F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Õ kezdte!!-Igen,de õ folytatta!!!"😄
Nemtom h miért oltott le,ne legyen már olyan nagy a szája,fél hónapja van itt.(persze ez tök mindegy,csak ne legyen már olyan nagy a pofája.......)
Nem hagylak itt titeket örökre,ez nem fordult meg a fejemben,csak a tesztet akartam otthagyni....de elszámoltam 10-ig(mert addig még el is tudok)
Nemtom h miért oltott le,ne legyen már olyan nagy a szája,fél hónapja van itt.(persze ez tök mindegy,csak ne legyen már olyan nagy a pofája.......)
Nem hagylak itt titeket örökre,ez nem fordult meg a fejemben,csak a tesztet akartam otthagyni....de elszámoltam 10-ig(mert addig még el is tudok)
ups and downs
De KI Õ???
Leszarom h ki kezdte meg kinek..egyik se csinálja és pont.
Ne hagyj itt minket!!!<#rinya>#rinya><#rinya>#rinya><#rinya>#rinya>
Leszarom h ki kezdte meg kinek..egyik se csinálja és pont.
Ne hagyj itt minket!!!<#rinya>#rinya><#rinya>#rinya><#rinya>#rinya>
T.T.
hát ja,azt néztem h zsolti nem bírja tartani a lépést,20 mp az jó sok.5.helyrõl indultam,és az elsõ körben uccsó voltam(vagy a másodikban),hát mondhatom remek.
ups and downs
de most szted télleg olyan "durva" voltam,hogy így felkapja a vizet??és egyébként köszöntem mindenkinek😄😄-na majd leoltom a száját versenyen😄😄😄😄
majdnem otthagytam az egészet a francba:@:@
majdnem otthagytam az egészet a francba:@:@
ups and downs
Hát nemtom mit mondjak!Kurva jó verseny volt!!!A setupom rohadt szar,de azon még lehet javítani,viszont ez az este bõven kárpótolt!!
Gordon:remek,tök jó h elindult!3500Ft nem nagy zsé,úgyhogy gyere!😄
Gordon:remek,tök jó h elindult!3500Ft nem nagy zsé,úgyhogy gyere!😄
ups and downs
Egyébként hozzátok nem kell fizetni ugyi? Legalábbis ha jól emlékszem jeff ezt mondta.
Downhill!!
Nah letöröltem az irtot és egybõl elindult..
Tehát akkor jó a progi viszont most nincs irtom.., Nem tudtok segiteni hol kell beállitani hogy ezt nem keresse?
Tehát akkor jó a progi viszont most nincs irtom.., Nem tudtok segiteni hol kell beállitani hogy ezt nem keresse?
Downhill!!
Huha,nekem totál nem ilyen van😄😄.Akkor lehet h télleg a vírusírtó a bûnös(bár sztem elég kevés erre az esély)
ups and downs
Köszi a segítséget.. Nem tudom hogy próbáljam ezt ki mert ez a kis ....virusirtó angol tehát hálványlila gõzöm sincs hogy hol kell ezt beállitani.
De ha kikapcsolom sincs semmi. És ráadásul már 2x ujra raktam.
De ha kikapcsolom sincs semmi. És ráadásul már 2x ujra raktam.
Downhill!!
hát sztem bizta h nem a vírusírtó a hunyó.Te is láttad mit ír ki,nem hinném hogy a Virusscan miatt lenne:S:S.
ups and downs
De ha a virusirtó bebaszakszik akkor bármit lehet csinálni, nem fog indulni.
Ha mégse az akkor tényleg jó ötlet az átmásolás, az mindig segit😊
Ha mégse az akkor tényleg jó ötlet az átmásolás, az mindig segit😊
T.T.
Üdv,újra itthon!
Sztem akkor sem fog mûködni,ha kiveszi a vírusellenõrzõ alól,mert én se szoktam kivenni,csak kikapcsolom a vírusírtót.No mindegy,majd lesz valami.
Jeffrõl semmi hír,biztos jól érzi magát😄😄
Sztem akkor sem fog mûködni,ha kiveszi a vírusellenõrzõ alól,mert én se szoktam kivenni,csak kikapcsolom a vírusírtót.No mindegy,majd lesz valami.
Jeffrõl semmi hír,biztos jól érzi magát😄😄
ups and downs
Visszatértem!!!!!
Tipp: A F1C-t vedd ki a virusellenõrzõ alól és akkor indulni fog a starter.
Képeket majd teszek be hamarosan, de még van más dolgom is.
Este funrace tessék jönni!
Tipp: A F1C-t vedd ki a virusellenõrzõ alól és akkor indulni fog a starter.
Képeket majd teszek be hamarosan, de még van más dolgom is.
Este funrace tessék jönni!
T.T.
Már megint felhúztam magam!Hogy jön egy büdös külföldi riporter ahhoz,hogy Zrínyi Miklóst(alias Magyar Mars😄😄😄) figurázza ki???!!!!Az olyanok is elmehetnek a jó büdös francba akik egy magyar hídnak olyan nevet adnának mint pl Chuck Norris híd....
ups and downs
köszi meglesz. ezt a próbát még valóban megéri, hátha jó lesz és akkor jöhetsz te is, meg a köv szezonra is ha lesz majd szezon meg kedved.
jah, és nincs mit. ez csak természetes😊
jah, és nincs mit. ez csak természetes😊
The only speedometer is in your head.
okés, akkor megdumáljuk és megcsinálom neked vasárnap magasságában, és akkor jöv7en vmikor odais tudnám adni neked. ööö van egy csomo pályám, teszek majd bele NASCARosat is. 88tól 2005ig szinte minden mod megvan egykét hiánnyal és tényleg rendezett a formája. Ugyhogy majd akkor msnen találkozunk, és holnaptól szombatig nem leszek mert gólyatáborom lesz.
The only speedometer is in your head.
dettttóóó!!lehet h a Windows a hunyó!hogy dögölne meg Bill Gates(akárcsak a Worms Armageddonban😄😄😄)
ups and downs
3307:sztem nem rossz ötlet,egy próbát mindenképp megér!Tényleg kapsz egy rakás modot,meg pályát,ráadásul rendezett formában(nem úgy mint egyeseknél-ezt most magamnak mondtam😄).Minden ötletet ki kell próbálni,persze lehet az is hogy a Windows-zal van a baj...vagy ez nem lehetséges?
ups and downs
Ez tetszene... Az ujra telepités nem segit. Próbáltam már . Szerintem a Windows szemétkedik vele. Lehet hogy egy komplett windows reinstall is jól jönne.
Mindenestre hétvégén megdumáljuk. és kösi.
Mindenestre hétvégén megdumáljuk. és kösi.
Downhill!!
nos igen, én elküldtem eagnak a 2shotot amit Petyátol kaptam, és Ö is azt mondta hogy teljes újra telepités, mást Ö se tud javasolni. vagy marad a #3307es variáció.
The only speedometer is in your head.
na itt vagyok egy kicsikét!
szóval úgynéz ki h gépem hamarosan visszatér. úgyhogy nem hagyok ki egy futamot se...
Petya! lenne egy olyan ötletem, hogy veszek neked egy újrairható DVD-t és arra ráteszem az én verziómat. mivel az enyém tört játék igy ez megoldható és kapsz egy csomo modot, a DVDröl meg csak át kell másolnod a C-re. ha pedig úgyse jó akkor legalább le tudod törölni és lesz egy újrairható DVD-d. ennyit tudok tenni az ügy érdekében, ha tetszik akkor majd 7végén megbeszéljük, hogy hogyan mikor és hol tudom neked odaadni a dvd-t. Egyébként még kapná hozzá rengeteg jó kis modot és egyéb pályákat, és mindössze annyi lenne a teendöd, hogy átmásolod az egész mappát a dvd-röl a C-re.
remélem tetszik.
üdv néked haver, és Go Gordon😊
szóval úgynéz ki h gépem hamarosan visszatér. úgyhogy nem hagyok ki egy futamot se...
Petya! lenne egy olyan ötletem, hogy veszek neked egy újrairható DVD-t és arra ráteszem az én verziómat. mivel az enyém tört játék igy ez megoldható és kapsz egy csomo modot, a DVDröl meg csak át kell másolnod a C-re. ha pedig úgyse jó akkor legalább le tudod törölni és lesz egy újrairható DVD-d. ennyit tudok tenni az ügy érdekében, ha tetszik akkor majd 7végén megbeszéljük, hogy hogyan mikor és hol tudom neked odaadni a dvd-t. Egyébként még kapná hozzá rengeteg jó kis modot és egyéb pályákat, és mindössze annyi lenne a teendöd, hogy átmásolod az egész mappát a dvd-röl a C-re.
remélem tetszik.
üdv néked haver, és Go Gordon😊
The only speedometer is in your head.
Na ezt irja ki a gépem(amikor az index f1 starterre lépek:
A windows nem tudja elérni a megadott eszközt, elérési utat vagy fájlt. Lehet hogy nem rendelkezik a hozzáféréshez szükséges engedélyekkel.
Ennyi valami tipp????
A windows nem tudja elérni a megadott eszközt, elérési utat vagy fájlt. Lehet hogy nem rendelkezik a hozzáféréshez szükséges engedélyekkel.
Ennyi valami tipp????
Downhill!!
igen,msn.vegyél fel:[email protected]
ups and downs
hát magát az exe fájlt át tudnám küldeni,bár nemtom hogy akkor müködni fog e majd...de ha gondolod egy próbát megér...:S:S:S
ups and downs
Nem tudom.. Nekem két mappát tölt le(mind kettõ rar) És ha telepitem felmegy elöször a mod aztán meg e patch (mondjuk ez csak egy villanás és kész).
Az exe bent van a könyvtárba de nincs ikonja csak egy fehér négyzet. és ha rákattintok egybõl azt irja ki hogy az elérési utat nem találja stb....
Az exe bent van a könyvtárba de nincs ikonja csak egy fehér négyzet. és ha rákattintok egybõl azt irja ki hogy az elérési utat nem találja stb....
Downhill!!
ok,egyébként mikor mi letöltöttük én nem találtam a .rar fájlt,ami a starteré volt,szóval Jeffnek kellett átküldenie.
ups and downs