F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Freedom88
#3195
elõtte már lehet tölthetõ lesz, de béta verziókat nem adunk ki mert tök fölösleges

T.T.

Jeff Gordon
#3194
hát persze. gondolom a modot mi majd csak akkor probálhatjuk ki amikor elkezdödik a köv szezon.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3193
Jelenleg tudod jól h még F1C modon dolgozok

T.T.

Freedom88
#3192
nem hiszem!

T.T.

Jeff Gordon
#3191
kösziszépen. és eag már factorozik, ö nemindul jövöre ch-val?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3190
játszom mind2-t.
Miattatok viszem tovább

T.T.

Jeff Gordon
#3189
ezek szerint nem lesz köv szezon f1ch-val?:S
vagy te játszod mindkettöt?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3188
Kár😞((

Én ma veszem meg, szóval egész du. azt fogjuk nyomni Eagle-lel multiban, ahol lehet betenni gépet ellenfélként!

T.T.

Jeff Gordon
#3187
megtörtént, márláttam. nagyon nagy ez a mod, de azért maradok ch-nál, még egy évet minimum.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3186
Jó reggeleket!

Videót töltsd le a honklapról

T.T.

Jeff Gordon
#3185
wow, nemrosssz!

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#3184
JÓ REGGELEKET Norbert!

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3183
Kisebb infó a honlapról😊

· 1: Freedom - (16 beküldött hír)
· 2: EagleF1 - (2 beküldött hír)
· 3: Csobikha - (1 beküldött hír)

T.T.

Freedom88
#3182
Mod kiválóssága(CTDP): nem lehet kereket cserélni futam alatt csak tankolni hisz 2005ben ez volt a szabály...na és akkor vigyázz a kerekekre

T.T.

Freedom88
#3181
jelenleg nincs, de majd ha holnap reggel kattolsz ide akkor már lesz...sõt még sztem egy videó is...

T.T.

Freedom88
#3180
igen, akkor ott lesz

T.T.

Jeff Gordon
#3179
rF-röl néhány shotod van?:S

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#3178
hát ezen a kormányon nem lehet megnézni a kocsi alaprajzot,csak bal oldalt belül, de az ebböl a nézetböl nem látszik. akkor ezekszerint nem a kormányon lesz a ti modotokban sem,és ha jól veszem ki akkor a képernyö jobb also sarkában lenne egy kis képernyöben?:S egyébként ha igen akkor az nemrossz.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3177
Hogy érted ezt? Mármint kivülrõl nehéz megoldani...Talán jobb alul egy kis képernyõben...

T.T.

Freedom88
#3176
yes, of course

T.T.

Jeff Gordon
#3175
Free! a következö lenne a kérdésem a készülö moddal kapcsolatban:
mégpedig a kormány, hogy azt megtudjátok-e oldani hogy lehessen rajta látni a gumi kopást és ne kelljen a legbelsö nézetben oldalt megnézni. elölre is köszi.

ez például nem olyan:

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#3174
egy jóra sikerült kép:

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#3173
Free! Trenyo lesz British GPn?

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#3172
Webber-Coulthard páros 2007töl az RBRnél.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#3171
Spanyolország:
As:
"Ez volt az évszázad futama. Soha nem fogjuk elfelejteni."

az biztos!

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#3170
Anglia

Daily Mail:
"Mielõtt elolvassák a következõ mondatot, üljenek le és rendeljenek maguknak egy erõs italt! Jenson Button futamot nyert."

The Sun:
"Valóra vált egy gyerekkori álom: Jenson Honda az élen."

Daily Mirror:
"113 futam, hat és fél év, 17 681 mérföld és 5 836 kör után új F1-es sztár született. Jenson Button drámai körülmények között gyõzött, és ezzel elhallgattatta minden kritikusát."

The Times:
"A 113. alkalom végre szerencsét hozott Buttonnak. Édes siker: váratlan, megérdemelt és csodálatos."

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#3169
jó arc vagy😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#3168
nem, pénteken.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3167
Szevasz!!

Végre h elmentél😊)

T.T.

antijuve
#3166
igen?hát ez szörnyû😄-
az 1 mp nem olyan sok már😄😄😄😄(najó,azért igen😄),ha egyszer rájönnék h hogyan kell setupot csinálni...😄
na de mindegy,most elbúcsúzok,majd vasárnap visszajövök.Funrace-n jó szórakozást.Jeff majd oszd meg tapasztalataidat.Szombaton jöttök ugye?😄
na mostmár télleg léptem.pápá

ups and downs

Freedom88
#3165
én 1 mpvel tudok jobbat😊)

T.T.

antijuve
#3164
újabb három ezredet sikerült faragni a legjobb idõmbõl:1.14.956😄😄😄😄
most nem kell gratulálni😄😄

ups and downs

Freedom88
#3163
Hmmm, elsõre nagyon fasza, h aztán mi lesz..
Tapasztalati pontokat kell gyüjteni hogy az autók aktivak legyenek.
Elõször csak Minardival lehet lenni...

T.T.

antijuve
#3162
most csak azt hiszed????!!😄😄
tudjad,haver,tudjad😄😄😄
jah,képeket szívesen látunk!😄

ups and downs

Jeff Gordon
#3161
😄😄
jó gémet free! majd várjuk a képeket😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3160
2005

De asszem ezt nagyon nagyon vártam

T.T.

antijuve
#3159
2005?jah télleg😄
sry😄

ups and downs

Jeff Gordon
#3158
2005😄😄
sztem is😊

The only speedometer is in your head.

antijuve
#3157
na Free,asszem most rá fog kattani a CTDP 2006 modra😄😄

ups and downs

antijuve
#3156
én meg nem😄

ups and downs

Jeff Gordon
#3155
én csak 10kó keltem😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#3154
Nekem se, tök korán fenn voltam,

T.T.

Jeff Gordon
#3153
szia Freedom!😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#3152
már nem reggel van😄😄

ups and downs

Freedom88
#3151
Jó reggelt Jeff

T.T.

antijuve
#3150
Szasz!
Jeff:délután elmegyek...-kicsit hirtelen jött ötlet,annyira nem örülök neki.
Hétvégén találkozunk.asszem

ups and downs

Freedom88
#3149
Freedom88
#3148
KV-s jó reggelt

T.T.

antijuve
#3147
szasz.kicsit késõn😄

ups and downs

Jeff Gordon
#3146
okés. akkor KV-s jó estét😄
bye Norbiiii😄

The only speedometer is in your head.