F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jeff Gordon
#4345
dehonnem. szuper MÁVval tavaly szeptemberben majdnem 3óra alatt értünk le Gyarmatra Peströl: 65km.lol. még jó hogy nem ittunk a vonaton... nem úgy mint gólyatáborkor😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4344
még szép. nagy sucks a csapat. azért egy kicsit sajnálom öket... de csak egy kicsit. maguknak keresték a bajt, ha eltávolitották volna azt akit kell, idöben. akkor most nem lennének itt😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4343
vmit hasonlit az eredetire. egész jól néz ki!

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4342
jó az.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4341
és sikerült is😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4340
KV-s jó reggelteket minden késön kelönek, szeptember elseje van, TANÉVNYITÓ😄😄😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4339
Annyira vészes nem lesz, csak holnap már 11kor jelenésem van Budafokon! 9:30kor ébresztõ

T.T.

Freedom88
#4338
köszi szépen! bybye!

T.T.

antijuve
#4337
sok sikert hozzá.lesz meló vele.-te süti😄

ups and downs

antijuve
#4336
Én megyek aludni.Jó éjt Brumi😄😄.
És grat a gyõzelemhez...

Nah pá.

ups and downs

Freedom88
#4335
igen, már elkezdtem

T.T.

antijuve
#4334
Huhha,télleg éccaka csinálod a videot?

ups and downs

antijuve
#4333
hát az.

ups and downs

Freedom88
#4332
Mert hülye a fórum

T.T.

antijuve
#4331
érdekes,most jó.ezt magyarázza meg vki.

ups and downs

Freedom88
#4330
a siker csapat

T.T.

Freedom88
#4329
passz

T.T.

antijuve
#4328
hát igen,az Ferrari...😄.

ups and downs

antijuve
#4327
figyu,firefox-kszal nem tok bejelentkezni a fórumba.ez mitõl lehetséges??

ups and downs

Freedom88
#4326
Szép, nekem 8 mp alatt letuták a srácok!

T.T.

antijuve
#4325
azért érdekes lett volna hogyha megelõzöm.sajna elcsesztem egy ívet...meg a boxkiállás...14 mp volt h rohadjanak meg:@

ups and downs

Freedom88
#4324
Ez volt a lényeg. Bár elsõ számitásaim úgy voltak h a két Minardi és Te is elõtte maradsz és akkor csak 5. szerez össz vissz 4 pontot és akkor most 10pont különbség lenne köztünk

T.T.

antijuve
#4323
naja,az sikerült alaposan.

ups and downs

Freedom88
#4322
miért? 2. lettem, jó az! GZsolt elé akartam bejönni, ez volt a lényeg.

T.T.

antijuve
#4321
de ennyire?

ups and downs

Freedom88
#4320
jap jap

T.T.

Freedom88
#4319
Semmit, biztonságra mentem

T.T.

antijuve
#4318
az sztem egész jónak mondható,fõleg Grip setuppal

ups and downs

antijuve
#4317
Free,mi a jó izét csináltál a qvalon??😄

ups and downs

gordon 24
#4316
Próbálkoztam indibe. A Játék setupjával aszem a Grip setuppal. Mentem egy 1:12.046-os idõt de ez az elsõ kanyar csunya levágásával sikerült. Ami biztossan megy az kb az 1:12.700 körüli idõ . Hát egyenlõre ennyi. Majd holnap nyomom még aztán kiderül.

Downhill!!

antijuve
#4315
Nyugodjon békében.😄

ups and downs

Freedom88
#4314
Sztem meghalt

T.T.

antijuve
#4313
Mi hír a jó Pííítör-rõl?

ups and downs

antijuve
#4312
ja hogy akkor😄-igen,aludtam,utána kajáltam utána meg fürdés.és most itt vagyok

ups and downs

Tigristank
#4311
A meccs után, mikor hazaértél. 😄

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

antijuve
#4310
mikor?😄

ups and downs

Tigristank
#4309
Gondolom aludtál.

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

antijuve
#4308
kösz jó volt.bullal egy megállót tovább mentünk.😞😄

ups and downs

antijuve
#4307
'reggelt.

ups and downs

Freedom88
#4306
H érezte magát kedves brian?

T.T.

Freedom88
#4305
jó reggelt

T.T.

Freedom88
#4304
Hát nem

T.T.

antijuve
#4303
nem gyenge a csávó...

ups and downs

Freedom88
#4302
sirni

T.T.

antijuve
#4301
ekkora hülyét mint ez a fasz😄-ezen most nevetni kéne vagy sírni vagy....???

ups and downs

Freedom88
#4300
😄DDDD

T.T.

antijuve
#4299
amilyen hülye vagy még bóknak veszed😄

ups and downs

Freedom88
#4298
kösz, most ez bók vagy sértés?:d

T.T.

antijuve
#4297
mert idióta vagy😄

ups and downs

Freedom88
#4296
miért??

T.T.