F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

antijuve
#3645
csak ne kapd fel a vizet

ups and downs

antijuve
#3644
miért?lesz?

ups and downs

Freedom88
#3643
LAN az mi a faszért lesz????

T.T.

antijuve
#3642
a fejembõl.miért.hol találkoznánk?

ups and downs

Freedom88
#3641
ezt honnan veszed h nem találkoztok???

T.T.

antijuve
#3640
nem hinném h valaha is találkozunk.bocsánatot kértem...meg nem volt szándékos

ups and downs

Freedom88
#3639
hát majd megfogod ismerni Zsolti öklét ha majd ilyeneket beszólsz neki

T.T.

antijuve
#3638
küld a nyavaja,mi vagyok én?Máltai Szeretetszolgálat?Nem is ismerem😄

ups and downs

Freedom88
#3637
majd küldesz egy csokor virágot és akkor jó leszel nála😊)

T.T.

antijuve
#3636
most erre mit mondjak?honnan tudthattam volna h nem Zsolt az??!elástam,elástam,ezvan.ehhelool😄

ups and downs

Freedom88
#3635
pffff😊)) elástad magad rendesen!

T.T.

antijuve
#3634
jah,még azt is írtam neki,hogy "ok,ezentúl Edinának foglak hívni😄"-miután kitett magáról egy képet,azért rájöttem h nem Zsolt az😄-jah,meg a "szemét" visszaszólás is gyanús volt már😄

ups and downs

Freedom88
#3633
LOL😄DDDDSZOPÁS!!

T.T.

antijuve
#3632
jó volt legalább?😄

ups and downs

antijuve
#3631
Gzsolt911 barátnõjének(úgyhiszem).Történt ugyanis,hogy kiírtam üzenetbe,hogy kurva angol házi,blabla.Zsolt meg küldött nekem egy üzit,h dehát még nincs is iskola.mondtam h nyáriházi,és h most mek folytatni,mikor befejeztem írtam neki,erre "õ" elkezdett angolul kérdezni,mire én mondtam neki "kabbe😄"-ja,elõtte írta h my name's Edina-szóval nem tudtam h nem Zsolt van ott.Hát így történt,de bocsánatot kértem többször is,úgy tûnik nem rágott be-nagyon😄

ups and downs

Freedom88
#3630
reh

T.T.

Freedom88
#3629
Kinek????

T.T.

antijuve
#3628
vazz,már negyedikek vagyunk!miközben te codozol!😄😄

ups and downs

antijuve
#3627
most hogy beszóltam Zsolti barátnõjének totál hülyének érzam magam.😄

ups and downs

antijuve
#3626
okés,addig csinálok valamit😄

ups and downs

Freedom88
#3625
Mentem codozni majd leszek

T.T.

antijuve
#3624
lehet benne igazság😄😄:

ups and downs

antijuve
#3623
óó egyszerûen gyönyörû,csak nagyon vicces😄😄

ups and downs

Freedom88
#3622
Hát találtam😊), nem szép e?

T.T.

Freedom88
#3621
ügyes😊) Ilyen egyszerü

T.T.

antijuve
#3620
de mi ez a majom a kulccsal,meg egy éjjeliõr??😄😄😄 LooooL😄

ups and downs

antijuve
#3619
én is csak véletlenül kapcsoltam oda,hát marha jó volt.Palik már szétordibálta volna magát ha látta volna h mit csinál Glock és Hamilton.Hamilton szinte mindig jobb pozícióban volt és kicsit elõrébb is,de Glock mindig visszajött😄😄-jah és ez a brit gyerek az utolsó kör utolsó hosszu egyenesén 1 mp-s hátrányból elõzött,de hogy hogyan???Elvileg ugyanolyanok a motorok.

ups and downs

Freedom88
#3618
Jó éjt!!😄

T.T.

Freedom88
#3617
JA!!!!

T.T.

antijuve
#3616
ezez,ez micsoda?😄😄

ups and downs

Freedom88
#3615
Én majd csak az F1et nézem de azt kõkeményen.

T.T.

antijuve
#3614
ez a nagy mûvészet.

ups and downs

antijuve
#3613
Köszönöm,jól.Reggel "felébredeztem"😄.elolvastam az NS-t,megreggeliztem és most nézem a GP2-t.Nem semmi,amit Hamilton,Glock és Piquet csinált,fõleg az elsõ kettõ tett ki magáért.

ups and downs

Freedom88
#3612
1. Point of Existence
2. '80 as évek zenéi
3. Battlefield 2
4. Ismerd fel a képrõl a repülõt
5. F1CHL - Retro
6. SilkRoad Online
7. AS Roma
8. Ismerd fel a képrõl a játékot
9. Ki van fent legtovább?
10. Titan Quest

Úgy h nem is irtunk😊)

T.T.

Freedom88
#3611
H aludt az éjjel?😊

T.T.

antijuve
#3610
üdvözlöm!

ups and downs

Freedom88
#3609
KV-sat!!!

T.T.

Freedom88
#3608

T.T.

antijuve
#3607
szóval:

ups and downs

antijuve
#3606
😄😄😄
na télleg téptem a belem.
itt egy Chelsea:
http://www.wma.com/chelsea_brummet/imgs/Chelsea%20Brummet.jpg

ups and downs

Freedom88
#3605
Shimán! Múltkor kezdtem visszaolvasni, hát lol😄

T.T.

Freedom88
#3604
ja😛PP

T.T.

antijuve
#3603
ez minden amit akarsz😄

ups and downs

antijuve
#3602
én leszek agybeteg miattad😄
és akkor még csodálkozol hogy eag ilyen😄-veled kellett felnõnie😄-vagy nem?

ups and downs

Freedom88
#3601
Fogalmam sincs. De szerintem sokan ezt a fórumot se vágják le, mert h nem f1 topic az is tuti😄

T.T.

Freedom88
#3600
Rendben.

Jó éjszakát

Álmodj gordon24rõl😄

T.T.

antijuve
#3599
egyébként mi a jó izé az elsõ téma???????????😄😄😄.
meg mi az a SilkRoad Online??😄😄

hülyén fogok meghalni

ups and downs

antijuve
#3598
hát ja,én pl maradok ennél.

Sajna meg kell állnunk a hatodik helyen,mert már kicsit fáradt vagyok.Meg ezt a kurva rágót is ki kell már köpnöm😄-Ma akkor folyt.köv😄

Jó éjt,Freedom.Álmodj vmi széprõl😄😄😄😄

ups and downs

Freedom88
#3597
1. Point of Existence
2. '80 as évek zenéi
3. Ismerd fel a képrõl a repülõt
4. SilkRoad Online
5. Battlefield 2
6. F1CHL - Retro
7. AS Roma
8. Ismerd fel a képrõl a játékot
9. World of Warcraft
10. Titan Quest

T.T.

Freedom88
#3596
Biztos h maradni fog, jó sok ember. Attól h valaki rFactorozik, az nem zárja ki h F1C-zen. Neme?

T.T.