F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

antijuve
#3595
már persze,ha marad olyan,aki nem vált át rFactorra😄

ups and downs

antijuve
#3594
ok.rossz az emlékezetem.de nem kell elmondani újra.

ups and downs

Freedom88
#3593
Hát majd meglájjuk mi lesz. Majd inditunk egy nagy szavazást

T.T.

Freedom88
#3592
Mert nem tudom elkésziteni...már mondtam régebben h miért nem!

T.T.

antijuve
#3591
de de de.vannak poénabb modok is.94,95,96 vagy mittomén.mé pont alappal?és mé necces a ti modotok?

ups and downs

Freedom88
#3590
Mert az kihivás😊

T.T.

antijuve
#3589
azzal mennénk?mé?

ups and downs

Freedom88
#3588
alap moddal...

T.T.

antijuve
#3587
hogy mi?

ups and downs

Freedom88
#3586
F1 2002 mod

T.T.

Freedom88
#3585
ja😊)cupp

T.T.

antijuve
#3584
miért?-legfeljebb megyünk legendsel😄😄😄😄

ups and downs

antijuve
#3583
😄😄😄-még jó h félszavakból is értjük egymást

ups and downs

Freedom88
#3582
hááát, elvileg ja, bár necces😞(

T.T.

Freedom88
#3581
ja jóóó😊)

T.T.

antijuve
#3580
aha,ok.a tiétekkel mennénk nem?😄😄

ups and downs

antijuve
#3579
én is....a 3500 Ft-ra

ups and downs

Freedom88
#3578
jah...de ha jövõre nem ezzel megyünk akkor nem kell és akkor csak 2500Ft

T.T.

Freedom88
#3577
én a mostani összegre gondolok...

T.T.

antijuve
#3576
ok,a modért is kõ fizetni ugye?:S:S

ups and downs

antijuve
#3575
ezt ki.nem mondtam h nem lehet.de 1500 Ft egy kicsit sok(k).fõleg h múlt októberben szépen eltûnt 70 ropim

ups and downs

Freedom88
#3574
Igy alakult....

T.T.

Freedom88
#3573
Ez van! Ki lehet azért birni, annyira nem vészes összeg

T.T.

antijuve
#3572
látom hát.tudom is.de szezon közben ilyet....

ups and downs

antijuve
#3571
értem.akkor az index a köcsög...()

ups and downs

Freedom88
#3570
Na látod...

T.T.

antijuve
#3569
bocs,de 1500Ft/hónap díjért nem játszanék,az 100000%...

ups and downs

Freedom88
#3568
Nem tudom....

T.T.

antijuve
#3567
az index.és neki az mért lett volna jó?mármint ha támogat.

ups and downs

Freedom88
#3566
kõkeményen

T.T.

Freedom88
#3565
akkor mindenkié aki tagja lenne a ligának!

T.T.

Freedom88
#3564
IndexF1 révén az index

T.T.

antijuve
#3563
jövünk fel mint állat

ups and downs

antijuve
#3562
mért az enyém?

ups and downs

antijuve
#3561
bocs,de akkor azt mondanám,hogy kösz a lehetõséget,de akkor megmaradok magamnak.Támogató?:S-hmm,ki támogat ilyet?(ezt most nem gúnyból kérdem)

ups and downs

Freedom88
#3560
Csak a Te pénztárcád bánná

T.T.

Freedom88
#3559
1. Point of Existence
2. '80 as évek zenéi
3. Ismerd fel a képrõl a repülõt
4. SilkRoad Online
5. Battlefield 2
6. AS Roma
7. F1CHL - Retro
8. Ismerd fel a képrõl a játékot
9. World of Warcraft
10. Photoshop Munkák

T.T.

antijuve
#3558
2.nem mondtam h jó,csak talán nem akkora tragédia.nem vok szakértõ😄

ups and downs

Freedom88
#3557
Mindent meg lehet többféle képpen oldani.

T.T.

Freedom88
#3556
De attól még maradjon egybe a csapattársa😄

T.T.

Freedom88
#3555
Itt az volt a probléma, hogy márciusban még úgy nézett ki találtunk egy támogatót, de idõközben kilépett szépen és nem volt ki fizesse.
Ezért kell most nekünk.
Ha nem lenne igy megoldva akkor kb. 1500ft/fõ/hónap

T.T.

gordon 24
#3554
Ja akkor oké..

Downhill!!

antijuve
#3553
Csapattársa mondta,hogy kívülrõl télleg vadállatnak látszik,pedig nem az,csak nagyon akarja a sikert

ups and downs

Freedom88
#3552
igen, mivel én is szóltam neki

T.T.

antijuve
#3551
jó,festésre nem mondok semmit.Szerverbérlés:ezt már mondtam párszor.Márciusban még szó sem volt perkálásról.Ne érts félre,3500 Ft nem sok.De ha te nem lennél akkor ezek szerint több lenne.De milyen már az,hogy egyszercsak meggondolom magam vagy mi a fasz,és akkor már kell fizetni????

ups and downs

gordon 24
#3550
Semmi gond csak kicsit meglepõdtem azon amit irtál..
Egyébként Brain adta meg az msn cimed azthittem tudsz róla.

Downhill!!

Freedom88
#3549
ááá, dehogyis.
Tavaly, nem tudott melyik csapattársa rúgott egy öngólt, majdnem megverte

T.T.

Freedom88
#3548
4. Sose jó! Már 8 hónapja együtt vagyunk ez a 2. veszekedésünk. Mondjuk nem is mondhatom annak, mert egyikünk se emelte fel a hangját, csak nem egyezett nagyon a véleményünk.
1. HÁT LOL AZ A KÜLYÖK!
3. Legalább elért a Parádére, ez a jó benne....

T.T.

antijuve
#3547
én meg téged😄😄-franc:@

Agresszor?Hát nemtom,sztem nem annyira

ups and downs

Freedom88
#3546
2. Mert ha nem lennék akkor a szerver bérlés jelenleg keményen perkálnánk. Igy nem. Mind1, majd megoldom valahogy. Jelenleg 2 autó festését csinálom csak.

T.T.