F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
most erre mit mondjak?honnan tudthattam volna h nem Zsolt az??!elástam,elástam,ezvan.ehhelool😄
ups and downs
jah,még azt is írtam neki,hogy "ok,ezentúl Edinának foglak hívni😄"-miután kitett magáról egy képet,azért rájöttem h nem Zsolt az😄-jah,meg a "szemét" visszaszólás is gyanús volt már😄
ups and downs
Gzsolt911 barátnõjének(úgyhiszem).Történt ugyanis,hogy kiírtam üzenetbe,hogy kurva angol házi,blabla.Zsolt meg küldött nekem egy üzit,h dehát még nincs is iskola.mondtam h nyáriházi,és h most mek folytatni,mikor befejeztem írtam neki,erre "õ" elkezdett angolul kérdezni,mire én mondtam neki "kabbe😄"-ja,elõtte írta h my name's Edina-szóval nem tudtam h nem Zsolt van ott.Hát így történt,de bocsánatot kértem többször is,úgy tûnik nem rágott be-nagyon😄
ups and downs
én is csak véletlenül kapcsoltam oda,hát marha jó volt.Palik már szétordibálta volna magát ha látta volna h mit csinál Glock és Hamilton.Hamilton szinte mindig jobb pozícióban volt és kicsit elõrébb is,de Glock mindig visszajött😄😄-jah és ez a brit gyerek az utolsó kör utolsó hosszu egyenesén 1 mp-s hátrányból elõzött,de hogy hogyan???Elvileg ugyanolyanok a motorok.
ups and downs
Köszönöm,jól.Reggel "felébredeztem"😄.elolvastam az NS-t,megreggeliztem és most nézem a GP2-t.Nem semmi,amit Hamilton,Glock és Piquet csinált,fõleg az elsõ kettõ tett ki magáért.
ups and downs
1. Point of Existence
2. '80 as évek zenéi
3. Battlefield 2
4. Ismerd fel a képrõl a repülõt
5. F1CHL - Retro
6. SilkRoad Online
7. AS Roma
8. Ismerd fel a képrõl a játékot
9. Ki van fent legtovább?
10. Titan Quest
Úgy h nem is irtunk😊)
2. '80 as évek zenéi
3. Battlefield 2
4. Ismerd fel a képrõl a repülõt
5. F1CHL - Retro
6. SilkRoad Online
7. AS Roma
8. Ismerd fel a képrõl a játékot
9. Ki van fent legtovább?
10. Titan Quest
Úgy h nem is irtunk😊)
T.T.
😄😄😄
na télleg téptem a belem.
itt egy Chelsea:
http://www.wma.com/chelsea_brummet/imgs/Chelsea%20Brummet.jpg
na télleg téptem a belem.
itt egy Chelsea:
http://www.wma.com/chelsea_brummet/imgs/Chelsea%20Brummet.jpg
ups and downs
én leszek agybeteg miattad😄
és akkor még csodálkozol hogy eag ilyen😄-veled kellett felnõnie😄-vagy nem?
és akkor még csodálkozol hogy eag ilyen😄-veled kellett felnõnie😄-vagy nem?
ups and downs
Fogalmam sincs. De szerintem sokan ezt a fórumot se vágják le, mert h nem f1 topic az is tuti😄
T.T.
egyébként mi a jó izé az elsõ téma???????????😄😄😄.
meg mi az a SilkRoad Online??😄😄
hülyén fogok meghalni
meg mi az a SilkRoad Online??😄😄
hülyén fogok meghalni
ups and downs
hát ja,én pl maradok ennél.
Sajna meg kell állnunk a hatodik helyen,mert már kicsit fáradt vagyok.Meg ezt a kurva rágót is ki kell már köpnöm😄-Ma akkor folyt.köv😄
Jó éjt,Freedom.Álmodj vmi széprõl😄😄😄😄
Sajna meg kell állnunk a hatodik helyen,mert már kicsit fáradt vagyok.Meg ezt a kurva rágót is ki kell már köpnöm😄-Ma akkor folyt.köv😄
Jó éjt,Freedom.Álmodj vmi széprõl😄😄😄😄
ups and downs
1. Point of Existence
2. '80 as évek zenéi
3. Ismerd fel a képrõl a repülõt
4. SilkRoad Online
5. Battlefield 2
6. F1CHL - Retro
7. AS Roma
8. Ismerd fel a képrõl a játékot
9. World of Warcraft
10. Titan Quest
2. '80 as évek zenéi
3. Ismerd fel a képrõl a repülõt
4. SilkRoad Online
5. Battlefield 2
6. F1CHL - Retro
7. AS Roma
8. Ismerd fel a képrõl a játékot
9. World of Warcraft
10. Titan Quest
T.T.



