F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
hát még szép😄
"-Szép-szép...Harcolni is tudnak?
-Természetesen!
-El is várom!"
Piszkos tizenkettõ. nagy film😄
"-Szép-szép...Harcolni is tudnak?
-Természetesen!
-El is várom!"
Piszkos tizenkettõ. nagy film😄
ups and downs
aha,jogon másképp van.ott nem 1 hét a vizsgaidõszak,és nem csak akkor kell tanulni,mert mittomén,vannak zh-k meg ilyenek...ugye Peti??😄
ups and downs
vizsga idõszak van, akkor azért nem egy tárgyból vizsgázok, szóval 1 hét kõkeményen vizsga irás....ebbe kell belegondolni
T.T.
hmm,sztem azért nem csak akkor kell majd tanulni...ez a két vizsga egy évben elég egyszerûnek tûnik...
ups and downs
Sziasztok!
Nem volt ma tanévnyitó, hanem Budafokon voltam segiteni anyámnak😊))
Bruhaha!MAjd nekem csak hétfõn lesz.
Jövõre én is egyetemista leszek!!!woáláá
Nem volt ma tanévnyitó, hanem Budafokon voltam segiteni anyámnak😊))
Bruhaha!MAjd nekem csak hétfõn lesz.
Jövõre én is egyetemista leszek!!!woáláá
T.T.
hát akkor én mostan itt elköszönök egy idöre.
byez all.
majd jelentkezem!
byez all.
majd jelentkezem!
The only speedometer is in your head.
én majd Budaörsre akarok menni, de oda meg kocsival kéne... de ha nem akkor elmegyek volánnal is.
The only speedometer is in your head.
nemtom.Budafokon,vagy hol a túróban.Nekem vasárnap délután lesz,hogy csesszék meg...elég szar
ups and downs
nem rá gondoltam.csak szerda éjjel cseteltünk(sry Free:szóval chateltünk),és ott kertült szóba ez.Valami emberke azt mondta h csak a gyökerek használnak IE-t.Hát lehet h van igaza,megfogadom a tanácsát,ha már van firefoxom is😄-ja meg a Fix TV-n is mondta a dagicsávó😄-na az mekkora arc!!😄
ups and downs
jah, eag szerint. de hogy finom legyek leszarom ha emiatt gyökérnek tart.
The only speedometer is in your head.
de rohadt firefox-szal nem tok.pedig egyesek szerint csak a gyökerek használnak IE-t😄
ups and downs
azaz. vmivel megpróbáltam feldobni a totyikot. sztem Freenek is tetszik ez a szám😄
The only speedometer is in your head.
akkor is szar ez a ligaforum, ma beléptem de alig birtam elolvasni két nyilatkozatot mert annyit tölt hogy beszarás...
The only speedometer is in your head.
"vigyél el minket arra hol senkise járt
nem fértek el, van már elég tengerész,
vigyél el és mi nem tévesztjük el az irányt.
Tenger felöl megtalálom Indiát,
de az se baj ha közben felfedezzük Amerikát"
nem fértek el, van már elég tengerész,
vigyél el és mi nem tévesztjük el az irányt.
Tenger felöl megtalálom Indiát,
de az se baj ha közben felfedezzük Amerikát"
The only speedometer is in your head.
hát biztosan. én élveztem, jó érzés volt. hülyén hangzik de felsöbbrendünek éreztem magam😄 egy pillanatig. na nembaj, német tanárnömmel beszélgettem egy húsz percet aztán jöttem haza, Gab nemtom mikor jön:S
The only speedometer is in your head.
na blöki,látom jól elvoltál magadban.milyen volt az évnyitó?😄-gondolom élvezte Gab😄
ups and downs
The only speedometer is in your head.
végülis jól elvagyok itt egyedül, na akkor irok egy iwiw üzit Katinak. ha valaki keresne hagyjon itt nyomot maga után...
The only speedometer is in your head.
na visszatértem egy kicsit, még ittvagyok kétórát kb.
remélem hiányoztam mindenkinek😄
remélem hiányoztam mindenkinek😄
The only speedometer is in your head.
aztat inkább Zsófy, bár gondolom már megtörtént egy párszor😄
The only speedometer is in your head.