F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

antijuve
#4145
veszélyes dolog a rally-hallod Babó??!

ups and downs

Freedom88
#4144
antijuve
#4143
'kó jó.

ups and downs

Freedom88
#4142
Én nem fáztam, pedig nyitva volt az ablak, volt akihez odabújhattam, és felmelegitettük egymást😊

T.T.

antijuve
#4141
én se,csak nyitva volt az ablak,és nekem az is bõven elég.

ups and downs

Freedom88
#4140
Jó reggelt! Nem tudom, nem dugtam még ki a fejem a külvilágra

T.T.

Freedom88
#4139
Jó reggelt!

T.T.

antijuve
#4138
hello mindenkinek!ROHADT HIDEG VAN!!

ups and downs

Tigristank
#4137
Jó reggelt srácok!

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Freedom88
#4136
FEnt lennék még jó ideig de Zsófy álmos elégéé

T.T.

antijuve
#4135

ups and downs

antijuve
#4134
nyertem😄

ups and downs

Freedom88
#4133
Na, jó éjszakát, mentem..byebye

T.T.

antijuve
#4132
mert most én így gondolom

ups and downs

antijuve
#4131
dettó...rongálást én is mélyen elítélem...vezetõk:kidobni a klubházból.

ups and downs

Freedom88
#4130
hmm, tényleg? miért?

T.T.

Freedom88
#4129
Mert most mégis egy csapat, Fradi, de asszem rongálni is együtt szoktak. Amúgy jó látni hogy sokan vannak, de olyna vezetõket, akik nyúlják a lóvét, lõném fejbe sznájperrel

T.T.

antijuve
#4128
ezt most nem kéne😄

ups and downs

antijuve
#4127
Juventus-FTC 0-1 VVK-döntõ Torinoban...

lehetõleg ne ide,csak az NB1re kevesebben kiváncsiak mint egy csapatra?hmmmm.érdekes,mikor a Vasas volt másodosztályú nem voltak 10ezren egy meccsen...vajon miért.

ups and downs

Freedom88
#4126
Gondolkozzunk rajta😄

T.T.

Freedom88
#4125
Most hovaszarjak h többen vannak? Az osztály NB II. Ok: nincs lóvé. Ergo akkor ne induljanak.
Ha Juventust kizárták akkor már a NAGY Fradesszal ne hogy már ne tegyék meg.

T.T.

antijuve
#4124
gondolod?

ups and downs

antijuve
#4123
és??arról messze nem õk tehetnek.egyébként meg tök mindegy,mert az majdhogynem többen vannak az NB II-ben egy FTC meccsen,mint az NB1 egy teljes fordulójában...hoppácska

ups and downs

Freedom88
#4122
pedig kellene😄

T.T.

Freedom88
#4121
Hol? az NB II-ben? Postások, meg újságárusok ellen fociznak😄

T.T.

antijuve
#4120
most akkor nem

ups and downs

antijuve
#4119
khmmm,Erkölcs,Erõ,Egyetértés!

ups and downs

Freedom88
#4118
Most akkor nem gondolkozol rajta?

T.T.

Freedom88
#4117
Én is ezt tenném ebben a csapatban😄

T.T.

antijuve
#4116
menj a francba,
gondolkozik a nyavaja.
😄

ups and downs

antijuve
#4115
hagyd békén!😄-FTC 4ever!!😄

ups and downs

Freedom88
#4114
Gondolkozz rajta😄

T.T.

Freedom88
#4113
😄DDDD
Fradi...jap, az már NB II😄DD

T.T.

antijuve
#4112
hát haladsz affelé...

ups and downs

antijuve
#4111
mintha egy NB1-es meccsrõl jönne...😄

ups and downs

Freedom88
#4110
Hogy idegesitselek😄

T.T.

Freedom88
#4109
Kicsit se unja az életét

T.T.

antijuve
#4108
akkor meg mi a túrónak mondod heee???😄
gondolkozz mielõtt megszólalsz😄😄😄

ups and downs

antijuve
#4107
de aranyos...

ups and downs

Freedom88
#4106
Nem is kéne!

T.T.

antijuve
#4105
mivan??mostmár teljesen összezavarsz...😄-nem is gondolkodok rajta tovább.

ups and downs

Freedom88
#4104

T.T.

Freedom88
#4103
pfff, hát qrvára nem😄

T.T.

antijuve
#4102
gondolkszok rajta😄

ups and downs

Freedom88
#4101
Mert megyek aludni sztem!

T.T.

Freedom88
#4100
remek😄

T.T.

antijuve
#4099
most mé??

ups and downs

antijuve
#4098
igen,legalább sikerült tisztázni h mi a sírás😄-DE ÉN NEM ÍGY SZOKTAM KELNI😄😄😄

ups and downs

Freedom88
#4097
semmi....

T.T.

antijuve
#4096
öööö nemértem😄

ups and downs