F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

antijuve
#3495
ide is visszajöttem,Gab itthagyott😞

ups and downs

Freedom88
#3494
Helyes

T.T.

antijuve
#3493
Megkérdem majd Jeffet!Sztem benne lesz

ups and downs

Freedom88
#3492
Bull és Eagle is jön már

T.T.

antijuve
#3491
Ketten megyünk😄

ups and downs

Freedom88
#3490
Te akarsz jönni focizni, Brian???

T.T.

antijuve
#3489
egyszer már megorrolt rám,h az õ nevében nyilatkozom😞

ups and downs

Freedom88
#3488
Te magad nem tudod eldönteni???

T.T.

antijuve
#3487
😄-mi bezzeg itt veszekedtünk Jeff-el😄-mondhatom szép😄

ups and downs

Freedom88
#3486
Én csak röhögök rajta....
(Tegnap összekaptunk, de ezt nem irom le itt) .((((

T.T.

antijuve
#3485
Jeff-et interjúvold meg

ups and downs

antijuve
#3484
hát erre nemtok mit mondani.

ups and downs

Freedom88
#3483
Csütörtökön foci?

T.T.

Freedom88
#3482
Zsófy is kint volt, de irt sms-t h hazahúzott...grt neki...

T.T.

antijuve
#3481
dede,de azt mondta h valami "afterparty-ra" menne:S:S:S-én nem tom.valahogy nem tud érdekelni a nagy Parádé,nagy baromság az egész.

ups and downs

Freedom88
#3480
Már vége van a Parádénak. neme?

T.T.

antijuve
#3479
Jeff otthon van,sztem nem megy a Parádéra:S.vhogy megtom érteni.Jah,még nincs gépe,és nem tûnik túl lelkesnek😞

ups and downs

Freedom88
#3478
Jeffel mizujs? Mi volt a Parádén?
Csütörtökön foci?

T.T.

Freedom88
#3477
Nem, szerencsére

T.T.

antijuve
#3476
de másvalakinek esett baja?:S:S

ups and downs

antijuve
#3475
helyes!Akkor jó.

ups and downs

Freedom88
#3474
Szerencsére nem mert az elsõ kocsiban utazott, és az utolsó siklott ki.
De még Kelenföldön az utolsó szállt fel és leült, csak eszébe jutott h Érd-alsóra megy a vonat és akkor ha elõl van akkor kevesebbet kell gyalogolnia. Hála égnek! Most imádom a lustaságát.

T.T.

antijuve
#3473
😞😞😞
és történ valami baja?

ups and downs

Freedom88
#3472
hát rossz hirek jöttek, púlzúsom ezerrel a magasban
H miért?
MERT REGGEL AMIVEL MENT ZSÓFI HAZA VONAT, BUDAFOK-ALBERTFALVÁN KISIKLOTT

T.T.

antijuve
#3471
Hellóó!No mi újság volt itthon?

ups and downs

Freedom88
#3470
Szép jó estét!

T.T.

antijuve
#3469
Reeeeeh!!!!Jó kis nap volt,készült egy két kép😄,csak nincs nálam😄

Egyébként hellóó!😄

ups and downs

Freedom88
#3468
Budapest Parádés jó reggelt!! Mégegyszer!😊

T.T.

Freedom88
#3467

T.T.

Freedom88
#3466

T.T.

antijuve
#3465
Ha holnap készül vmi normális kép,akkor betesszük ide-valszínû😄

ups and downs

Freedom88
#3464
Pontosan!

NA, jó éjt!

T.T.

antijuve
#3463
....a vizuális típusok kedvéért....

ups and downs

antijuve
#3462
hátigen,elhiszem h hiányzott😄.

Eag:hát ez van😄😄

ups and downs

Freedom88
#3461
Láma:

T.T.

antijuve
#3460
Énse,pffffffffffú lehet h Jeff megy.Hát ilyet....Táncolj Bukarest Parádé!!!

ups and downs

Freedom88
#3459
VÉGRE!😄
Hát persze h Eag

T.T.

antijuve
#3458
Mármint Eag?😄-Brotherly love😄

Ok,jóccakát,holnap este leszünk-mindhárman,szóval extra dózisban kapod a hülyeséget😄

ups and downs

Freedom88
#3457
Jó éjt! Holnap ne találkozzunk a Parádén, mert úgyse leszek ott😊))

T.T.

Freedom88
#3456
Pff, de akkor a ligavezetõnk egy láma!

NA most megyek, mert itt van Zsófy és szegényke már fáradt megyek aludni én is vele

T.T.

antijuve
#3455
Persze te nem vagy ligavezetõ ilyen szempontból,de ez most nem zavar😄

ups and downs

antijuve
#3454
akkor miért ilyen láma a ligavazetõ,vagy ki a túró ez!!Még jó hogy ti normálisak vagytok Eaggal😄(khmm😄)

ups and downs

antijuve
#3453
ez mindent megmagyaráz.

ups and downs

Freedom88
#3452
Mert láma😄

T.T.

antijuve
#3451
mé butítja?

ups and downs

Freedom88
#3450
Hanem akinél már van a festés!

T.T.

Freedom88
#3449
Nem én butitottam😄DD

T.T.

antijuve
#3448
hát miért butítod?

ups and downs

Freedom88
#3447
De ez azért erõsen butitott fotó, ha felvenném a grafikát akkor csillogna rendesen a gépezet

T.T.

antijuve
#3446
a tükrözõdés király,de a kocsi mintha kicsit össze lenne vágva:S
most én mi mutassak neked cserébe??nincs ilyen csodabogaram

ups and downs