F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Freedom88
#4245
ok, mégjobb! akkor már leszünk 8an, akik befizették!

T.T.

antijuve
#4244
most erre mit mondjak?hát az😄

ups and downs

antijuve
#4243
köszke.Jeffét is viszem,h neki se legyen már vele gondja...talán nem haragszik meg érte..

ups and downs

Freedom88
#4242
szopjon le

T.T.

Freedom88
#4241
természetesen!

T.T.

antijuve
#4240
nem tartózkodik itthon....holnap jön haza

ups and downs

antijuve
#4239
az a pech.Figyu!Akkor odaadhatnám neked a lóvét?mert akkor nem kéne itt küldözgetni meg blabla.szóval egyszerûbb lenne

ups and downs

Freedom88
#4238
Jeff nem jön?

T.T.

Freedom88
#4237
mert dolgozik...

T.T.

antijuve
#4236
mé nem?

ups and downs

Freedom88
#4235
Eagle nem jön

T.T.

antijuve
#4234
és Eag lesz a játékvezetõ?😄

ups and downs

Freedom88
#4233
2-3 ellen😊

Te leszel Bullal, én meg Trenyoval meg Zsófival😊

T.T.

antijuve
#4232
öten hogy focizunk?😄

ups and downs

Freedom88
#4231
jap!😊

T.T.

antijuve
#4230
fáj az igazság.😄

ups and downs

Freedom88
#4229
naaa, ne mondj ilyet😊

T.T.

antijuve
#4228
de télleg nem😄

ups and downs

Freedom88
#4227
dehogynem😄

T.T.

Freedom88
#4226
bye

T.T.

antijuve
#4225
És?

nem vagyok nagy piás😄

ups and downs

gordon 24
#4224
Oké gyakorlom aztán majd lesz valami... Na viszont én lépek holnap fél 6-kor már Pilisen kell lenem ugyhogy sziasztok...

Downhill!!

Freedom88
#4223
1.08ak azok már jó idõk, de 1.07 is megfutható, vagyis olyan neked 1.12-1.14 között

T.T.

Freedom88
#4222
VAN forditó program, meg józan ész, és állitgatni!!!!!!!!!!!!!!

MERT LEGALÁBB TALÁLKOZUNK, ÉS HA NEM FOCIZUNK, AKKOR BEMÁSZUNK INNI VHOVA😄

T.T.

gordon 24
#4221
Oké!! Indibe mennyi a rekord? Mihez közelitsek?

Downhill!!

antijuve
#4220
NEM MINDENKI OLYAN MINT TE!KEZDETNEK NEM ROSSZ,TALÁN SEGÍT GYORSABBAN KÉSZÍTENI SETUPOT AZ ELEJÉN!!

HA ESIK HA FÚJ???MÉ?

ups and downs

Freedom88
#4219
KÉZIKÖNYV?? AZ MEG A MI LÓFASZNAK??? NEKEM SE VOLT, AZTÁN MEGTANULTAM.
LOL! SZÉPEN KITAPASZTALOD H MI MI ÉS AKKOR PROFI LESZEL. Amúgy nem gond h nem jössz, majd ha lesz kedved és pénzed csatlakozol.
Brian: igen, mindenkinek 3500Ft. Amúgy holnap ha esik ha fúj megyünk.

Gordon: Gyakorolj Indianapolisra. Kanadán még nem indulsz az biztos.

T.T.

gordon 24
#4218
Oké elolvasgatom köszi.

Downhill!!

antijuve
#4217
itt is van egy-két dolog,ami segíthet(Wéber Gábor követte el):http://hungpl.hsw.hu/index.php?page=setup_guide

ups and downs

antijuve
#4216
hát igen.Talladega-i funraceken ugyanazzal a setuppal megyünk,de VB futamokon nem.Ha találkoztok Petivel,akkor õ oda tudná adni az enyémet.

ups and downs

gordon 24
#4215
Aham akko ez bukta... Na mind egy majd nem tudom hogy lesz. Kár hogy nem csinál valaki mint a NR-es játékhoz. Ott van egy srác aki megcsinálja a setupot és a többiek letöltik aztán azzal megy mindenki.Azthittem nálatok is igy van.

Downhill!!

antijuve
#4214
aha.a kézikönyvet adták a játékhoz.nemtom le lehet e tölteni a netrõl.

ups and downs

gordon 24
#4213
Hátõ az ugy van. Egy haverom irta meg az Etcc moddal együtt. Tehát nem eredeti.

Downhill!!

antijuve
#4212
a játékod honnan van?:S

ups and downs

gordon 24
#4211
Figyi és ez a kézikönyv ezt honnan szerezted? Magyarositásban van vagy hol?

Downhill!!

antijuve
#4210
hátigen,az nem sokat ér,az biztos.elég bonyolult setupot csinálni.a játékhoz van kézikönyv,abból lehet okosodni😄-meg vannak még olyan dokumentumok,amelyek segíthetnek.sajna ebbe bele kell tanulni.

ups and downs

gordon 24
#4209
Ne.... Ezt komolyan mondod? Wazz akkor mindenholtök utsó leszek.... Na ehez aztán abszolut nem értek. Az alappal meg kb ott vok ahol a part szakad.

Downhill!!

antijuve
#4208
mindenki magának csinálja.ez benne a nehézség

ups and downs

gordon 24
#4207
Ja tényleg ezeket lelehet tölteni valahonnan? Vagy ti külditek vagy hogy szokott lenni?

Downhill!!

antijuve
#4206
akkor hagyd a francba Angliát,gyakorolj a köv.pályákra.mondjuk vmi jó setup is kéne...

ups and downs

gordon 24
#4205
Majd gyakorlom mondjuk hála istennek holnap még ugysem jövök egy év mulvár meg edzek. Hála istenek egy szezonban csak egyszer van anglia.

Downhill!!

antijuve
#4204
persze,szabálytalan.próbáld meg finoman rátenni:S:S.de a belsõ kerékvetõt kerüld.elõször próbáld meg kis gázelvétellel.viszont akkor hatosban kell bevenni,legalábbis én úgy csinálnám

ups and downs

gordon 24
#4203
Na ezaz amit nem értek.. Ha az elsõbe én bele megyek full gázzal kb vagy 10méterrel hagyom el a pályát és a füvön fejezem be a kanyart. Ez meg tök szabálytalan. Mert elméletileg ha két kerékkel elhagyod a fehér vonalat egy versenyen többször azért kizárás jár. Persze ez játék de akkor is. Ráadásul le is lassit engem a fü.

Downhill!!

antijuve
#4202
speciel az elsõ kanyarban nem kell fékezni.elõször csak a harmadik kanyar végén kell a fékre lépni,hogy be tudd venni a negyediket.

ups and downs

gordon 24
#4201
DDDDD.- Igen nem fogok egyesbe menni végig. Mondjuk a mostani tempom hozzátok képest ilyesmi.

Downhill!!

gordon 24
#4200
Azt mondták nekem hogy valszeg azért indul ujra azzal a játékkal (NR2003) mert ez a gém alergiás az alaplapi hangkártyára. Aztmondják hogy azt kell megpróbálnom hogy letiltatni ezt és venni bele egy pci-os hangkártyát. Valszeg ez után megjavul.(mondjuk én kétlem)

Downhill!!

antijuve
#4199
Majd kialakul.Csak egy a lényeg:a pirosnál váltsál fel,ez nagyon fontos😄

ups and downs

gordon 24
#4198
Nem tudom hogy jól csinálom-e. De én minden játékkal igy játszom szerintem sokkal élvezetessebb. Legalábbis nekem.

Downhill!!

antijuve
#4197
Hát az pech.Sajna az enyém is belassul néha,de sztem ez simán az XP miatt van.Egyébként nem indul újra meg egyéb nyalánkságokat sem csinál

ups and downs

antijuve
#4196
Fogalmam sincs😄-ott még nem mentem ezzel a moddal.Freedom-ot kell errõl kérdezgetni,neki nagyobb a tapasztalata e téren😄

Ok,menjél nyugodtan kéziváltással,csak az elején nehéz sztem,meg kell szokni,de ha már jól csinálod akkor elõnyt jelent.

ups and downs