F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jeff Gordon
#4445
ciao Dóri😊
üdv itt is. akkor már vagyunk négyen...
jókis tápik lesz ez😄
pussz

The only speedometer is in your head.

#4444
Cyasztok😊

Jeff Gordon
#4443
szánalmas magyar futball, én még egy sikátort se zárnék le a kedvükért, nemhogy 3 utcát. szarok, szarok és megint csak szarok. égetik az országot, menjenek nemistom hová...

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4442
áááá, dehogyis. K.A.R.R. 😄😄😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4441
K.I.T.T akkor is a császár

T.T.

antijuve
#4440
😄😄😄😄

ups and downs

Freedom88
#4439
Nekem mondod?

T.T.

antijuve
#4438
Málykül Nályt a legnagyobb arc😄😄😄

ups and downs

Freedom88
#4437
azt

T.T.

antijuve
#4436
Szépjóreggel!

ups and downs

antijuve
#4435
Oks,jó éjt nektek!Holnap majd beszélünk😄.Vazze,uccsó nap a szünetbõl:@.Hogy rohadjanak meg!

Mégegyszer pá!😄

ups and downs

Freedom88
#4434
Nincs, de inkább most megyek, mert ittvan Zsófi. Most megyünk!!! bybye! Sokkold ki magad😄

T.T.

antijuve
#4433
ha van Sport2-d,akkor ott most lesz vége a meccsnek.talán lesz a végén öf.

ups and downs

Freedom88
#4432
Majd megnézem valahol az összefoglalót

T.T.

antijuve
#4431
Te,de ez olyan vicces meccs volt,h nemigaz.Ilyen hibákat elkövetni...nagyon loooooool!!!SZÉP VOLT FIÚK!!

ups and downs

Freedom88
#4430
Jobb is h kihagytam, sokkal jobb volt ez a film.
Lehet h kicsit elvont, de ha belegondolunk a szenvedélybe, minden érthetõ

T.T.

Freedom88
#4429
igen

T.T.

antijuve
#4428
aha,én meg nevettem egy jót a válogatotton

ups and downs

Freedom88
#4427
Mirage 2000 repülõgéprõl szól! iszonyatosan jó film!

T.T.

antijuve
#4426
francia film igaz?

ups and downs

antijuve
#4425
kúl a link.

ups and downs

Freedom88
#4424
Vadászpilóták

T.T.

Freedom88
#4423

T.T.

antijuve
#4422
Micsodát?😄

ups and downs

Freedom88
#4421
RE!!
Nagyon jó film! Érdemes megnézni!!

T.T.

antijuve
#4420
EZ SZÁNALOM!!!KOMOLYAN!ILYEN SZAR VÁLOGATOTTAT MÁR RÉG LÁTTAM!!!

ups and downs

antijuve
#4419
Kúúúúl

ups and downs

antijuve
#4418
a micsodát??

ups and downs

Freedom88
#4417
mIRCET tessék feltenni!!!!! Jelentkezzetek nálam a segitségért!

T.T.

antijuve
#4416
Helyes!Az nem rossz setup,csak nem arra a pályára való😄-de a Grip-nél tuti h sokkal jobb😄

ups and downs

gordon 24
#4415
Üdvözöllek dicsõ lovag... Mekprobálom.

Downhill!!

antijuve
#4414
figyu Petya.Rakd be azt a setupot amit adtam Angliára.Azzal sztem sokkal jobb lesz.

Egyébként szépjónapot!

ups and downs

Freedom88
#4413
Ne legyen már különbség😄

T.T.

gordon 24
#4412
Azt tudom de azért méis van egy kicsi különbség. Mondjuk ennek a hirnek örülök egy picit.. Red Bull 1000x jobb mint a Rönó. Meg látjuk mi lesz kicsit bizonytalan vagyok még.

Downhill!!

Freedom88
#4411
Az autók egyformák a modban.
Amúgy kiderült h a Red Bull Racinggel mész majd

T.T.

gordon 24
#4410
Hát õ. Tanulgatom, de kéne valami jó setupot csinálnom. Mert egyenlõre az van hogy ha tankolok kb 4környi suflát felrakok egy soft gumit és a grip setupot akkor tudok 1:12 vége körüli idõt. De ha versenyzek rajta és már több a benya és más a gumi akkor már csak 1:13vége 14eleje megy. Az meg sok szóval egyenlõre igy áll a dolog ja és Ferrarival. Rönóval még nem is próbáltam.

Downhill!!

Freedom88
#4409
H állunk indiánával?

T.T.

gordon 24
#4408
Jó reggelt.................

Downhill!!

Freedom88
#4407
jó reggelt

T.T.

antijuve
#4406
csatlakozom!Éljen a MÁV!😄

ups and downs

Freedom88
#4405
kösz😄

T.T.

Jeff Gordon
#4404
sztem jó lett, zeneileg is teccik. figyelembe véve hogy rekord idö alatt lett meg, le a kalappal a MÁVos srác elött😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4403
kalappal

T.T.

Jeff Gordon
#4402
na lentvan. nézem.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4401
Mondom h nem valami nagy szám

T.T.

Jeff Gordon
#4400
Brájen! lassú a BMWd akarom mondani a neted😊 kiv vagyok a vidire, mindjárt nézem is,egy perc.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4399
Videót letudod már tölteni Brian?

T.T.

Jeff Gordon
#4398
azaz😄😄
nagyonnagy😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#4397
jaja!!az is nagyon lol😄

"Ezek verték meg Ladislaw-t!....Ezek verték meg Ladislaw-t!...Ez a két szemét verte meg...!" 😄😄

ups and downs

Jeff Gordon
#4396
persze, én is láttam. nagyon nagy😄
meg az is jó amikor mondják egymásnak hogy xy-t megvertek és végén a fickó mondja a szenvedö alanynak😊

The only speedometer is in your head.