F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

antijuve
#4045
()-ok

ups and downs

Freedom88
#4044
Visszaadni..na ne má'

T.T.

antijuve
#4043
na ne má'-akkor visszaadom😄

ups and downs

Freedom88
#4042
Ha morcos leszel akkor kapsz egyet az arcodba...vagyis facetofacebe😊)

T.T.

antijuve
#4041
????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ups and downs

Freedom88
#4040
Mert akkor kapsz egy labdát facetoface-ba

T.T.

antijuve
#4039
megpróbálok nem morcos lenni😄

ups and downs

Freedom88
#4038
CSütörtökön kell majd "nagyon" korán kelned

T.T.

antijuve
#4037
én reggel szeretek aludni,éjszaka kevésbé,de ha késõn fexek le(mondjuk fél három),akkor kicsit késõn kelek,és most nem akarom h elmenjen a fél nap😄

ups and downs

Freedom88
#4036
Mert végre én választottam ki a zenét😊))

Hát én nem vagyok az a nagy alvó

T.T.

antijuve
#4035
ahha,értem😄-biztos😄
fél kettõkor én már aludtam😄

a video egyébként jó😄-a zene is sokkal jobb mint múltkor😄

ups and downs

Freedom88
#4034
fél 2re lettem kész vele, mert Karesszal fél 1ig Lineage II-tünk.
MA meg folytatjuk😊) Már 15 szinten vagyok, Karesz 68 körül😄

T.T.

Freedom88
#4033
Helyes, helyes, helyes

T.T.

antijuve
#4032
kösz.töltöm a videot...

ups and downs

Freedom88
#4031

T.T.

Freedom88
#4030
Jó éjt!

T.T.

Freedom88
#4029
NA, kész a videó, lehet tölteni! Véleményt kérek!
Nyugi majd feljövünk! Messze még a vég. De már 3 napja benne vagyunk a Top10ben.

T.T.

antijuve
#4028
Legnépszerûbb témák


1. Ismerd fel a képrõl a repülõt
2. World of Warcraft
3. Battlefield 2
4. Ismerd fel a képrõl a játékot
5. Point of Existence
6. A Pc-s játékoknak leáldozott
7. '80 as évek zenéi
8. Football Manager
9. Counter-Strike:Source
10. F1CHL - Retro


innen már csak elõre vezet az út😄

ups and downs

antijuve
#4027
Feliciano Lopez: 😄

ups and downs

antijuve
#4026
ok,ahogy érzed.

ups and downs

Freedom88
#4025
Hát ha lesz belõle valami mert nagoyn lefoglal most ez a game.

Szerepjáték amit onlineban lehet nyomni. Karesszal együtt vonulunk egy klánban, qrva jó!

T.T.

antijuve
#4024
Huuu,de kiváncsi vagyok rá!😄😄-mikor lesz már reggel?😄😄😄😄

egyébként ez milyen játék?még nem hallottam róla.

Egyébként úgy bírom h Tornyi magyaráz a fociról...semmi eredményt nem mutatott fel(pályafutása legnagyobb sikere h a Diósgyõrrel megverte a Fradit az Üllõi úton 4-2re.Egyébként mindenhonnan csak a pénzt viszi,mert edzõnek szar,és mindig felbontják a szerzõdését...utána meg végkielégítést követel...-no mindegy,ez most nem jön ide,csak írtam egy kis szöveget😄)<#wow1>

ups and downs

Freedom88
#4023
MEGVAN A SZÁM!!!Ja, csak még keveset játszottunk, mivel mentem CODozni, meg rFactorozni, majd most folytatjuk sztem lassacskán, csak még most asszony baszogat MSN-nen

T.T.

antijuve
#4022
akkor haladsz.az is valami.és jó volt a lájonédsz?vagy mi a tökömbökömcsütörtökön?

ups and downs

Freedom88
#4021
NEM😞((((
De már tippjeim vannak

T.T.

antijuve
#4020
nah re.találtál már vmi zenét??😄

ups and downs

antijuve
#4019
jó szórakozást!én meg megnézem a Jég veled-et,már régen láttam.

ups and downs

Freedom88
#4018
ITT VAN KÁROLY!! KEZDÜNK LÁJONÉDZSEZNI

T.T.

Freedom88
#4017
Sebay, majd feljövünk

T.T.

Freedom88
#4016
Lineage II-nék ha jönne Káresz

T.T.

antijuve
#4015
leszorultunk az elsõ helyrõl😞

ups and downs

antijuve
#4014
micsinálsz?én is csinálok vmit😄

ups and downs

Freedom88
#4013
helyes!

Én megyek mindjárt Karesszal Lineagézni, aztán COD

T.T.

antijuve
#4012
csak vicceltem...de úgy elképzeltem magamban,hogy milyen lenne😄😄

mára angol kilõve

ups and downs

Freedom88
#4011
dehogy teszek be...neked, na majd vhogy megoldom

T.T.

antijuve
#4010
nah,hozzá is látok.mindjá jövök😄

ups and downs

antijuve
#4009
tegyél be valami Uhrin Benedek számot!az a lol😄😄😄

ups and downs

Freedom88
#4008
NEM TALÁLOK JÓ SZÁÁÁMOT! NA MAJD AZÉRT REMÉLEM LESZ MERT AKKOR

T.T.

Freedom88
#4007
az jó hely😄

T.T.

antijuve
#4006
jól vanna,most pihenek😄-még négy oldal(kábé öt perc és kész is lesz,és már aztán eldugom az angolt a p*csába!!!!)

ups and downs

Freedom88
#4005
csak angolozz, és ne franciázz😄

T.T.

antijuve
#4004
szám is,hozzászólás is.

ups and downs

Freedom88
#4003
4000 megvan most nézem

T.T.

antijuve
#4002

ups and downs

Freedom88
#4001
Semelyik nem hulladék

T.T.

antijuve
#4000
mármint a fele nem hulladék?lehet,csak mondtam😄😄

ups and downs

antijuve
#3999
az is jó,csak egy kicsit lassúcska😄😄-vannak sokkal jobbak😄

ups and downs

Freedom88
#3998
Ich Will?😊)

T.T.

Freedom88
#3997
azért annyit anem

T.T.

antijuve
#3996
ezaz,tegyél be vmi Rammstein számot😄alai Lama,Stein um Stein😄😄😄😄😄

ups and downs