F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ez a mai nap 50.hozzászólása, úgyhogy ezzel búcsúzok.
pápá!
pápá!
The only speedometer is in your head.
hát az osztkirándulásról jutott eszembe😄 érdekes állapotban volt azon a vidin amit küldtél😊
megalol😄
megalol😄
The only speedometer is in your head.
lol😄
hát gépröl nemtok még mindig semmit, elég bosszantó helyzet😊
hát remélem.
hát két hét hamar eltelik.
hát jó lesz az, csinálj majd képeket.
hát aza a DAF mekora arc😄 tejóég😄
hát gépröl nemtok még mindig semmit, elég bosszantó helyzet😊
hát remélem.
hát két hét hamar eltelik.
hát jó lesz az, csinálj majd képeket.
hát aza a DAF mekora arc😄 tejóég😄
The only speedometer is in your head.
de az két hét múlva lesz!😄 addig még csak beszélünk,meg csak megjön a géped,meg csak norrisz!
ups and downs
erröl van szó.
na freenek élvezet lesz visszaolvasni😊 össze-vissza válaszolgattunk😄 nembaj😊
na freenek élvezet lesz visszaolvasni😊 össze-vissza válaszolgattunk😄 nembaj😊
The only speedometer is in your head.
najó skacok. akkor én most elköszönök, a holnapi viszontlátásra!
Freedom! azért tessék tanulni azt a KRESZt😄 tudom hogy mész ma is...
Brian! sok sikert a kirándulásodhoz majd😊
Freedom! azért tessék tanulni azt a KRESZt😄 tudom hogy mész ma is...
Brian! sok sikert a kirándulásodhoz majd😊
The only speedometer is in your head.
gondoltam, de azért megosztottam vele😄 hátha érdekli😄 ami persze nemvalószinü😊
The only speedometer is in your head.
Freedom! tudtad hogy 1929ben egy diplomás MÁV tisztviselönek 424 pengö volt a fizetése?😄
The only speedometer is in your head.
😄😄😄😄😄😄😄 ez a Remi nagyon komoly volt😄 nem Ö nem tetszik😊 de jófej csávó lehet😊 még vele nem találkoztam
akkor mondom:
a Reni balról a 3. csaj a pasik vállán, a 4. meg Kati
akkor mondom:
a Reni balról a 3. csaj a pasik vállán, a 4. meg Kati
The only speedometer is in your head.
hirtelen Reminek olvastam.
tudsz róla hogy a lányokra nincsenek ráírva a neveik?így aztán nemtom h kikrõl beszélsz😄😄😄-jó,Katit mán láttam😄
tudsz róla hogy a lányokra nincsenek ráírva a neveik?így aztán nemtom h kikrõl beszélsz😄😄😄-jó,Katit mán láttam😄
ups and downs
nekem a Reni és a Kati tetszett😊 és még tetszik is😊
és Reni itt fog lakni Újpesten😛
és Reni itt fog lakni Újpesten😛
The only speedometer is in your head.
a narancs szinü felsöben lévö srác a gyuri. nagy focista ö is, jah és világbajnok😄 de nem fociban hanem horgászásban😄
The only speedometer is in your head.
aha,oké.asszem tom melyik csajra gondolsz,bár a Gyuri név nem határoz meg egy fiút sem melletted😄
ups and downs
pedig nem lennél nehéz😄
az volt a baj hogy andi állandóan fészkelödött a Gyuri és az én vállamon, mondtuk neki hogy maradjon nyugton nem fog leesni😄 nézd meg a másik csajt, az nyugodtan ül a vállunkon. Öt egyébként Vikinek hivják😊
jah, nálunk voltak a legaranyosabb nök😊
az volt a baj hogy andi állandóan fészkelödött a Gyuri és az én vállamon, mondtuk neki hogy maradjon nyugton nem fog leesni😄 nézd meg a másik csajt, az nyugodtan ül a vállunkon. Öt egyébként Vikinek hivják😊
jah, nálunk voltak a legaranyosabb nök😊
The only speedometer is in your head.
jó kis Hármas csoport<#eljen>#eljen><#worship>#worship>! Mi voltunk a legjobbak😊


The only speedometer is in your head.
persze h nem muszáj neki mindent tudni😄(najó,ez nem tartozik rám😄)Free csak egybeköti a kellemeset a hasznossal...
ups and downs
jah, multkor mentem öcsémmel pár kört a parkolóban, egész jól ment elsöre, de azért még van mit fejlödnie😊
grt Gab! igy tovább.
grt Gab! igy tovább.
The only speedometer is in your head.
hát jah😄 nök érdekesen vezetnek😄 tisztelet annak a 2 kivételnek 1000böl. na ne bántsuk zsófit😊 elvileg a bnöd😄
persze kellenek az ilyen kis ellenkezések😄
persze kellenek az ilyen kis ellenkezések😄
The only speedometer is in your head.
