F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Freedom88
#3445
Helyes! akkor majd egyeztetünk...jön Bull, Zsófy, Trenyo is, igy leszünk

T.T.

Freedom88
#3444
indexF1 funcup ligában induló autóm festése!

T.T.

antijuve
#3443
Elvileg igen.

ups and downs

Freedom88
#3442
Akkor ha jövõhéten megyünnénk focizni akkor TUDTOK jönni??

T.T.

antijuve
#3441
Dehogynem😄-egyébként nem bántom,nem akarom h megsértõdjön😞

holnap szombaton,s nem jövõhét szombaton.de rossz lesz mán akko'

ups and downs

Freedom88
#3440
Nem lehet az?😄
Holnap szombaton vagy jövõhét szombaton??

T.T.

antijuve
#3439
Jeff szombaton jön haza😄-meg mi is.Meg mi az hogy ribanc??😄.

ups and downs

Freedom88
#3438
Mikor jön haza a ribanc Jeff? mert akkor úgy megyünk h jöjjön Õ is, és akkor tartunk egy mega foci party-t

T.T.

antijuve
#3437
én is szeretek,csak teniszezni nem biztos hogy túl jól tudok,elkélne egy-két óra:S
huu régen nagyon sokat pingpongoztam a suliban,de annak is már öt-hat éve:S

ups and downs

Freedom88
#3436
Teniszezni és pingpongozni is imádok😊

T.T.

Freedom88
#3435
Városliget

T.T.

antijuve
#3434
Akkor viszek teniszlabdát.Sajna ütõm nincs,csak pingpong.Jajj,de van.Anno még teniszezni is tanultam,meg Andi is😄.Hát igen,Federer hozzám képest egy napközis iskolás...😄

ups and downs

antijuve
#3433
Hova?

ups and downs

antijuve
#3432
Hát érezze annak!😄

ups and downs

Freedom88
#3431
Ahogy érzi😊)

T.T.

Freedom88
#3430
Jövõhétre focit tervezünk.....AKARTOK JÖNNI???

T.T.

antijuve
#3429
Egyébként a teniszlabda jól pattog a vizen,csak lehet h néha nagyot üt😄

ups and downs

antijuve
#3428
Mondom hogy LABDÁT!!!😄-Jó,hozzad,ha már nincs jobb😄-nálam semmilyen sincs,csak:focilabda,pingponglabda(csont),éééés teniszlabda!Pingponglabdát vigyek?😄

ups and downs

Tigristank
#3427
Rendben. Elviszem azt a fantasztikus piros labdát, ami "GUMIBÕL" van. 😄

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

antijuve
#3426
pont azt😄-na holnap majd másképp lesz.Ja,és hozzál labdát!Mondom LAB-DÁT!!TUDOD MI AZ?!KEREK ÉS LEHET BÕRBÕL VAGY GUMIBÕL ÉS MÉG SOK MÁS DOLOGBÓL!TE GUMILABDÁT HOZZÁL!ISMÉTLEM:LABDÁT!!!😄

ups and downs

antijuve
#3425
Olvastuk,mármint én.Elég viccesre sikeredett😄-és ne írj kisbetûvel,fõleg ne ilyen fos színnel mert kifolyik a maradék szemem!😄😄😄

ups and downs

Tigristank
#3424
Mit köszönsz?
Azt hogy laposra vertelek vagy a játékot? 😄

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Tigristank
#3423
Köszi. Még egy kicsit talán tudok még javítani rajta.

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

antijuve
#3422
Üdvözlet egyébként.Wormsbe ma mindig laposra vertek😞.THX Gab😄

ups and downs

antijuve
#3421
és ezt nem az én setupommal mente,ami még jobb ennél😄😄😄

ups and downs

Freedom88
#3420
VISSZATÉRTEM!

GABESZ: HAJRÁ HAJrÁ HAJRÁ!!!

OLVASSÁTOK A HONLAPOT!

T.T.

antijuve
#3419
ez még korábbról készült:

ups and downs

antijuve
#3418
na,a mai teszt eredménye(Dóri eredménye nincs rajta):

sztem bíztató idõk...

ups and downs

antijuve
#3417
Ok,ha valami problémád van,akkor szólj nyugodtan,itt vok msn-en.De egy kicsit mehetünk is majd együtt:S.

ups and downs

gordon 24
#3416
Oké rendben... Az kiru.. Akkor szoljatok. És akko mindgyá neki állok angliának.... És szet edzem magam.

Downhill!!

antijuve
#3415
OK,jó szórakozást.
Nem felejtem el,Freedom.Holnap valszínû nem leszek,nemtom mikor érsz haza,úgyhogy addig is pá!

ups and downs

Freedom88
#3414
NA ÉN LÉPTEM MOST!
MEGYEK BILLIÁRD!
BRIAN AZÉRT MAJD LÉGYSZI HA MENTEK MA TESZTELNI EGY KÉPET MENTS MÁR IDÕEREDMÉNYEIRÕL. KÖSZI!

SZEVASZTOK

T.T.

Freedom88
#3413
Teszthez nem kell csak ha felveszünk pilótának!

T.T.

antijuve
#3412
tuti nem kell

ups and downs

antijuve
#3411
abban is van Ferrari.😄(vagy csak keverem megint)

ups and downs

gordon 24
#3410
A teszthez is fizetni kell? Gondolom igen viszont ha ez van akkor várhatnánk ezzel még mert a kártyámon nincs pénz mert még nem jött a fizum. Egy pár nap és itt van és akkor mehet.

Red Bull. Oké..

Downhill!!

antijuve
#3409
Kúl

ups and downs

Freedom88
#3408
Majd nézdd a kiirásokat tartunk még egy nagyobb edzést, ha nem akkor majd szólok és akkor egy tesztvezetésen vennél részt és jöhetsz....fizetni a honlapon látod, meddig kell.

Lehet h holnap már letudlak tesztelni, de legkésõbb hétfõig megtesszük, addig gyakizz silverstone-ban.
Ja igen és ha megfelelsz akkor Red Bull Racinggel indulsz.

T.T.

Freedom88
#3407
Letöltöttem a netrõl!

T.T.

antijuve
#3406
Ajajj😄-az már rázósabb,mert nagyszerver nem hinném h lenne csütörtökig...Mondom,én nemtom,nem vok illetékes az ügyben.de nagy "funrace" már tuti nem lesz-tegnap volt az uccsó.

ups and downs

gordon 24
#3405
Olyanra aminek nincs tétje de Online. Persze itthon tudom hogy játszhatok vele.<#ravasz1>

Downhill!!

antijuve
#3404
ezt Eag-tól kell megkérdezni,akár már Silverstoneban is-bár ez messze nem rám tartozik,mert nem vok BT tag😄😄

ups and downs

antijuve
#3403
milyen fajta edzésre gondolsz?:S
mert mehetsz csak úgy magadban is.

ups and downs

gordon 24
#3402
És hogy van az edzés?

Downhill!!

antijuve
#3401
és azt a progit honnan veszed,amivel avi fájlt csinálsz?:S

ups and downs

antijuve
#3400
persze,nyugodtan edzehetsz,szóljál nekem bármikor,én szívesen segítek,ahogy csak tudok

ups and downs

gordon 24
#3399
Ha fizetek mikortól játszhatok? Ez de hülyekérdés... Volt. Van lehetõség edzésre vagy egybõl a mélyvíz?

Downhill!!

Freedom88
#3398
végig nézem a replayt mindenki szemszögébõl.
egy program segitségével kimentem a videóanyagot avi fájlba.
Az az Avi fájlt beleteszem a vágóprogiba, majd feliratozom, javitom, váltást, zenét teszek alá stb. stb. Ezt megcsinálom az össz. avi fájllal majd lementem egyben..(renderelem) és kész a videó

T.T.

Freedom88
#3397
majd megnéztem...

T.T.

antijuve
#3396
Nah,felteszek egy hülye kérdést,próbáld nem megölni magad!:Szval van egy replay,de abból hogy lesz videó?

ups and downs