F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

antijuve
#3545
1.hát az télleg idegesítõ😄
2.miért muszáj?
3.sztem is
4.nemtom min vesztetek össze,de néhányszor megeshet

ups and downs

Freedom88
#3544
ok, rendben, megnézzük h nem fogom elfelejteni😄

T.T.

Freedom88
#3543
Agresszor csávó!

T.T.

Freedom88
#3542
ok, kár, pedig kiszemeltelek!😄DDDD

T.T.

antijuve
#3541
bakizik.hát de nem kevéssé😄.Nekem Kahn a kedvenc kapusom😄-

ups and downs

Freedom88
#3540
3. az bõven elég
1. SOK BABO MIATT
2. de muszály
4. nem kellett volna

T.T.

gordon 24
#3539
Tehát kezdem:


Gordon 24= Galambos Péter.

Jeff Gordon alias Barta Péter a NASCAR forumba szokott irogatni ott haverkodtunk össze az igazi Jeff Gordon miatt.
Majd egy szép napon kellet neki a NASCAR 2003-as Játék ezt én átirtam neki õ meg két filmet.
És amikor találkoztunk akkor mondta hogy van ez a topik és ez a játékos liga igy kerültem ide...

Ui: Nem vagyok homi igy Juve (Brain) Jeff (Péter) tabu számomra igy te is...

Downhill!!

antijuve
#3538
1.hmmmm
2.nem foglalkozz vele
3.hát igen,elhiszem
4.van ilyen
5..........

ups and downs

Freedom88
#3537
Tavaly is igen, de már akkor is nagyon szerettem a csapatot, sõt amikor még csak Cudicini védett ott, akkor nagyon megszerettem a csapatot.
Cudicini az a tipikus bravúr kapus. Néha bakizik akkorát h jaj, aztán legtöbbször olyanokat fog, h leesik az állam

T.T.

Freedom88
#3536
Cech és Cudicini...õ a kettõ legjobb kapus

T.T.

antijuve
#3535
Cech?És Cudicini?az nem jó,mert tavaly is õk voltak.hu kit is igazoltak????!!!

ups and downs

Freedom88
#3534
Hát mondjuk ezer meg egyszáz felõl basztatnak a liga felõl, akkor vagyok más ligában is ott is agyalnak, akkor nem alszok normálisan, kisiklik a vonat amelyiken Zsófi utazik, Zsófival összevesztünk tegnap este majd egy nagy sz*xxel kibékültünk😊

T.T.

Freedom88
#3533
csak a Chelsea!
Mindkét kedvenc kapusom véd most ott

T.T.

antijuve
#3532
mé?mit csinálsz jelenleg?

ups and downs

antijuve
#3531
de az utolsóban sem lesznek ott.Mondjuk három szar "kedvenc" csapat közül választhatok:Chelszki,Mankeszter,Arsenal...hát marha jó.

ups and downs

Freedom88
#3530
Majd még lehet, ha igy folytatom akkor könnyedén

T.T.

antijuve
#3529
persze.

ups and downs

Freedom88
#3528
ahjhha

T.T.

Freedom88
#3527
Nem az elsõ körben kell az élre ugrani....majd megnyerik szépen

T.T.

antijuve
#3526
mé?télleg van?

ups and downs

antijuve
#3525
Boro-Chelszki 2-1...vagy csak rosszul láttam???😄-Jövõre mindenkit elver a Leeds!Addig is hajrá szarkák!😄

ups and downs

Freedom88
#3524
eléggé😞((

T.T.

antijuve
#3523
fáj az igazság....

ups and downs

antijuve
#3522
na látod!

ups and downs

Freedom88
#3521
tudom h van, nem kell mindig felvetettni, rendben???

T.T.

Freedom88
#3520
Hajrá Chelesea és pont

T.T.

antijuve
#3519
ezt az agybetegséged számlájára írom...😄

ups and downs

Freedom88
#3518
Ez az!!!

T.T.

Freedom88
#3517
majd felbaszod😄

T.T.

antijuve
#3516
mi az hogy határeset??az NDK-ban voltak "határesetek",de ez nem az😄😄😄

ups and downs

antijuve
#3515
Én is ezt mondtam nekije,de kicsit el van kenõdve.

ups and downs

Freedom88
#3514
hááááát, határeset

T.T.

Freedom88
#3513
Nem is szidom! Gyakoroljon természetesen! és jó lesz akkor

T.T.

antijuve
#3512
azé van ott a "szinte"😄-mégse buktam😄

ups and downs

antijuve
#3511
gyakorlat kérdése,mert ha már ismered a játékot,akkor simán mehetsz 17-et:S(nem vok szakértõ).mindenesetre odaadtam neki a setupomat.Nemtom én kezdésként mennyit mentem egy pályán(még anno régen)

Hohoóó vezet a Vale!!!!Szép volt Raul Albiol!!!

ups and downs

Freedom88
#3510
Elõbb mondtad h Gordon24 nem is rokon! 😄 Belebuktál!

T.T.

antijuve
#3509
1.király
2.még nagyobb király
3.hát rá nem mondok semmit
4.jó arc

de ki ez a Freedom?-vazze itt mindenki rokon szinte,de te hogy kerülsz a képbe???😄

ups and downs

Freedom88
#3508
értem, jóvan...
kicsit ledöbbentettem h GB-ben 1.13at lehet menni, Õ meg 1.22 körül szaggat

T.T.

antijuve
#3507
igazából egyik se.Nemtom,sztem Petivel találkoztak valami Nascaros izében(Petya,javíts kérlek,ha tévedek).Nem rokonom,és nem vagyok szerelmes belé😄😄

ups and downs

Freedom88
#3506
1. nem ismerem😊
2. ismerem vhonnan
3. teljes mértékben
4. okééé😊)

de Gordon24 h a faszba talált rá akkor erre a fórumra?? Milyen kapcsolat van köztetek? Rokoni vagy szerelmi?😄D

T.T.

antijuve
#3505
jó,
Brian=na az én vagyok
Jeff=õ a csapattársam,és rokonom
Gab=Jeff öccse,szintén rokon
Gordon24=akit most vettél fel msn-en

😄😄

ups and downs

Freedom88
#3504
1. Point of Existence
2. '80 as évek zenéi
3. Ismerd fel a képrõl a repülõt
4. SilkRoad Online
5. Battlefield 2
6. Ismerd fel a képrõl a játékot
7. AS Roma
8. World of Warcraft
9. Photoshop Munkák
10. F1CHL - Retro

T.T.

Freedom88
#3503
Ja, hajrá Chelsea

T.T.

Freedom88
#3502
Már keverem a neveket itt....
Gab az Jeffnek az öccse, meg van itt a fórumon gordon24..Õ nem tudom ki:S

T.T.

antijuve
#3501
bazdki,Valencia-Betis 1-1:@ Hajrá Vale!!

ups and downs

antijuve
#3500
Gordon=kicsoda?:S,mert Gab hagyott itt,biztos félt hogy megverem Worms-ben😄

ups and downs

Freedom88
#3499
hát Gordon, h mielõtt visszatértél lelépett

T.T.

antijuve
#3498
?

ups and downs

Freedom88
#3497
Akkor majd intézkedek. Lerendezzük egymást futam elõtt😄

T.T.

Freedom88
#3496
Hülye GH! vagyis Geci huszár!

T.T.