F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Csak érdekel. Mert én is szopok ezzel a buzi géppel már egy éve és még mindig nem olyan amilyenekk kéne lennie. Szóval sorstárs a Petya ezért.
Downhill!!
Kettõt és könnyebbet.Elhúzott vidékre,holnap hazajön,és egyszer majd ad magáról életjelet.Ámen.
Miért kérded egyébként?😄
Miért kérded egyébként?😄
ups and downs
Hát figy az 1:20-at stabilan nyomom. Néha bejön egy két 1:19-es idõ de ez nem stabil. Szóval ennyire megy egyenlõre. De ezt a pályát nem birom. Ja és ez kézi váltással én igy fogok menni ha jövök mert különben tök unalom. olyan mint egy hikomat autó . Szóval igy Többi pályán mik az idõk? Mondjuk Spa?
Downhill!!
Az nem gond nem ezzel van baj.. Ez egy kibirható összeg csak jelenesetben össze vissza egy 10-esem van amivel ráadásul tartozom a bátyámnak szóval igy nem igazán tudok szerver dijjat fizetni. Pár nap és lesz pénzem döntök aztán meg beszélünk.
Downhill!!
Petyának is 3500Ft-ot kellene fizetnie?Elvileg õ csak fél évig használná a szervert
ups and downs
Szia!!! Nem válaszoltál... Na mind1. Az a lényeg amit msn-ben leirtam ha látad.
Hogy a fizum még nincs itt ugyhogy nincs zsém. Ez az egyik része a másik hogy még én sem tudom mit akarok na ez a legnagyobb baj. De remélem eldöntöm majd. Szóval az a lényeg hogyha lesz pénzem és döntöttem is jelentkezem nálatok és megbeszéljük.
Hogy a fizum még nincs itt ugyhogy nincs zsém. Ez az egyik része a másik hogy még én sem tudom mit akarok na ez a legnagyobb baj. De remélem eldöntöm majd. Szóval az a lényeg hogyha lesz pénzem és döntöttem is jelentkezem nálatok és megbeszéljük.
Downhill!!
rendben.ezt vártam,hogy végre kifejthessem véleményem e téren.
Szóval mint mindenki tudja a szelektív hulladékgyûjtés igen fontos dologgá vált a kialakult világban.Most,amikor a környezetszennyezés elképesztõ méreteket ölt,fontos,hogy az elhasznált anyagokat ne csak kidobjuk,hanem újrahasznosítsuk õket.Felesleges újabb és újabb szeméthegyeket teremteni,ha az alapanyag már adott,csak újra fel kell használni õket.Ebben segít a szelektív hulladékgyûjtés.Sajnos hazánk e téren le van maradva a Nyugat-Európai államoktól,és fõvárosunkban is csak elvétve találni különbõzõ színõ doboozokat,amibe bele lehetne dobni az üveget,a papírt,a mûanyagot,stb....
😄😄😄😄😄
Szóval mint mindenki tudja a szelektív hulladékgyûjtés igen fontos dologgá vált a kialakult világban.Most,amikor a környezetszennyezés elképesztõ méreteket ölt,fontos,hogy az elhasznált anyagokat ne csak kidobjuk,hanem újrahasznosítsuk õket.Felesleges újabb és újabb szeméthegyeket teremteni,ha az alapanyag már adott,csak újra fel kell használni õket.Ebben segít a szelektív hulladékgyûjtés.Sajnos hazánk e téren le van maradva a Nyugat-Európai államoktól,és fõvárosunkban is csak elvétve találni különbõzõ színõ doboozokat,amibe bele lehetne dobni az üveget,a papírt,a mûanyagot,stb....
😄😄😄😄😄
ups and downs
Asszem kéne vmi másról írogatni,mert ez a beszélgetés kezd kissé alacsony színvonalúra süllyedni😄😄😄😄
ups and downs
mondjuk jó a szervezés...(vagy a navigátor),hogy a francba kerül egy busz a rallypályára??
ups and downs