F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Freedom88
#4595
Sajnálom, de ettõl többet nem tudok tenni...

T.T.

Jeff Gordon
#4594
miért? te nem?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4593
vannak ilyenek

T.T.

Jeff Gordon
#4592
sajnálom a kiscsajt😊 de komolyan...

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4591
Nyugi..ne izgulj felesleges....meg még ki? mondd

T.T.

antijuve
#4590
miért is?nos kilépnek egy csomóan...Kimice kicsit szétzilálta a társaságot...meg

ups and downs

Freedom88
#4589
Ligára gondolsz? Miért mis?

T.T.

Freedom88
#4588
Lehetséges

T.T.

Jeff Gordon
#4587
nem gyengén.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4586
szuper volt ez a futam... semmi esélyem nem volt hála az elsö két körnek, meghogy elcsesztem a taktikám. na mindegy, tudtam hogy nem lesz ez egy aug 11.e
sebaj

a nagyobb baj hogy Briannel össze számoltuk és 11en vagyunk a ligába. kilépett: Crom,Macroy,KimIce,Trenyo,Eme,Skynet.

Petya ha belépsz, lehet hogy még Ferrarit kapsz😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#4585
Kicsit kezdünk szétesni!!!

ups and downs

antijuve
#4584
faszt...

ups and downs

Jeff Gordon
#4583
😄😄
föleg a magyar...

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4582
Szar a foci!

T.T.

Jeff Gordon
#4581
pfff. lol. szar spanyolok.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#4580
majd a verseny elõtt😄😄hehh?😄

hát igen..13-0...
no és a spanyolok?kikaptak 3-2re az észak-írektõl😄

ups and downs

Jeff Gordon
#4579
készen van,úgyhogy leszek versenyen,csak nemtudtam sokat gyakorolni... rohadt élet<#boxer><#boxer>

komolyan elég unalmas itthon, msnen senki, itt senki, és még gyakorolni se tudok. ááá, sucks. na mindegy.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4578
na mostmár telefonálok, hogy mi a bot van a gépemmel...

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4577
ha minden igaz, ma verseny lesz... és ha minden igaz ma jön meg a gépem... minél elöbb anál😄😄 jobb lesz...

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4576
ezaztán a hirforrás😄😄😄 köszi a linket😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4575
Szép Jó Reggelt iskolás deákok! 😄😄

öööö, hát tegnap este szép volt: wow németek 13at vágtak San Marinonak😄 szép volt németek! másik meg, kikaptak azok a szarrágó olaszok hála égnek, de hogy? esélyük nem lett volna. ezért mondják hogy a vb-t nem az olaszok nyerték meg hanem a franciák vesztették el. jah és igen: mi is nyertünk😊 CSODA!

The only speedometer is in your head.

antijuve
#4574
jóéjt

ups and downs

antijuve
#4573
azta de kurva vicces itt valaki.mindjár nevetek is:ha ha ha

ups and downs

Freedom88
#4572
VAn ott, csak keresni kell...
Na akkor tényleg adok egy jó linket, ahol tele van csomó F1 hirrel.
nesztek

T.T.

antijuve
#4571
hmm én se.de nyilván vak vagyok.

ups and downs

Jeff Gordon
#4570
egyetértek.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4569
én kerestem itt de sehogyse találtam az f1es hireket😄😄😄😄😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4568
kössz az oltást😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4567
Mármint ez az igazi hir

T.T.

antijuve
#4566
akkor inkább már f1hirek.hu...

ups and downs

Freedom88
#4565
Kösz az infót asszem mi is tudunk index.hu-t olvasni.
De azért tényleg kösz😊))

T.T.

Jeff Gordon
#4564
na eldölt: Kovaleinen Alonso helyén jövöre. Briatore marad 2008ig és igazoltak még két tesztpilótát: a toyotátol Ricardo Zontát, és a GP2böl Nelson Piquetét.

na hajrá, bár jövöre úgyis a BMW lesz a legjobb😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4563
ez a lényeg.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4562
Én választottam, de különösebben nem érdekel, mert legalább meglesz a jogsim, ami számomra fontos.

T.T.

antijuve
#4561
jóóó,de akkor is jó😄
KRESZ-t meg te választottad😊

ups and downs

Freedom88
#4560
Gyakorlatunk volt, szóval ilyenkor ekkor végzek...de attól 5re megint megyek KRESZ-re

T.T.

antijuve
#4559
de jó egyeseknek hogy már dél elõtt otthon vannak...

ups and downs

Freedom88
#4558
ám legyen

T.T.

Jeff Gordon
#4557
én is igy csináltam.
a kettöspont D nem véletlen a végén, nem mondtam én ezt komolyan... hmm?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4556
Ne magyarázd már meg nekem légyszi h hogyan tanuljak😄
Nekem úgy jó ha egyszerre a fejembe tömöm és akkor tudom.
A tegnapi órán semmi de semmi újat nem mondtak....Ezért tanuljak ? NEm röhögök😄

T.T.

Jeff Gordon
#4555
ezért valószinüleg nem hangolom be a kormányt öcsém gépéhez.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4554
Green Flag! Go, Go, Go Freedom😄
egyébként óráról-órára kell készülni, és ez a KRESZnél sincs másként😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4553
no itten vagyok. szia brájen, van egy jó hirem, vagy ma vagy holnap már lesz gépem. úgyhogy futamon már sajáttal indulgatok😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#4552
Szia Jeff!(ha majd délelõtt olvasod ezt az üzit😄)

Jó éjt Free!

ups and downs

antijuve
#4551
Na ne mááá!Ezt nem hiszem el!Találj ki vmi jobbat!😄

ups and downs

antijuve
#4550
érdekes...nálam mükszik jól

ups and downs

Freedom88
#4549
Tanulok mint güzü, hagyjatok békét😄

T.T.

gordon 24
#4548
De nekem nem... Tök össze vissza lett. Nem jelennek meg a dolgok mindenhol piros x meg egy négyzet szóval. Katasztaroka. A forum sem jó szóval total káosz. legalábbis nálam.

Downhill!!

antijuve
#4547
mi lenne?mûködik.

ups and downs

gordon 24
#4546
Na hali.

Mi a bráner van a F1chl honlappal?

Downhill!!