F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
de én igen,egy kedves csaj az évfolyamunkról, de nem Ö a kedvencem😄
The only speedometer is in your head.
Szép napot!Naja,te kis csaló😄😄😄.Az uccsó bajnokságot 3 ponttal nyerted:@-az elsõt simán,a másodikat meg én simán😄.Hát lol volt😄
Egyébként neted meg lesz csinálva?
Egyébként neted meg lesz csinálva?
ups and downs
Brian! mekkora funok voltak azok a tocás versenyek, de a legnagyobb lol az elsö volt, amikor belöktelek a boxba😄😄😄 hát az megér egy replayt. az uccsó futam is jó volt, ott meg centik döntöttek, jó kis gém az biztos!
The only speedometer is in your head.
na megvolt az évnyitó, de egyes források szerint csak jöv hétfön kezdünk😄 jó lenne😄
The only speedometer is in your head.
Énis sajnálom, hogy visszavonul, de amit el lehet, elért ebben az F1ben!
Mindörökké a neve ott marad az F1 világban, méghozzá a 8 VB cimmel.
Mindörökké a neve ott marad az F1 világban, méghozzá a 8 VB cimmel.
T.T.
Ja visszavonul a fene de megértem a döntést mégis csak 37-éves szóval elég volt. De meglesz a 8-dik.... Gog Go Schumi!!!!!!
Downhill!!
Na,el is köszönök.Jó éjt!Délután hajrá Schumi!Alonsot megbüntették😄😄-hahaha(sztem kivételesen nem volt hibás)
ups and downs
jaja, az elhiszem.
neked is jó reggelt. elfogyasztottad már a szokásos reggeli KVt?😄
neked is jó reggelt. elfogyasztottad már a szokásos reggeli KVt?😄
The only speedometer is in your head.
Petya:télleg gondold át jól,már engem is felidegesítettek ezek a kilépések.Ezek az ûridõk...ha minden igaz és minden segítséget kikapcsolsz,és már frankón mész,akkor az nagyon nagy elõnyt jelent.errõl talán Free tudna mesélni,õ jobban vágja az ilyen témákat😄
Egyébként nem sértõdünk meg,miért is tennénk...nem kötelezõ,csak át kell gondolni.
Egyébként nem sértõdünk meg,miért is tennénk...nem kötelezõ,csak át kell gondolni.
ups and downs
Szia!4 Nem Gabi vok Péter. De nem baj én sem emlékszem a te nevedre.
Ezért nem fogok addig választ adni nektek amig 100%-osan nem vagyok biztos benne. Szóval ha én jövök egy darabig elkell viselnetek.
Ezért nem fogok addig választ adni nektek amig 100%-osan nem vagyok biztos benne. Szóval ha én jövök egy darabig elkell viselnetek.
Downhill!!
hát tegnap én is elég ideges lettem hogy nem lehet normálisan válaszolni, de inkább elszámoltam 10ig...
The only speedometer is in your head.
Ez a futamon történtek után, megelõzõ, futam utáni dolgok sajnos kibaszottul felidegesitettek, nem tudom majd mi tévõ legyek a jövõben.
Gab: izlésed szerint cselekedsz..de ha egyszer jössz, akkor maradj, ne csináld mint a többiek.
Gab: izlésed szerint cselekedsz..de ha egyszer jössz, akkor maradj, ne csináld mint a többiek.
T.T.
értem. igazad van az idökkel kapcsolatban... ráadásul most egy kicsit(?) nagy a feszültség a ligában, sokan kiszállnak amit irtunk is Briannel, szóval nem a legjobb a helyzet. ezt a helyzetet leginkább a spanyol nagydij utáni nagy feszültséghez tudnám hasonlitani, kiváncsi vagyok hogyan alakul ez a továbbiakban.
nekem tegnap este hatkor jött meg a gépem, és hát erre a futamra semmitse tudtam gyakorolni ami meg is látszott, na de sebaj legalább ottvoltam és végigmentem, igaz 11. lettem, mig egy hónappal ezelött 5. ennyit számitott hogy egy hónapig nem mentem.
Egyébként ha a NASCAR ligát választod én teljesen megértem, biztosan nem fognak a többiek sem rosszallóan nézni rád. amikor majd lefutottuk ezt a szezont én is elöveszem a NASCARt már gyakorlás szintjén, aztán ki tudja... ez nagyban függ attól is hogy jövöre melyik szezonnal megyünk, ha egyáltalán megyünk... (nemcsodálnám ha Freenek elege lett volna az egészböl...)
nekem tegnap este hatkor jött meg a gépem, és hát erre a futamra semmitse tudtam gyakorolni ami meg is látszott, na de sebaj legalább ottvoltam és végigmentem, igaz 11. lettem, mig egy hónappal ezelött 5. ennyit számitott hogy egy hónapig nem mentem.
Egyébként ha a NASCAR ligát választod én teljesen megértem, biztosan nem fognak a többiek sem rosszallóan nézni rád. amikor majd lefutottuk ezt a szezont én is elöveszem a NASCARt már gyakorlás szintjén, aztán ki tudja... ez nagyban függ attól is hogy jövöre melyik szezonnal megyünk, ha egyáltalán megyünk... (nemcsodálnám ha Freenek elege lett volna az egészböl...)
The only speedometer is in your head.
Az jó volna de még nem mondok semmit. Igazából nem fogok köntörfalazni nektek. Elég "jól" ismerjük ehhez egymást szerintem. Az a lényeg hogy én igazából az Online NASCAR ligába szeretnék menni de ugye amit tudsz te is meg Juve is hogy rosz a gépem. De most ugy néz ki hogy valami történt vele és müködik rajta a játék. Ha ez igy marad akkor inkább oda mennék. De ha nem fog müködni a NASCArral akkor jönnék hozátok. Na tehát ez a helyzet. 2-3 ligát meg egyszerre nem akkarok fizetni sem és játszani sem mert annyi idõm azért nincs hogy két naponta órákat játszak. Szóval ez a helyzet remélem megértitek és nem sértödtök be rajta. De ha ugy alakul akkor jelentkezem.
És a másik része pedig az amit Juvenak is mondtam én jobban szeretem a reális dolgokat. Nekem nem tetszik a ligátokban az hogy ilyen ür idõket autoztok ami legalább 4 seccel jobb mint az igazi F1-eseké. Meg persze nem is tudom elérni ezeket az idõket de ez nem tántorit el ha ugy lesz jövök. A NASCAR ligában egy deka segitséget nem lehet használni csak cokpit nézet van és az idõk is kb +-1-2 sec olyanok mint az igaziaké. Ez reálisabb és ezért jobban tetszik.
És a másik része pedig az amit Juvenak is mondtam én jobban szeretem a reális dolgokat. Nekem nem tetszik a ligátokban az hogy ilyen ür idõket autoztok ami legalább 4 seccel jobb mint az igazi F1-eseké. Meg persze nem is tudom elérni ezeket az idõket de ez nem tántorit el ha ugy lesz jövök. A NASCAR ligában egy deka segitséget nem lehet használni csak cokpit nézet van és az idõk is kb +-1-2 sec olyanok mint az igaziaké. Ez reálisabb és ezért jobban tetszik.
Downhill!!
ez a nehéz napom van címû sztorit nem kéne erõltetni.Nekem ne mondják h mi egy nehéz nap...
a csütörtök nekem se a legjobb,mert így kihagyok néhány futamot(ráadásul kedvenceimet😄),dehát az élet kegyetlen😄
a csütörtök nekem se a legjobb,mert így kihagyok néhány futamot(ráadásul kedvenceimet😄),dehát az élet kegyetlen😄
ups and downs
én se.
kiváncsi leszek NASCAR topicba marad-e még... jólenne, szivesen látták ott is.
egyébként csüti lehet nekem se lesz a legjobb, mert valszeg este hétig az egyetemen fogok csücsülni, és rohanhatok haza belöni a gépet... de nem lépek ki, mert jól érzem magam itt.
kiváncsi leszek NASCAR topicba marad-e még... jólenne, szivesen látták ott is.
egyébként csüti lehet nekem se lesz a legjobb, mert valszeg este hétig az egyetemen fogok csücsülni, és rohanhatok haza belöni a gépet... de nem lépek ki, mert jól érzem magam itt.
The only speedometer is in your head.