F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Freedom88
#4945
jaj, mert a Tied jobb, krurblis, krumplis😄

T.T.

Freedom88
#4944
Ha megiszod akkor egészségedre

T.T.

antijuve
#4943
akkor feleslegesek a szárnyai...SZAAAAAAAAR

ups and downs

antijuve
#4942
a csövekben piát szállít?

ups and downs

Freedom88
#4941
Asszem már tud földrõl is inditani rakétát😄

T.T.

Freedom88
#4940

T.T.

antijuve
#4939
akkor mi a fasznak kell felszállni vele?

ups and downs

Freedom88
#4938
Mondhatjuk rá, igen! bár most a Lockhead kiadott egy újat, az is nagyon fasza

T.T.

antijuve
#4937
és akkor mi van?nekem nem tetszik.sztem sokkal jobb egy második vh-s repülõ...

ups and downs

Freedom88
#4936
F22 simán leszedi onnan ahonnan akarja!

T.T.

Jeff Gordon
#4935
világ egyik legjobb gépe😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4934
azaz

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#4933
hát ez nagyon nem. ez kur.a jó gép😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4932
F22-Raptor

T.T.

Jeff Gordon
#4931
ez egy F22es. nem?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#4930
Jobb mint a Tied😄

T.T.

antijuve
#4929
szar....

ups and downs

Freedom88
#4928
Úgyérzem, ezzel nyernék ellened😊) MÉG TC nélkül is. Mire meglátnál már rég ásod a sirod😊)

T.T.

antijuve
#4927
de leginkább ez:😄

ups and downs

Freedom88
#4926
Vagy ez

Vagy ez:

T.T.

Freedom88
#4925
háááát, majd eldöntöm

T.T.

antijuve
#4924
csak rajtad múlik😄

ups and downs

Freedom88
#4923
Mondjuk elõször nem 747tel fogok repülni, hanem sztem kis cessnával vagy nem tudom, de lehet h bevállalom egy jókis Boeinget

T.T.

antijuve
#4922
tudom h nem mondtad.
oké

ups and downs

Freedom88
#4921
Nem is mondtam hogy ki kell próbálni, csak mondom, h fasza egy game! Na majd ha repülök akkor felveszem, és videót készitek belõle

T.T.

antijuve
#4920
ok😄
én azé nem próbálom ki...egyrészt nem nagyon érdekel,másrészt nincs 10 giga szabad helyem se,harmadrészt...harmadrészt nem tom😄

ups and downs

Freedom88
#4919
Nem baszták le, ez természetes dolognak mondható leszálláskor, vagy felszálláskor. mondjuk szerencsésebb ha már landoláskor kapod el.

Többi gépet se basztatták, csak mondták hogy menjen egy kört még a reptér fölött, lett 10 perc késése oszt jóvan

T.T.

antijuve
#4918
újabb hely ahol lebaszhatnak!hurrá😄

ups and downs

Freedom88
#4917
Hmmm!
Srác aki szokott repkedni múltkor 2 hajtómüvét szétzúzta, mikor átrepült landolásra készülve egy madárrajon😊)) Azonnali leszállást kért, kényszerleszállással letette. Mindenki fogta a fejét szinte!
Légiirányitó már kikelve magából irányitotta a többi gépet, hogy szabad útja legyen. Nagyon kemény volt

T.T.

antijuve
#4916
kösz,ekkora dögnagy madárt talán eltalálok😄

ups and downs

Freedom88
#4915
Amúgy még az FS2004 ilyen fasza game

T.T.

Freedom88
#4914
sok sikert!

T.T.

antijuve
#4913
NEM😄😄
nem néz ki rossz
yesssssssssssssssssssssssssssss egyenlített az Inter!!!

ups and downs

antijuve
#4912
elõbb lelõllek egy Bf 109-cel😄

ups and downs

Freedom88
#4911
Amúgy tetszik a grafja?

T.T.

antijuve
#4910
hát mindenesetre nem árt😄

ups and downs

Freedom88
#4909
Levegõ föld rakétával leszedlek! Kisköcsög😄

T.T.

Freedom88
#4908
jaja! Mondtuk is hogy a game mellé egy vinyó is kell😊

T.T.

antijuve
#4907
akkor elõbb lelõllek😄

ups and downs

antijuve
#4906
60 GB???!na ne szórakozz!😄 maradok az IL2-nél😄

ups and downs

Freedom88
#4905
Belerobbanok!

T.T.

Freedom88
#4904
Természetesen az egész Föld le van animálva, ha az egész game-t megakarod szerezni 60 GB-t ott kell letölteni. Nekem megvan Európa az maga 12 GB. De ha pl: Bp-New Yorkot le akarom repkedni, akkor letöltöm az útvonalhoz megfelelõ textúrákat és hajrá!

Elsõ utam: Budapest-Bécs





T.T.

antijuve
#4903
remeg!

ups and downs

antijuve
#4902
elbújok a föld alá😄

ups and downs

Freedom88
#4901
Elárasztom pár képpel a hallgatóságot😊

T.T.

Freedom88
#4900
Megkereslek, és rádlandolok😄

T.T.

antijuve
#4899
dettó,de nem is vágyom rá....

ups and downs

antijuve
#4898
én nem szállnék fel arra a gépre amit te irányítasz...😄

ups and downs

Freedom88
#4897
Na, én fix h nem felelek meg, igy marad a szim.

T.T.

Freedom88
#4896
Biztos h Veled kezdeném

T.T.