F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
dehonnem. megkapod. nem kell félned. úgyis mondhatnám: "Free! nefoss!😄😄"
The only speedometer is in your head.
azt is megkapod, de azért visszaigénylem majd😊 annyira nemszörnyü játék😄 föleg kiegészitökkel😊
The only speedometer is in your head.
Free,meglesz a Fifa 2007.Azt mondta a srác h mondjak neki vmi nehezebbet,amit meg kell szereznie😊-ötlet?😄
ups and downs
egyetértek. nekem is. a szivemböl szótál barátom<#eljen>#eljen>
The only speedometer is in your head.
Abbahagyom én is hiszen az egész sg-n tilos a politika. De egyszerüen ez már fáj nekem . Ezt már nem lehet szó nélkül hagyni!!!!!
Downhill!!
ezekszerint akkor van neked is...
ok. de azt muszáj volt leirnom.
ok. de azt muszáj volt leirnom.
The only speedometer is in your head.
KÉRLEK TITEKET HAGGYUK A POLITIKÁT EBBEN A FÓRUMBAN. SZEMÉLYESEN VÁROM MAJD AZ ÉRZÉSEKET STB, DE ITT NEM
T.T.
szar kormány ez. ez a szánalmas miniszterelnökünk miatt meg szégyenkezhetünk az egész világ elött... marha jó. és Ö nem tartja magát bünösnek, hát én kérek elnézést. viszont ezt a Lendvait is nagyon utállom, Ö meg a saját börüket mentve a Fideszre akar terelni mindent. ezaz ami bosszant, most a nyilvánosságnak miért nem mondják el hogy mindent elcsesztek??????
na mindegy, részemröl ennyi lett volna. bocsi a politikai offért.
ORBÁN VIKTOR a mi vezetönk...
na mindegy, részemröl ennyi lett volna. bocsi a politikai offért.
ORBÁN VIKTOR a mi vezetönk...
The only speedometer is in your head.
Én hajnali fél 3-ig néztem az eseményeket!
Akkor már nyugodtabb volt a hangulat.
Akkor már nyugodtabb volt a hangulat.
Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.
és a sok gyorshajtóra😄 nehogy nekimenj egy másik 747esnek ami Debrecen felé tart😄😄😄
The only speedometer is in your head.
Hali!
Hát holnap KRESZ!
Este éjjel 1ig néztem a TV-t. Kemény harc volt, sztem ma folytatás lesz, sokkal durvább.
Zsolt(aki volt sörözni velünk) ott volt az elsõ sorokban😊)
Hát holnap KRESZ!
Este éjjel 1ig néztem a TV-t. Kemény harc volt, sztem ma folytatás lesz, sokkal durvább.
Zsolt(aki volt sörözni velünk) ott volt az elsõ sorokban😊)
T.T.
jó az rendben van, csak gondoltam ezt is beteszem témánál maradva
The only speedometer is in your head.
csak Honda? hátha világbajnoka akar lenni akkor váltani kellenne😄
The only speedometer is in your head.
