F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
szuper volt ez a futam... semmi esélyem nem volt hála az elsö két körnek, meghogy elcsesztem a taktikám. na mindegy, tudtam hogy nem lesz ez egy aug 11.e
sebaj
a nagyobb baj hogy Briannel össze számoltuk és 11en vagyunk a ligába. kilépett: Crom,Macroy,KimIce,Trenyo,Eme,Skynet.
Petya ha belépsz, lehet hogy még Ferrarit kapsz😄
sebaj
a nagyobb baj hogy Briannel össze számoltuk és 11en vagyunk a ligába. kilépett: Crom,Macroy,KimIce,Trenyo,Eme,Skynet.
Petya ha belépsz, lehet hogy még Ferrarit kapsz😄
The only speedometer is in your head.
majd a verseny elõtt😄😄hehh?😄
hát igen..13-0...
no és a spanyolok?kikaptak 3-2re az észak-írektõl😄
hát igen..13-0...
no és a spanyolok?kikaptak 3-2re az észak-írektõl😄
ups and downs
készen van,úgyhogy leszek versenyen,csak nemtudtam sokat gyakorolni... rohadt élet<#boxer>#boxer><#boxer>#boxer>
komolyan elég unalmas itthon, msnen senki, itt senki, és még gyakorolni se tudok. ááá, sucks. na mindegy.
komolyan elég unalmas itthon, msnen senki, itt senki, és még gyakorolni se tudok. ááá, sucks. na mindegy.
The only speedometer is in your head.
ha minden igaz, ma verseny lesz... és ha minden igaz ma jön meg a gépem... minél elöbb anál😄😄 jobb lesz...
The only speedometer is in your head.
Szép Jó Reggelt iskolás deákok! 😄😄
öööö, hát tegnap este szép volt: wow németek 13at vágtak San Marinonak😄 szép volt németek! másik meg, kikaptak azok a szarrágó olaszok hála égnek, de hogy? esélyük nem lett volna. ezért mondják hogy a vb-t nem az olaszok nyerték meg hanem a franciák vesztették el. jah és igen: mi is nyertünk😊 CSODA!
öööö, hát tegnap este szép volt: wow németek 13at vágtak San Marinonak😄 szép volt németek! másik meg, kikaptak azok a szarrágó olaszok hála égnek, de hogy? esélyük nem lett volna. ezért mondják hogy a vb-t nem az olaszok nyerték meg hanem a franciák vesztették el. jah és igen: mi is nyertünk😊 CSODA!
The only speedometer is in your head.
VAn ott, csak keresni kell...
Na akkor tényleg adok egy jó linket, ahol tele van csomó F1 hirrel.
nesztek
Na akkor tényleg adok egy jó linket, ahol tele van csomó F1 hirrel.
nesztek
T.T.
én kerestem itt de sehogyse találtam az f1es hireket😄😄😄😄😄
The only speedometer is in your head.
Mármint ez az igazi hir
T.T.
Kösz az infót asszem mi is tudunk index.hu-t olvasni.
De azért tényleg kösz😊))
De azért tényleg kösz😊))
T.T.
na eldölt: Kovaleinen Alonso helyén jövöre. Briatore marad 2008ig és igazoltak még két tesztpilótát: a toyotátol Ricardo Zontát, és a GP2böl Nelson Piquetét.
na hajrá, bár jövöre úgyis a BMW lesz a legjobb😄
na hajrá, bár jövöre úgyis a BMW lesz a legjobb😄
The only speedometer is in your head.
Én választottam, de különösebben nem érdekel, mert legalább meglesz a jogsim, ami számomra fontos.
T.T.
én is igy csináltam.
a kettöspont D nem véletlen a végén, nem mondtam én ezt komolyan... hmm?
a kettöspont D nem véletlen a végén, nem mondtam én ezt komolyan... hmm?
The only speedometer is in your head.
Ne magyarázd már meg nekem légyszi h hogyan tanuljak😄
Nekem úgy jó ha egyszerre a fejembe tömöm és akkor tudom.
A tegnapi órán semmi de semmi újat nem mondtak....Ezért tanuljak ? NEm röhögök😄
Nekem úgy jó ha egyszerre a fejembe tömöm és akkor tudom.
A tegnapi órán semmi de semmi újat nem mondtak....Ezért tanuljak ? NEm röhögök😄
T.T.
ezért valószinüleg nem hangolom be a kormányt öcsém gépéhez.
The only speedometer is in your head.
Green Flag! Go, Go, Go Freedom😄
egyébként óráról-órára kell készülni, és ez a KRESZnél sincs másként😄
egyébként óráról-órára kell készülni, és ez a KRESZnél sincs másként😄
The only speedometer is in your head.
no itten vagyok. szia brájen, van egy jó hirem, vagy ma vagy holnap már lesz gépem. úgyhogy futamon már sajáttal indulgatok😄
The only speedometer is in your head.
De nekem nem... Tök össze vissza lett. Nem jelennek meg a dolgok mindenhol piros x meg egy négyzet szóval. Katasztaroka. A forum sem jó szóval total káosz. legalábbis nálam.
Downhill!!