F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jeff Gordon
#4645
de én igen,egy kedves csaj az évfolyamunkról, de nem Ö a kedvencem😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#4644
aha,biztos,én nemtom ki az😉

ups and downs

Jeff Gordon
#4643
Váraljai Petrától 😄 szóval Ö biztosan tudja 😉

The only speedometer is in your head.

antijuve
#4642
hmmm,milyen források azok?😄😄

ups and downs

antijuve
#4641
Szép napot!Naja,te kis csaló😄😄😄.Az uccsó bajnokságot 3 ponttal nyerted:@-az elsõt simán,a másodikat meg én simán😄.Hát lol volt😄
Egyébként neted meg lesz csinálva?

ups and downs

Jeff Gordon
#4640
Brian! mekkora funok voltak azok a tocás versenyek, de a legnagyobb lol az elsö volt, amikor belöktelek a boxba😄😄😄 hát az megér egy replayt. az uccsó futam is jó volt, ott meg centik döntöttek, jó kis gém az biztos!

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4639
na megvolt az évnyitó, de egyes források szerint csak jöv hétfön kezdünk😄 jó lenne😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4638
hát ez van, de reméljük még idén elkeni Alonsot...

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4637
Énis sajnálom, hogy visszavonul, de amit el lehet, elért ebben az F1ben!
Mindörökké a neve ott marad az F1 világban, méghozzá a 8 VB cimmel.

T.T.

antijuve
#4636
Naná!Meg kell verni Alonsot még így utoljára😄

ups and downs

gordon 24
#4635
Ja visszavonul a fene de megértem a döntést mégis csak 37-éves szóval elég volt. De meglesz a 8-dik.... Gog Go Schumi!!!!!!

Downhill!!

antijuve
#4634
és Schumi visszavonulással...😞

ups and downs

antijuve
#4633
Schumi gyõzelemmel...😉.

ups and downs

Freedom88
#4632
hmm, MA FORMA-1!!!OLLÉ!!

T.T.

antijuve
#4631
Helló!Hirtelen csak ez jut eszembe...

ups and downs

Freedom88
#4630
Szép jó reggelt! Hajrá Sumi a mai nap és Alonso kieshetne!

T.T.

antijuve
#4629
Na,el is köszönök.Jó éjt!Délután hajrá Schumi!Alonsot megbüntették😄😄-hahaha(sztem kivételesen nem volt hibás)

ups and downs

antijuve
#4628
Hello!Jeff-ék nem rég mentek el.Jó kis este volt😄😄

ups and downs

Freedom88
#4627
Természetesen, mivel ez kell😄

T.T.

antijuve
#4626
Richtig!

ups and downs

Jeff Gordon
#4625
nichts.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#4624
Guten Morgen!😄😄
Was habt ihr gemacht für heute?😄😄

ups and downs

Jeff Gordon
#4623
jaja, az elhiszem.
neked is jó reggelt. elfogyasztottad már a szokásos reggeli KVt?😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4622
Hát eléggé😄
KV-s jó reggelt

T.T.

antijuve
#4621
a MÁVos ember összetéveszthetetlen😄

ups and downs

Freedom88
#4620
igen,igen,igen..úgyis keverlek majd titeket😊

T.T.

antijuve
#4619
Petya:télleg gondold át jól,már engem is felidegesítettek ezek a kilépések.Ezek az ûridõk...ha minden igaz és minden segítséget kikapcsolsz,és már frankón mész,akkor az nagyon nagy elõnyt jelent.errõl talán Free tudna mesélni,õ jobban vágja az ilyen témákat😄

Egyébként nem sértõdünk meg,miért is tennénk...nem kötelezõ,csak át kell gondolni.

ups and downs

gordon 24
#4618
Szia!4 Nem Gabi vok Péter. De nem baj én sem emlékszem a te nevedre.

Ezért nem fogok addig választ adni nektek amig 100%-osan nem vagyok biztos benne. Szóval ha én jövök egy darabig elkell viselnetek.

Downhill!!

Jeff Gordon
#4617
hát tegnap én is elég ideges lettem hogy nem lehet normálisan válaszolni, de inkább elszámoltam 10ig...

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4616
Gab?😄 kire gondoltál? nem gordon 24re?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4615
Ez a futamon történtek után, megelõzõ, futam utáni dolgok sajnos kibaszottul felidegesitettek, nem tudom majd mi tévõ legyek a jövõben.

Gab: izlésed szerint cselekedsz..de ha egyszer jössz, akkor maradj, ne csináld mint a többiek.

T.T.

Freedom88
#4614
jó reggelt!

T.T.

Jeff Gordon
#4613
ez lemaradt.😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4612
egyébként KV-s jó reggelt!

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4611
értem. igazad van az idökkel kapcsolatban... ráadásul most egy kicsit(?) nagy a feszültség a ligában, sokan kiszállnak amit irtunk is Briannel, szóval nem a legjobb a helyzet. ezt a helyzetet leginkább a spanyol nagydij utáni nagy feszültséghez tudnám hasonlitani, kiváncsi vagyok hogyan alakul ez a továbbiakban.

nekem tegnap este hatkor jött meg a gépem, és hát erre a futamra semmitse tudtam gyakorolni ami meg is látszott, na de sebaj legalább ottvoltam és végigmentem, igaz 11. lettem, mig egy hónappal ezelött 5. ennyit számitott hogy egy hónapig nem mentem.

Egyébként ha a NASCAR ligát választod én teljesen megértem, biztosan nem fognak a többiek sem rosszallóan nézni rád. amikor majd lefutottuk ezt a szezont én is elöveszem a NASCARt már gyakorlás szintjén, aztán ki tudja... ez nagyban függ attól is hogy jövöre melyik szezonnal megyünk, ha egyáltalán megyünk... (nemcsodálnám ha Freenek elege lett volna az egészböl...)

The only speedometer is in your head.

gordon 24
#4610
Az jó volna de még nem mondok semmit. Igazából nem fogok köntörfalazni nektek. Elég "jól" ismerjük ehhez egymást szerintem. Az a lényeg hogy én igazából az Online NASCAR ligába szeretnék menni de ugye amit tudsz te is meg Juve is hogy rosz a gépem. De most ugy néz ki hogy valami történt vele és müködik rajta a játék. Ha ez igy marad akkor inkább oda mennék. De ha nem fog müködni a NASCArral akkor jönnék hozátok. Na tehát ez a helyzet. 2-3 ligát meg egyszerre nem akkarok fizetni sem és játszani sem mert annyi idõm azért nincs hogy két naponta órákat játszak. Szóval ez a helyzet remélem megértitek és nem sértödtök be rajta. De ha ugy alakul akkor jelentkezem.

És a másik része pedig az amit Juvenak is mondtam én jobban szeretem a reális dolgokat. Nekem nem tetszik a ligátokban az hogy ilyen ür idõket autoztok ami legalább 4 seccel jobb mint az igazi F1-eseké. Meg persze nem is tudom elérni ezeket az idõket de ez nem tántorit el ha ugy lesz jövök. A NASCAR ligában egy deka segitséget nem lehet használni csak cokpit nézet van és az idõk is kb +-1-2 sec olyanok mint az igaziaké. Ez reálisabb és ezért jobban tetszik.

Downhill!!

antijuve
#4609
ok.jó éjt.és próbálj meg lehiggadni😄

ups and downs

Freedom88
#4608
Na, gb all!
Bocs h ingerült vagyok, ez van, egy ideig még az leszek

T.T.

antijuve
#4607
akkor feküdj le és kész!ne pörgesd az idegeidet a csúcson...

ups and downs

Freedom88
#4606
Azt h idegeimet a csúcson pörgetem és sok!

T.T.

antijuve
#4605
ÉS AKKOR MIVAN?

ups and downs

Freedom88
#4604
De én nem a futam miatt, hanem h 1 hete csak rohanok, meg se állok...

T.T.

Jeff Gordon
#4603
pont ezaz

The only speedometer is in your head.

antijuve
#4602
azt akkor pech,ezvan.

ups and downs

antijuve
#4601
sajna ez így van.nincs kivételezés😄

ups and downs

Freedom88
#4600
Ez van, ezt kell szeretni, ilyen az élet

T.T.

Freedom88
#4599
Én meg ma 8:20ra estem ide...azt akkor mivan? olyan fáradt vagyok h nem igaz

T.T.

antijuve
#4598
ez a nehéz napom van címû sztorit nem kéne erõltetni.Nekem ne mondják h mi egy nehéz nap...
a csütörtök nekem se a legjobb,mert így kihagyok néhány futamot(ráadásul kedvenceimet😄),dehát az élet kegyetlen😄

ups and downs

Jeff Gordon
#4597
én se.
kiváncsi leszek NASCAR topicba marad-e még... jólenne, szivesen látták ott is.
egyébként csüti lehet nekem se lesz a legjobb, mert valszeg este hétig az egyetemen fogok csücsülni, és rohanhatok haza belöni a gépet... de nem lépek ki, mert jól érzem magam itt.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#4596
nincs meg,azt véletlenül hagytam ott

hát a kiscsaj kicsit most leértékelõdött nálam:Karesznek nagyon betett,és Eag-ot is majdnem elkapta...

ups and downs