #11605
    az királyság.
    tetszene a dolog.
    meglátjuk.
    ctdpbe sztem tuti nem indulok,meg úgysincsen már szabad hely,szóval.meg lehet már sok lenne.na de ezt majd még meglátjuk
  • Freedom88
    #11604
    nyugodtan csinálhatsz nincs akadálya!
    mindenféle nem F1 pályákon, vagy ha azon is jóval rövidebb verzión. Egy kör kb. 1 perc +- 15mp
  • Jeff Gordon
    #11603
    király,csinálnék egy fasza Jeff Gordonos lángnyelves Herbiet.nemrossz.milyen pályákon megy ez?
  • Freedom88
    #11602
  • Freedom88
    #11601
    funcup az a bogaras izével megyünk, sztem jó móka...
    Ctdp 50%os, szóval nem gumikopós annyira
  • Jeff Gordon
    #11600
    oks.kösz az infot.

    meglátjuk,ha lesz meló,akkor havi fizu mellett nem sok aza 8e Ft.FunCup lehet érdekelni fog,attól függ mivel mentek,ctdp nemhiszem,hamar elkoptatnám a kerekeket.
  • Freedom88
    #11599
    - egyáltalán nem, csak azért jobban összekéne egyeztetni az iNDEX ligával.
    - Természetesen! Mi most teszünk be 3 új csapatot a készülő évadhoz. Prodive, ToroRosso, Midland >>> mert még 2005ben ezek nem voltak.
    - Úgy tudom nem. De ezt sajnos nem néztem át, nem volt sok időm hozzá, de asszem egyszerübben lehet festeni mint f1cben.

    Helyes, akkor majd szivesen látunk iNDEXF1 ligában mondjuk a FunCup modban, vagy még a CTDPben is!
  • Jeff Gordon
    #11598
    Free! 3 gyors kérdés:
    -Rfactorral mennénk akkor ritkábban használhatnánk a szervert?
    -Rfactorban át lehet irni a számokat vagy ilyesmi?
    -ez is mas fájlokat kezel?

    Egyébként,ha köv hónapban tudok munkát szerezni akkor lehet berúházok rfactorra,ha nem,akkor valószinüleg csak akkor,ha az egész liga véglegesen vált.
  • Freedom88
    #11597
    naretek
  • Jeff Gordon
    #11596
    persze h megkérdezheted,msnen irtam,jelentkezz be vele ha gondolod.
    egyébként az volt a lényege,h ilyenné átalakitottam a bmwt,és arra szeretném megkérni iglit h ezt ne töltse fel,van a patch kiegészitésben egy bmw sauber mappa,azt kéne törölni,ha megtennéd te,akkor úgyis jó lenne. köszi,ha megteszed.ha már feltöltötte akkor nemtom:S

    Ui.:igen
  • Freedom88
    #11595
    :DD szép ez az egyetem
    megkérdezhetem mit irtál Eaglenek? vagy miért offolod kicsid magad?

    Ui: megnézted a videjókat?
  • Jeff Gordon
    #11594
    kösz
    rómából még igyis megbuktathat és ugye ezzel egyenesen arányosan átmehetek latinból,minden attól függ h milyen kedve van amikor javitja:) ennyin múlik ezek a vizsgák.legalábbis ennél a tanárnál
  • Freedom88
    #11593
    gratula azért
  • Jeff Gordon
    #11592
    na,rere.
    újabb két szar vizsga:
    római jog:8 kérdésböl 6
    latin: 8ból 3