F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Freedom88
#4095
Vagy mégis van valami?😊

T.T.

Freedom88
#4094
dehogy veszem annak...a sirás ez:

T.T.

antijuve
#4093
Nincs mit......😄😄

ups and downs

antijuve
#4092
mit talán nem??!nem is sírtam a hülye reggelek miatt😄-de most komolyan.te ezt sírásnak veszed?😄😄-pfûûhaj

ups and downs

Freedom88
#4091
Köszönöm, köszönöm (Zsófy voltam)

T.T.

Freedom88
#4090
hááát nem is tudom, talán nem😄

T.T.

antijuve
#4089
jóétvágyat,egészségére,stb stb stb

ups and downs

antijuve
#4088
de baszogatsz vele!miért kell sírni??sírtam én?csak mondtam h ÉN NEM RAJONGOK ÉRTÜK!

nah😄😄😄

ups and downs

Freedom88
#4087
Már elõtte nem volt, meg most Zsófi eszik😄DD Hamarosan folyt. köv.

T.T.

Freedom88
#4086
Vesszünk már össze rajta😄

T.T.

antijuve
#4085
ez csak negyed óra volt

ups and downs

antijuve
#4084
ki a franc sír miatta,de most miért szeressem?te szereted:ámen.én nem rajongok érte:ilyen is van.ENNYI

ups and downs

Freedom88
#4083
😄DDDD óránként!

T.T.

Freedom88
#4082
Jaj mindenki sir a reggel miatt, mit kell tõle félni? nem esz meg

T.T.

antijuve
#4081
ahha,értem.félóránként van kimenõ?😄

ups and downs

antijuve
#4080
én utálom õket!mondjuk vmikor jók,de reggelente alig élek😄

ups and downs

Freedom88
#4079
Nem is fogok!!!

T.T.

Freedom88
#4078
Mert itt van Zsófi, és "mással vagyunk" elfoglalva.D

T.T.

Freedom88
#4077
sose vagyok morcos reggelenként. Imádom a reggeleket

T.T.

antijuve
#4076
egyébként mé?😄

ups and downs

antijuve
#4075
ne légy morcos reggel😄

ups and downs

antijuve
#4074
az az az.szép gyõzelem😄

ups and downs

antijuve
#4073
akkor ne aludj ha nem vagy álmos.én nem tenném😄.

ups and downs

Freedom88
#4072
Lehet h megyek aludni, de ennek kevés az esélye mert nagyon nem vagyok álmos.
De csak lassan tudok ide firkantani

T.T.

Freedom88
#4071
tudom, én voltam reggel mikor felköltöttek a szomszédok😄

T.T.

Freedom88
#4070
gratula, gratula, drakula nekije!

T.T.

antijuve
#4069
aki megverte a harmadik kiemelt Ljubicic-et 6:3,6:3,6:3-ra.VAMOS!!!!

ups and downs

antijuve
#4068
szépkép

ups and downs

antijuve
#4067
aha,örülök neki

ups and downs

Freedom88
#4066

T.T.

Freedom88
#4065
Gratula drakulásan!

T.T.

Freedom88
#4064
Sztem is tök mind1

T.T.

antijuve
#4063
Drakula?

ups and downs

antijuve
#4062
és?egyébként meg tök mindegy

ups and downs

Freedom88
#4061
drakula

T.T.

Freedom88
#4060
fent sincs a gépen!

T.T.

antijuve
#4059
és itt egy kép az 1-rõl:-ezzel a kis bilivel is nyertem Jeff és Gab elõtt😄😄(mert õk kiválasztottak olyan kocsikat h k nehéz volt irányítani😄😄😄):

ups and downs

antijuve
#4058
ez a TRD 3,hát azért nem gyenge a graf....:

ups and downs

antijuve
#4057
na bazz,nehogymár ugyanaz legyen😄

ups and downs

Freedom88
#4056
cúcs...nekem is megvan😊) de asszem a 2.

T.T.

antijuve
#4055
igen,TOCA Race Driver 1

ups and downs

Freedom88
#4054
Tocával?

T.T.

Freedom88
#4053
Nekem se, de onlineban fasza nyomni

T.T.

antijuve
#4052
gratula.én Toca-val szórakoztam egy picit.online kéne játszani

ups and downs

antijuve
#4051
nem az én világom...

ups and downs

Freedom88
#4050
MOst leszek fighterbõl knight. Erõs leszek mint a bivaly😊

T.T.

Freedom88
#4049
Sok mindenbõl kimaradtál. Remi is csatizott a Lineagéhoz, szegényke még csak 11 szintü én meg 20😊

T.T.

antijuve
#4048
én nem,meg azt sem

ups and downs

Freedom88
#4047
CODoztam, meg Lineage!

T.T.

antijuve
#4046
No mi van?

ups and downs