F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
de de de.vannak poénabb modok is.94,95,96 vagy mittomén.mé pont alappal?és mé necces a ti modotok?
ups and downs
ezt ki.nem mondtam h nem lehet.de 1500 Ft egy kicsit sok(k).fõleg h múlt októberben szépen eltûnt 70 ropim
ups and downs
bocs,de akkor azt mondanám,hogy kösz a lehetõséget,de akkor megmaradok magamnak.Támogató?:S-hmm,ki támogat ilyet?(ezt most nem gúnyból kérdem)
ups and downs
1. Point of Existence
2. '80 as évek zenéi
3. Ismerd fel a képrõl a repülõt
4. SilkRoad Online
5. Battlefield 2
6. AS Roma
7. F1CHL - Retro
8. Ismerd fel a képrõl a játékot
9. World of Warcraft
10. Photoshop Munkák
2. '80 as évek zenéi
3. Ismerd fel a képrõl a repülõt
4. SilkRoad Online
5. Battlefield 2
6. AS Roma
7. F1CHL - Retro
8. Ismerd fel a képrõl a játékot
9. World of Warcraft
10. Photoshop Munkák
T.T.
Itt az volt a probléma, hogy márciusban még úgy nézett ki találtunk egy támogatót, de idõközben kilépett szépen és nem volt ki fizesse.
Ezért kell most nekünk.
Ha nem lenne igy megoldva akkor kb. 1500ft/fõ/hónap
Ezért kell most nekünk.
Ha nem lenne igy megoldva akkor kb. 1500ft/fõ/hónap
T.T.
Csapattársa mondta,hogy kívülrõl télleg vadállatnak látszik,pedig nem az,csak nagyon akarja a sikert
ups and downs
jó,festésre nem mondok semmit.Szerverbérlés:ezt már mondtam párszor.Márciusban még szó sem volt perkálásról.Ne érts félre,3500 Ft nem sok.De ha te nem lennél akkor ezek szerint több lenne.De milyen már az,hogy egyszercsak meggondolom magam vagy mi a fasz,és akkor már kell fizetni????
ups and downs
Semmi gond csak kicsit meglepõdtem azon amit irtál..
Egyébként Brain adta meg az msn cimed azthittem tudsz róla.
Egyébként Brain adta meg az msn cimed azthittem tudsz róla.
Downhill!!
4. Sose jó! Már 8 hónapja együtt vagyunk ez a 2. veszekedésünk. Mondjuk nem is mondhatom annak, mert egyikünk se emelte fel a hangját, csak nem egyezett nagyon a véleményünk.
1. HÁT LOL AZ A KÜLYÖK!
3. Legalább elért a Parádére, ez a jó benne....
1. HÁT LOL AZ A KÜLYÖK!
3. Legalább elért a Parádére, ez a jó benne....
T.T.