F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
egyik oszttársam pilóta akar(t) lenni,el is kezdett repülgetni,de egészségügyi akadályok voltak...
ups and downs
naja,már én kezdtem félni,hogy gonosz emberkék eltérítik a gépedet és holmi felhõkarcolókba ütköznek,vagy csak te szimplán leszel tömeggyilkos😄
ups and downs
De mondjuk jó lenne ha élõben is menne😊 De sose fog, elég nekem a szim.
Mivel több gép van a tengerben, mint tengeralattjáró a levegõben
Mivel több gép van a tengerben, mint tengeralattjáró a levegõben
T.T.
Nem! De szeretnék vezetni rep. gépet, ha már nem megy igaziban, akkor már nagyon hivatalossal igen😊)
T.T.
T.T.
Helyes! Én meg megyek polgári gépet vezetni, vagyis tanulni rajta.
Az X-Plane-t kinevezték hivalatos tanulóprogramnak polgárirepülõgép pilótáknak!
Az X-Plane-t kinevezték hivalatos tanulóprogramnak polgárirepülõgép pilótáknak!
T.T.
az biztos.
nagyon állat. szerdán lehet hogy már ki is próbálhatom😛
nagyon állat. szerdán lehet hogy már ki is próbálhatom😛
The only speedometer is in your head.
igen arra én is kiv leszek. de igy képek azok megnyeröek nem?😊
The only speedometer is in your head.
azért egy ilyennel azért lehetett rendesen meló, alig várom hogy kipróbáljam😊
The only speedometer is in your head.
na még néhányat:
Rosberg:
Trulli:
érdemes figyelni a Michael feliratot a box falán:
Alonso:
DLR:
nos mit szóltok hozzá?
Rosberg:
Trulli:
érdemes figyelni a Michael feliratot a box falán:
Alonso:
DLR:
nos mit szóltok hozzá?
The only speedometer is in your head.
Szeptember 20.án megjelenik egy igéretes 2006mod(remélem nem késnek vele): ime néhány kép:
nos, megvannak csinálva a dohány és a dohánymentes kocsik is:
Kubica:
Heidfeld:
Superman kocsi Monacoban:
menü:
Kimi:

nos, megvannak csinálva a dohány és a dohánymentes kocsik is:
Kubica:
Heidfeld:
Superman kocsi Monacoban:
menü:
Kimi:

The only speedometer is in your head.
azonositatlan repülö tárgy az égbolton, megnemerösitett források szerint a pilóta Brian kapitány a gép pedig egy Benetton199 😄😄😄😄

The only speedometer is in your head.
T.T.
nos ime néhány érdekes satyi terv, hátha érdekel titeket is:
Kimi:
Buzi:
Wéber:

Kimi:
Buzi:
Wéber:

The only speedometer is in your head.
😄😄😄
nein
Ö a Ferraiban ül. én meg a Williamsben. a gyözelemért megy a harc😄😄😄😄
nein
Ö a Ferraiban ül. én meg a Williamsben. a gyözelemért megy a harc😄😄😄😄
The only speedometer is in your head.
hát ezaz, 36 szinte lehetetlen. azért neked grt. az már valszeg pole idö lenne😄
The only speedometer is in your head.
ime a kép az idöröl de akkor ez alapnak számit itt, nos hát igen. ha valaki tud 36ot menni 2002moddal, az már nem gyenge.

The only speedometer is in your head.
😄😄
hát, elég szép a 2000res. de nekem a 2002es jobban tetszik😊
egyébként Williamsböl a 98 és 99es a legszebb😊
hát, elég szép a 2000res. de nekem a 2002es jobban tetszik😊
egyébként Williamsböl a 98 és 99es a legszebb😊
The only speedometer is in your head.



