F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gordon 24
#4195
Csak érdekel. Mert én is szopok ezzel a buzi géppel már egy éve és még mindig nem olyan amilyenekk kéne lennie. Szóval sorstárs a Petya ezért.

Downhill!!

antijuve
#4194
Kettõt és könnyebbet.Elhúzott vidékre,holnap hazajön,és egyszer majd ad magáról életjelet.Ámen.

Miért kérded egyébként?😄

ups and downs

gordon 24
#4193
Hát figy az 1:20-at stabilan nyomom. Néha bejön egy két 1:19-es idõ de ez nem stabil. Szóval ennyire megy egyenlõre. De ezt a pályát nem birom. Ja és ez kézi váltással én igy fogok menni ha jövök mert különben tök unalom. olyan mint egy hikomat autó . Szóval igy Többi pályán mik az idõk? Mondjuk Spa?

Downhill!!

gordon 24
#4192
Ja jó asztem azthitted.. De nem akko oké.


Mivan Petya gépével?

Downhill!!

antijuve
#4191
Egyébként h haladsz a játékkal?

ups and downs

antijuve
#4190
Gondoltam.Csak úgy kíváncsiságból kérdeztem.

ups and downs

gordon 24
#4189
Az nem gond nem ezzel van baj.. Ez egy kibirható összeg csak jelenesetben össze vissza egy 10-esem van amivel ráadásul tartozom a bátyámnak szóval igy nem igazán tudok szerver dijjat fizetni. Pár nap és lesz pénzem döntök aztán meg beszélünk.

Downhill!!

antijuve
#4188
Petyának is 3500Ft-ot kellene fizetnie?Elvileg õ csak fél évig használná a szervert

ups and downs

gordon 24
#4187
Szia!!! Nem válaszoltál... Na mind1. Az a lényeg amit msn-ben leirtam ha látad.

Hogy a fizum még nincs itt ugyhogy nincs zsém. Ez az egyik része a másik hogy még én sem tudom mit akarok na ez a legnagyobb baj. De remélem eldöntöm majd. Szóval az a lényeg hogyha lesz pénzem és döntöttem is jelentkezem nálatok és megbeszéljük.

Downhill!!

antijuve
#4186
fázom

ups and downs

antijuve
#4185
jóóvanna

ups and downs

Freedom88
#4184
Akkor az lesz!

T.T.

antijuve
#4183
aha,és ha szar idõ lesz?

ups and downs

Freedom88
#4182
Holnap ffffffooocccci😄

T.T.

Freedom88
#4181
Amig marad addig nem lehet rossz😊

T.T.

antijuve
#4180
nekemse.akkor marad így

ups and downs

Freedom88
#4179
nincs ötletem!

T.T.

antijuve
#4178
találj ki vmi jobbat😄

ups and downs

antijuve
#4177
Jó étvágyat az ebédhez!😄-én most kajálok

ups and downs

Freedom88
#4176
faszom😄DD

T.T.

Freedom88
#4175
jaja😞((

T.T.

antijuve
#4174
te mondtad h beszéjünk errõl😄😄

ups and downs

antijuve
#4173
ne is😄

ez a köcsög kis Babó!már megint alkotott,mondhatom

ups and downs

Freedom88
#4172
el se olvasom😄DDD

T.T.

antijuve
#4171
rendben.ezt vártam,hogy végre kifejthessem véleményem e téren.

Szóval mint mindenki tudja a szelektív hulladékgyûjtés igen fontos dologgá vált a kialakult világban.Most,amikor a környezetszennyezés elképesztõ méreteket ölt,fontos,hogy az elhasznált anyagokat ne csak kidobjuk,hanem újrahasznosítsuk õket.Felesleges újabb és újabb szeméthegyeket teremteni,ha az alapanyag már adott,csak újra fel kell használni õket.Ebben segít a szelektív hulladékgyûjtés.Sajnos hazánk e téren le van maradva a Nyugat-Európai államoktól,és fõvárosunkban is csak elvétve találni különbõzõ színõ doboozokat,amibe bele lehetne dobni az üveget,a papírt,a mûanyagot,stb....

😄😄😄😄😄

ups and downs

Freedom88
#4170
na, várj
Beszélgessünk a szelektiv hulladékgyüjtésrõl az Európai Unión belül😄

T.T.

antijuve
#4169
pedig te olyan OKOS vagy😄

ups and downs

Freedom88
#4168
nekem se

T.T.

antijuve
#4167
pfffff.én??semmi nem jut eszembe😄

ups and downs

Freedom88
#4166
Dobj egy témát!

T.T.

antijuve
#4165
Asszem kéne vmi másról írogatni,mert ez a beszélgetés kezd kissé alacsony színvonalúra süllyedni😄😄😄😄

ups and downs

Freedom88
#4164
ja jóóóóóóóó😊

T.T.

antijuve
#4163
nem,ezt értem.pont azért mondtam h jajj nekem

ups and downs

Freedom88
#4162
Miért? Mert gondolkozol rajta😊)

T.T.

antijuve
#4161
jajj nekem.

ups and downs

Freedom88
#4160
tomposan😊

T.T.

Freedom88
#4159
Jap!

T.T.

antijuve
#4158
jah,hogy egy órát vagy kettõt,esetleg hármat.

ups and downs

antijuve
#4157
árpádos?😄

ups and downs

Freedom88
#4156
én az voltam

T.T.

Freedom88
#4155
a menetrend azért van, h tudjuk mennyit késik a vonat

T.T.

antijuve
#4154
valami krapi azt mondja:lál az árpádos.azt mondja te érted.miaz?😄

ups and downs

antijuve
#4153
hát nem...más kérdés mit nevezünk pontosságnak()

ups and downs

Freedom88
#4152
egyértelmü, ezen vitatkozni nem lehet😊)

T.T.

antijuve
#4151
de a MÁV mindig "pontos"😄

ups and downs

Freedom88
#4150
Ja! Már csak a vonat lett volna durvább

T.T.

antijuve
#4149
hát ezaz....menetrendszeri😄-akkor be lehetett volna kalkulálni😄

ups and downs

Freedom88
#4148
Passz...

T.T.

antijuve
#4147
mondjuk jó a szervezés...(vagy a navigátor),hogy a francba kerül egy busz a rallypályára??

ups and downs

Freedom88
#4146
De nagyon durva!!!!

T.T.