F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az kb. 5év! De jobb lenne már azt tervezni, hogy mi mennyibe kerül, nem azt h még eljegyzési gyürü, na mind1.(
T.T.
nem. nekem nem😊
két zsófit ismerek, egyik foglalt, másikkal meg hat éve nem találkoztam.
két zsófit ismerek, egyik foglalt, másikkal meg hat éve nem találkoztam.
The only speedometer is in your head.
Mindenkinek Zsófy nevü kell?😄
A repülõs srácnak is a b.nõje Zsófi😊 Szivatjuk is egymást vele rendesen
A repülõs srácnak is a b.nõje Zsófi😊 Szivatjuk is egymást vele rendesen
T.T.
jajj bocsánat!!!akkor máskor legyél szíves írd ki hogy "Most nem vagyok vicces kedvemben,úgyhogy ne nyögjetek be HÜLYE poénokat.Mégértéseteket elõre is köszönöm!"
ups and downs
de nem sértödtem meg, csak nem vagyok vicces kedvemben, ennyi az egész.
The only speedometer is in your head.