F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jeff Gordon
#4495
halihó mindenkinek, nagy kár hogy suliba vagytok😄, no mindegy...

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4494
Biztos kakil a budin😄

T.T.

antijuve
#4493
Na Petya?mi a helyzet?

ups and downs

antijuve
#4492
ok😄

ups and downs

Freedom88
#4491
Nekem mondod? Mondjuk vagyunk 5en abból 2 csaj, egyik nem is néz ki rosszul, majd melllé csapódok😄

T.T.

antijuve
#4490
😊.Három óra?az kemény lesz😄

ups and downs

Freedom88
#4489
csak egy ilyen bevezetõ óra volt.

Holnaptól jöv. csütörtökig 17:00-20:00ig oktatás. Szóval futamra is neccesen érek ide de sztem Eagle kocsival elém jön😊)

T.T.

Freedom88
#4488
Hát nagyon nem...majd ha Zsófi megy akkor reszkess😄

T.T.

antijuve
#4487
Na milyen volt?

ups and downs

antijuve
#4486
Reszkess Budapest!!

ups and downs

Freedom88
#4485
Köszi!
Aztán jövõhét szombaton elsõsegély majd kedd környékén már vezetés

T.T.

antijuve
#4484
üdv mindenkinek!Megvolt az elsõ nap!
Jeff,thx a tagdíjat,majd vmikor megadom.
Free,hajrá a KRESZ vizsgádnál!😄

ups and downs

Freedom88
#4483
Asszem én is találtam a neten!
Majd mondok egy FTP cimet oda töltsd fel

T.T.

Jeff Gordon
#4482
ha gondolod van egy progim, amivel lehet tesztelni a tudásodat. olyasmi mint amiennel vizsgázol majd, egyperc minden kérdésre. asszem 80mega úgyhogy ha érdekel egyszer átpasszolom majd amikor huzamosabb ideig vagy msnen...

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4481
én se fogok sokat

T.T.

Jeff Gordon
#4480
igy van.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4479
áhhh, értem. hát akkor jó tanulást neked, én még a héten itthon vagyok😊
KRESZ: azt csak meg kell tanulni, a táblákat és a haladási rendet, stb. nem nehéz, én elsöre hibátlanra abszolváltam, pedig én se tanultam sokat:S

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4478
Helyes! Akkor bõvült a lista

T.T.

Freedom88
#4477
Természetesen, hisz ma csak évnyitó volt, meg sok bla bla....
Holnap kezdõdik igazából ,de ma 5re megyek KRESZ tanfolyamra..ahogy egész héten, majd jöv. csütörtökön vizsga

T.T.

Jeff Gordon
#4476
na voltam eagnál a mekiben, befizettem két tagdijjat: magamét és Brianét.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4475
neked is! máris otthon?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4474
Jó reggelt! Megkezdõdött! Május 7.én kezdõdik az érettségi

T.T.

Jeff Gordon
#4473
Szép Jó reggelt!
sok sikert nektek!

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4472
Hát vágjunk bele! Jó éjt!

T.T.

antijuve
#4471
Itt is jó éjt!Vágjunk bele ebbe a rohadt tanévbe is!

ups and downs

Freedom88
#4470
Na, Õ unatkozott!

T.T.

Freedom88
#4469
Nem unatkoztam, csak megtaláltam😄

T.T.

antijuve
#4468
😄😄😄😄

ups and downs

Jeff Gordon
#4467
az elsö kettö is. tarkó baszták zacskós tejjel, az mekkora???😄😄😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#4466
Bull már csak ilyen😄😄-az utolsó sor nagyon vicces😄😄

ups and downs

Jeff Gordon
#4465
de a legjobb a Bull vers, hát az nagyon ottvan. ilyet kitalálni, azért sajnálom BaBot, de csak egy kicsit...

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4464
az már biztos.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#4463
jaja...hát azok...ennyi baromságot egy helyen ritkán találni😄

ups and downs

Jeff Gordon
#4462
Free te unatkoztál vagy Karesz? vagy közösen? lol ezek a kezdöbetüs akármik...

The only speedometer is in your head.

antijuve
#4461
persze h sajnáljuk!😄-még szép h sajnáljuk.

ups and downs

Jeff Gordon
#4460
az élet szar😊 najó mégsem.
sajnáljuk?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4459
Kilöktek az elsõ kanyarban pedig ott lettem volna az élen! QRVA ISTEN FASZÁT

T.T.

Freedom88
#4458
Nem vagyok az, csak mégis rossz érzés

T.T.

Jeff Gordon
#4457
mé mitörtént?

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4456
jó!

The only speedometer is in your head.

antijuve
#4455
bõbeszédû...ne légy morcos a futam miatt😄

ups and downs

antijuve
#4454
nem beszéltem rólad tudtommal😄

ups and downs

Freedom88
#4453
engem ne

T.T.

Freedom88
#4452
azt

T.T.

antijuve
#4451
Jeff,keress meg majd

ups and downs

antijuve
#4450
Bunos Dias!Ez is megvolt!Mi volt itthon?kéne egy kis Talladega-t nyomni😄😄😄

ups and downs

Jeff Gordon
#4449

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4448
Pontiac Trans Am egyébként egész jól néz ki még most is...

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4447
vs

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4446

The only speedometer is in your head.