F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

antijuve
#4395
de Õ tökéletes,nem tudtad??😄

ups and downs

antijuve
#4394
már jó.
Peet:hát az!a film legjobb része az a kábé 10 perc

ups and downs

Jeff Gordon
#4393
ehh. sok sikert. nehéz lesz...

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4392
hatalmas film. ez meg egy nagyon jó jelenet.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#4391
kár😄

ezzel a videoval megszenvedek.hogy a francba kell letölteni??

ups and downs

Freedom88
#4390
Nem nagyon láttam,

T.T.

antijuve
#4389
hát még szép😄

"-Szép-szép...Harcolni is tudnak?
-Természetesen!
-El is várom!"

Piszkos tizenkettõ. nagy film😄

ups and downs

Freedom88
#4388
JELESRE VIZSGÁZOK MINDENBÕL😄DD

T.T.

antijuve
#4387
irány a Howard!!😄

ups and downs

Freedom88
#4386
sztem egy fõsulit v. egyetemet meg lehet lõni

T.T.

antijuve
#4385
Szurkolok neked!Én go to law😄😄-még nemtom hova...

ups and downs

Freedom88
#4384
Hát majd meglájjuk, de megpróbálom, úgyérzem van bennem erõ. 7 féléves...

T.T.

antijuve
#4383
aha,jogon másképp van.ott nem 1 hét a vizsgaidõszak,és nem csak akkor kell tanulni,mert mittomén,vannak zh-k meg ilyenek...ugye Peti??😄

ups and downs

Freedom88
#4382
vizsga idõszak van, akkor azért nem egy tárgyból vizsgázok, szóval 1 hét kõkeményen vizsga irás....ebbe kell belegondolni

T.T.

Freedom88
#4381
hát de azok kõkemények😊))

T.T.

antijuve
#4380
hmm,sztem azért nem csak akkor kell majd tanulni...ez a két vizsga egy évben elég egyszerûnek tûnik...

ups and downs

Freedom88
#4379
Nem fizetõs a suli...
1 év alatt 2szer 1 hetet tanulni, bõven elég😄

T.T.

antijuve
#4378
2 vizsga?olcsón megússzátok😄

ups and downs

Freedom88
#4377
Kösz!

Most nézem, évente van 2 vizsga...pff, nem is sok

T.T.

antijuve
#4376
Sok sikert hozzá!

ups and downs

Freedom88
#4375
Most néztem meg a jelentkezéseket erre az évre. elvileg a BME lesz

T.T.

antijuve
#4374
Szijá!
Ok.
Jó neked.
Reméljük.

ups and downs

Freedom88
#4373
Sziasztok!
Nem volt ma tanévnyitó, hanem Budafokon voltam segiteni anyámnak😊))
Bruhaha!MAjd nekem csak hétfõn lesz.
Jövõre én is egyetemista leszek!!!woáláá

T.T.

antijuve
#4372
szia!!

ups and downs

Jeff Gordon
#4371
hát akkor én mostan itt elköszönök egy idöre.
byez all.
majd jelentkezem!

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4370
én majd Budaörsre akarok menni, de oda meg kocsival kéne... de ha nem akkor elmegyek volánnal is.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4369
pfff. hát ez komoly forma lehet!

The only speedometer is in your head.

antijuve
#4368
nemtom.Budafokon,vagy hol a túróban.Nekem vasárnap délután lesz,hogy csesszék meg...elég szar

ups and downs

antijuve
#4367
nem rá gondoltam.csak szerda éjjel cseteltünk(sry Free:szóval chateltünk),és ott kertült szóba ez.Valami emberke azt mondta h csak a gyökerek használnak IE-t.Hát lehet h van igaza,megfogadom a tanácsát,ha már van firefoxom is😄-ja meg a Fix TV-n is mondta a dagicsávó😄-na az mekkora arc!!😄

ups and downs

Jeff Gordon
#4366
Freedom csak nem évnyiton van?😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4365
jah, jó szar lehet.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4364
jah, eag szerint. de hogy finom legyek leszarom ha emiatt gyökérnek tart.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#4363
egyszer sikerül,máskor nem.hát ez k jó.

ups and downs

antijuve
#4362
de rohadt firefox-szal nem tok.pedig egyesek szerint csak a gyökerek használnak IE-t😄

ups and downs

Jeff Gordon
#4361
jah, IEvel.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4360
azaz. vmivel megpróbáltam feldobni a totyikot. sztem Freenek is tetszik ez a szám😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#4359
jó neked,te legalább be tudsz lépni😄

ups and downs

antijuve
#4358
Santa...Maria......
Santa...Maria......😄😄😄

ups and downs

Jeff Gordon
#4357
akkor is szar ez a ligaforum, ma beléptem de alig birtam elolvasni két nyilatkozatot mert annyit tölt hogy beszarás...

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4356
hehe😄
leszek is😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4355
"vigyél el minket arra hol senkise járt
nem fértek el, van már elég tengerész,
vigyél el és mi nem tévesztjük el az irányt.
Tenger felöl megtalálom Indiát,
de az se baj ha közben felfedezzük Amerikát"

The only speedometer is in your head.

antijuve
#4354
szemét😄😄😄-na majd vizsgaidõszakban legyél ilyen vidám😄😄

ups and downs

Jeff Gordon
#4353
na felmászok egy kicsit msnre.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4352
hát biztosan. én élveztem, jó érzés volt. hülyén hangzik de felsöbbrendünek éreztem magam😄 egy pillanatig. na nembaj, német tanárnömmel beszélgettem egy húsz percet aztán jöttem haza, Gab nemtom mikor jön:S

The only speedometer is in your head.

antijuve
#4351
na blöki,látom jól elvoltál magadban.milyen volt az évnyitó?😄-gondolom élvezte Gab😄

ups and downs

Jeff Gordon
#4350

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4349
végülis jól elvagyok itt egyedül, na akkor irok egy iwiw üzit Katinak. ha valaki keresne hagyjon itt nyomot maga után...

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4348
na visszatértem egy kicsit, még ittvagyok kétórát kb.
remélem hiányoztam mindenkinek😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4347
aztat inkább Zsófy, bár gondolom már megtörtént egy párszor😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4346
igy kell ügyesen mellébeszélni😄😄😄 majd érettségire ne felejtsd el😄

The only speedometer is in your head.