F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Megengedett segítségek: Kanyarodási segédlet(F1), Stabilitási segédlet(F4), Automataváltó(F7), Kipörgés gátló(F8), ABS(F9), Kuplung segédlet(F11)
LOL
LOL
T.T.
The only speedometer is in your head.
na az lehet. majd egyszer elhivom😊
de komoly kérdés hogy mikor lesz a köv kocsma? hát sztem nem a közeljövöben😞
de komoly kérdés hogy mikor lesz a köv kocsma? hát sztem nem a közeljövöben😞
The only speedometer is in your head.
😄😄😄😄
akkor már megvan az egyik nászajándékom, és ha jó srác leszel kapsz hozzá egy 14es villamos kiegészitö "vonatot" 😄😄
akkor már megvan az egyik nászajándékom, és ha jó srác leszel kapsz hozzá egy 14es villamos kiegészitö "vonatot" 😄😄
The only speedometer is in your head.
igen, egy kicsit. mobillal készült szal nem a legjobb minöség.
The only speedometer is in your head.
ööö, nemtom, vkinek eljárt a szája😄😄😄 és igy megtudtam én is, de azért nincs harag ugye?
The only speedometer is in your head.
nos nekem Ö kell:
Ö nem Zsófi😄 Renáta a neve:
vélemény igy képröl?
Ö nem Zsófi😄 Renáta a neve:
vélemény igy képröl?
The only speedometer is in your head.
hát nem. tied szebb, ha megengeded hogy igy nyilvánosan megdicsérejem😊
The only speedometer is in your head.
Hát nem is tudom, jelenlegi infóim szerint egy óriási barom van vele, aki még meg is kérte a kezét nem tudom mi lesz ezután....de jól tom van egy két ember aki pályázik rá
T.T.
ott a pontos labda😊
igen, Ö az. ha jól tudom foglalt, te tudsz erröl vmit?
igen, Ö az. ha jól tudom foglalt, te tudsz erröl vmit?
The only speedometer is in your head.
hát az engem se nagyon, de mindjárt beteszek a másikról egy képet😊
The only speedometer is in your head.
