F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

antijuve
#3395
dee hát hogyan híjják?vagy azt nem tudod?😄

egyébként télleg jól néz ki😄

ups and downs

Freedom88
#3394
Egy filmben láttam, és iszonyat jó nõ, sexi, ááá istenem gyönyörü

T.T.

antijuve
#3393
hát ja,nagyon😄

ups and downs

antijuve
#3392
no õ kicsoda?

ups and downs

Freedom88
#3391

T.T.

Freedom88
#3390
hmm, de jó egyeseknek😄

T.T.

antijuve
#3389
most erre mit mondjak??én meg már fél hétkor,csak visszaaludtam😄-meg meg fél egykor feküdtem le😄.

ups and downs

Freedom88
#3388
Hogy 10 órakor kelsz...én bezzeg már fél 9kor ébren voltam!

T.T.

antijuve
#3387
öööö,de mihez?😄

ups and downs

Freedom88
#3386
Gratulálok!😊

T.T.

antijuve
#3385
Szép délelõttöt,és jó étvágyat az ebédhez.😄
10kor keltem,utána meg takarítás😄

ups and downs

Freedom88
#3384
Jó reggelt kivánok! Méghozzá KV-sat

T.T.

antijuve
#3383
oks,jó éjt!aztán szépeket álmodjál ám!!😄

ups and downs

Freedom88
#3382
Jobbis..😄

T.T.

Freedom88
#3381
Most én léptem! Fáradt vagyok, de eléggé!!!

jó éjszakát! Majd irogatunk!

T.T.

antijuve
#3380
Most erre nem mondok semmit😄😄

ups and downs

Freedom88
#3379
Tudom én mi a jóóó😄DD

Zsófim, Zsófim.....😊))

T.T.

Freedom88
#3378
Ezért fog nyernii

T.T.

antijuve
#3377
jah,hát az esõsgumik elég pocsékok voltak.de szárazon a japók jobbak egyelõre

ups and downs

antijuve
#3376
egyébként ja😄

ups and downs

antijuve
#3375
te beteg vagy😄😄😄

ups and downs

Freedom88
#3374
Nõnél nyalnál és nem segget😄DD

T.T.

Freedom88
#3373
Sumi világbajnok lesz....Tuti!
MAgyar futamon is csak azért voltak gyengék mert a gumi szar volt, ahogy melegedett a kerék, úgy begyorsultak és még Csalonzótól is gyorsabbak voltak.

T.T.

antijuve
#3372
Hja,bár az mondat második felérõl szívesen lemondok😄

ups and downs

antijuve
#3371
Kiv leszek erre a Török futamra.Rem Schumi nyer.Bár Alonsot tettem másodiknak,azért nem bánnám hogyha Csokimassza bejönne elé😄

ups and downs

Freedom88
#3370
Majd jól elvered a pályán és akkor nyalhatja segged...neme?

T.T.

antijuve
#3369
Most erre mit mondjak?Hát az!😄

ups and downs

Freedom88
#3368
Jobbis😄DD

T.T.

Freedom88
#3367
Vadorzó!😊

T.T.

antijuve
#3366
Helyes😄-hát nem is állsz túl jól,ha jól emléxem😄

ups and downs

antijuve
#3365
és még Rénós is😄-és még Montoya is,hajajjajj😄😄😄

ups and downs

Freedom88
#3364
mert az IndexF1est már elkezdtem év elején és már be akarom fejezni....már nem sok van hátra, kb. 5-6 futam. Csak elindulok gyakni, nem gyakorlok rá úgysem😊

T.T.

antijuve
#3363
minek indulsz két ligában F1C-ben?

ups and downs

Freedom88
#3362
Ha biindul akkor én 4 ligában veszek részt, abból 2 F1C, 1 PCC, 1 Folsvagány!

T.T.

Freedom88
#3361
😄DD Tiszta Fisicella😄

T.T.

antijuve
#3360
két ligában tuti nem indulnék.Nem igen lenne rá idõm,meg így (a Challenget) hamarabb megunnám.Ez tökéletesen elég,és kihívás😄

ups and downs

antijuve
#3359
Még jó h csak képernyõn keresztül érintkeztünk,különben lehet h átjön a boxomba és agyonüt😄😄😄😄

ups and downs

Freedom88
#3358
Igen, de igy h kevesebbet F1C-zek igy tökre élvezem.
Most rF-ben van egy új funcup mod ahol bogárhátuval kell zúzni, most indul liga ahol indulok, meg Porsche liga is abban is😊)

T.T.

Freedom88
#3357
Kõkeményen!😄

T.T.

antijuve
#3356
Ok😄-gondolom rFactor a sláger😄

ups and downs

antijuve
#3355
Háháhá😄.Mindenesetre megszerettük egymást😄

ups and downs

Freedom88
#3354
Kiforratlan setup volt, addig alakitom még rajta, vagy nem😄 sztem következõleg majd vasárnap veszem elõ az F1C-t ( IndexF1-Hungary ), majd újra csütörtökön

T.T.

Freedom88
#3353
Ja Te vagy az erõsebb akkor miért ne?!!

T.T.

antijuve
#3352
Oks!😄,de azért nem lenne fair összeereszteni egy 23 éves emberkével😄

ups and downs

antijuve
#3351
az asszem nehezebb lesz mint ez😄-bár mindhárom funrace-t simán nyerted(kivéve az elsõt,ott Karesz jó volt nagyon)
GB-n egy hatodik hely a cél minimum,de lehet ennél jobb is😄,Jeff-nek:hááát,pont aligha..😞😞-majd Kanadában

ups and downs

Freedom88
#3350
Köszönöm szépen! Ez volt a tervem, sikerült is...most már GB VB futamon is nyerni kéne!

T.T.

Freedom88
#3349
majd leszek a ring felelõs!!!😄

T.T.

antijuve
#3348
Jah,és Grat a triplához😄

ups and downs

antijuve
#3347
hát ha már futam közben van,akkor....

én megvagyok nélküle.Gab szerint úgyis zúzom a monitorokat😄-ami nem is igaz😄😄😄-de télleg nem😄

ups and downs

Freedom88
#3346
Remek😊
majd a végén még box is lesz futam elõtt....

T.T.