F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
mit talán nem??!nem is sírtam a hülye reggelek miatt😄-de most komolyan.te ezt sírásnak veszed?😄😄-pfûûhaj
ups and downs
de baszogatsz vele!miért kell sírni??sírtam én?csak mondtam h ÉN NEM RAJONGOK ÉRTÜK!
nah😄😄😄
nah😄😄😄
ups and downs
ki a franc sír miatta,de most miért szeressem?te szereted:ámen.én nem rajongok érte:ilyen is van.ENNYI
ups and downs
Lehet h megyek aludni, de ennek kevés az esélye mert nagyon nem vagyok álmos.
De csak lassan tudok ide firkantani
De csak lassan tudok ide firkantani
T.T.
és itt egy kép az 1-rõl:-ezzel a kis bilivel is nyertem Jeff és Gab elõtt😄😄(mert õk kiválasztottak olyan kocsikat h k nehéz volt irányítani😄😄😄):


ups and downs
Sok mindenbõl kimaradtál. Remi is csatizott a Lineagéhoz, szegényke még csak 11 szintü én meg 20😊
T.T.


